Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Alus Valmiermuižas gaišais 5,2% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas gaišais 5,2% 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,97 €

    Regulārā cena: 2,55 €

  • Alus Valmiermuižas bezalkoholiskais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas bezalkoholiskais 0,5l

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 4,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kvass Valmiermuiža rudzu iesala 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Valmiermuiža rudzu iesala 0,5l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,45 €

    Cena par vienību: 3,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Bezalk.alus Valmiermuižas Brīvais 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bezalk.alus Valmiermuižas Brīvais 0,5l

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuižas gaišais 5,2% 4x0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas gaišais 5,2% 4x0,5l

    7.96 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,40 €

    30 dienu zemākā cena: 7,96 €

    Regulārā cena: 10,25 €

  • Alus Valmiermuižas Pils 4,6% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas Pils 4,6% 0,5l

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 5,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus k. Valmiermuižas Frišs plūšk. 2,8% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus k. Valmiermuižas Frišs plūšk. 2,8% 0,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuižas Krogus 5,3% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas Krogus 5,3% 0,5l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuižas tumšais 5,8% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas tumšais 5,8% 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Alus Valmiermuižas gaišais 5,2% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas gaišais 5,2% 0,33l

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 6,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuižas Klostera 6,7% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas Klostera 6,7% 0,5l

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 5,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Medalus Valmiermuižas 5,3% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Medalus Valmiermuižas 5,3% 0,5l

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 5,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuižas Dubultais 8% 0,7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas Dubultais 8% 0,7l

    8.09 € par gab.

    Cena par vienību: 11,56 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuiža Baltijas 7,8% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuiža Baltijas 7,8% 0,33l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Valmiermuižas Imperiālais 10% 0,7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas Imperiālais 10% 0,7l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs