Meklēt produktu

”pvn”



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Olas Rimi Iecavas kūtī dētas A/L No.2,10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi Iecavas kūtī dētas A/L No.2,10 gab.

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,27 €/gab.

  • Cāļu mazās filejas RIMI 400g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu mazās filejas RIMI 400g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Cāļu krūtiņas filejas Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu krūtiņas filejas Rimi kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Cāļu krūtiņas filejas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļu krūtiņas filejas Rimi 500g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 7,38 €/kg

  • Cāļu stilbi Rimi 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi Rimi 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Piens Rimi 2% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piens Rimi 2% 1l

    0.78 € par gab.

    Cena par vienību: 0,78 €/l

  • Piens Rimi 3,5% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Piens Rimi 3,5% 1l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

  • Sēklu tostermaize bagātīgā 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu tostermaize bagātīgā 450g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 2,56 €/kg

  • Olas Balticovo brīv.vis.A/LM Nr.1 10gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Balticovo brīv.vis.A/LM Nr.1 10gab.

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/gab.

  • Kefīra maize Lielmaize 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kefīra maize Lielmaize 500g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Cāļa krūtiņas mazā fileja kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa krūtiņas mazā fileja kg

    6.49 € par kg
    Regulārā cena: 7,86 €

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

  • Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    1.30 € par gab.

    Cena par vienību: 2,17 €/kg

  • Rudzu maize Ķelmēni 1/2 sagriezta 460g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Rudzu maize Ķelmēni 1/2 sagriezta 460g

    1.81 € par gab.

    Cena par vienību: 3,93 €/kg

  • Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi Eco A/LMS Nr.0 10 gab.

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,34 €/gab.

  • Piens Limbažu 2,5% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Limbažu 2,5% 1l

    1.38 € par gab.

    Cena par vienību: 1,38 €/l

  • Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    Piens Alma lauku 3,6 - 4,2% 1l

    1.24 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 1,24 €/l

  • Cāļa škiņķi Ķekava bez ādas, atkauloti 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa škiņķi Ķekava bez ādas, atkauloti 500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Cāļa aknas RIMI Smart 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa aknas RIMI Smart 450g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

  • Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,71 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa stilbi Rimi bez locītavas 500g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,09 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Piens Rimi 2%, 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Rimi 2%, 0,5L

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 1,28 €/l

  • Piens Tere 2,5% 1,5l

    Piens Tere 2,5% 1,5l

    1.66 € par gab.

    Cena par vienību: 1,11 €/l

  • Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    Cāļu šķiņķi Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,30 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Saldskābmaize Fazer ierauga 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldskābmaize Fazer ierauga 500g

    2.12 € par gab.

    Cena par vienību: 4,24 €/kg

  • Maize Gardā mellā ar saulespuķu sēklām 280g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Maize Gardā mellā ar saulespuķu sēklām 280g

    1.53 € par gab.

    Cena par vienību: 5,46 €/kg

  • Baltmaize Fazer kefīra 350g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Baltmaize Fazer kefīra 350g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olas Rimi kūtī dētas A/L Nr.2 10 gab.

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 0,26 €/gab.

  • Tostermaize Latvijas Tost Maize 500g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tostermaize Latvijas Tost Maize 500g

    1.56 € par gab.

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

  • Olas Balticovo kūtī dēt. A/L Nr.2 10gab.

    Olas Balticovo kūtī dēt. A/L Nr.2 10gab.

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,38 €/gab.

  • Tostermaize RIMI pilngraudu 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tostermaize RIMI pilngraudu 500g

    0.82 € par gab.

    Cena par vienību: 1,64 €/kg

  • Tītara gabaliņi Gulašam Rimi 450g
    Labākai dzīvei

    Tītara gabaliņi Gulašam Rimi 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 1,86 €/kg

  • Cāļa stilbi Ķekava A kategorija fasēti kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa stilbi Ķekava A kategorija fasēti kg

    4.34 € par kg

    Cena par vienību: 4,34 €/kg

  • Piens Talsu piensaimnieks 2,5% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piens Talsu piensaimnieks 2,5% 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

  • Baltmaize Kungu sagriezta 400g

    Baltmaize Kungu sagriezta 400g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 3,62 €/kg

  • Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg
    Labākai dzīvei

    Tītara šķiņķis Rimi atkaulots bez ādas fas.kg

    7.39 € par kg
    Regulārā cena: 9,25 €

    Cena par vienību: 7,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Cāļa maltā gaļa Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Cāļa maltā gaļa Rimi 400g

    2.77 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/kg

  • Tosterm. Latvijas Tost Maize 100% rudzu 390g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Tosterm. Latvijas Tost Maize 100% rudzu 390g

    1.84 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

    Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 3,63 €/kg

  • Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g
    2
    19 €
    6,84 €/kg

    Tortiljas Santa Maria pilngraudu kviešu 320g

    2.58 € par gab.

    Cena par vienību: 8,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

Filtrs

Filtrs