Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Laša filejas šķēlītes mazsālītas ar pip.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Laša filejas šķēlītes mazsālītas ar pip.

    36.99 € par kg

    Cena par vienību: 36,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.1 kg 0.1kg

  • Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu

    Svaigi olu makaroni ar siera pildījumu

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,76 €/kg

  • Kart. klimpas Rana ar šķiņķi, moc. sieru 280g

    Kart. klimpas Rana ar šķiņķi, moc. sieru 280g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,32 €/kg

  • Burkānu salāti 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Burkānu salāti 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

  • Sviestmaize Rimi ar bekonu 155g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sviestmaize Rimi ar bekonu 155g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,55 €/kg

  • Enerģijas salāti 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Enerģijas salāti 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Turku zirņi ar dārzeņiem 400g
    Labākai dzīvei Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Turku zirņi ar dārzeņiem 400g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Liellops Burgundijas gaumē ar bulguru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellops Burgundijas gaumē ar bulguru 400g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Humoss Atlantika pikantais 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Humoss Atlantika pikantais 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Pokijs ar lasi un ponzu mērci 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar lasi un ponzu mērci 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Burkānu salāti Karolīnas  gaumē 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Burkānu salāti Karolīnas  gaumē 300g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,30 €/kg

  • Dārzeņu salāti ar Grieķu mērci 300g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Dārzeņu salāti ar Grieķu mērci 300g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 10,97 €/kg

  • Zaļās olīvas ar siera pildījumu 200/150g

    Zaļās olīvas ar siera pildījumu 200/150g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/kg

  • Pasta ar Holandes mērci 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta ar Holandes mērci 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/gab.

  • Sviestmaize Rimi ar Mozz. sieru 160g

    Sviestmaize Rimi ar Mozz. sieru 160g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 20,56 €/kg

  • Sviestmaize Rimi ar lasi 140g

    Sviestmaize Rimi ar lasi 140g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,21 €/kg

  • Vistas burgers ar kotleti un marin.gurķ.220g

    Vistas burgers ar kotleti un marin.gurķ.220g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,86 €/kg

  • Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    Mezzelune Salling Princip siera, šķiņķa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Kažoks bez siļķes 400g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kažoks bez siļķes 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Vegānais chili sin carne ar rīsiem 400g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Vegānais chili sin carne ar rīsiem 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

  • Pokijs ar garnelēm un teriyaki 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar garnelēm un teriyaki 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Sarkanie pipari ar siera pildījumu  200g/150g
    Nesatur laktozi

    Sarkanie pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,45 €/kg

  • Pasta Salling Princip siers, desa 200g

    Pasta Salling Princip siers, desa 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Girasoli Selection by Rimi ar lasi 250g

    Girasoli Selection by Rimi ar lasi 250g

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,76 €/kg

  • Medus pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    Medus pipari ar siera pildījumu 200g/150g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Pokijs ar tvaikotu lasi un teriyaki 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pokijs ar tvaikotu lasi un teriyaki 320g

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • FM Tunča salāti kārtainie 2,0kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Tunča salāti kārtainie 2,0kg

    13.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/kg

  • FM Salāti rasols 1,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Salāti rasols 1,5kg

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • FM Surimi salāti ar rīsiem 1,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Surimi salāti ar rīsiem 1,5kg

    9.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,53 €/kg

  • FM Salāti Romiešu ar cāļa fileju 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Salāti Romiešu ar cāļa fileju 1kg

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/kg

  • FM Garneļu salāti ar dārzeņiem 1,2kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Garneļu salāti ar dārzeņiem 1,2kg

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,82 €/kg

  • FM Grieķu salāti 1,2kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Grieķu salāti 1,2kg

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,74 €/kg

  • Salāti rasols 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti rasols 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Kartupeļu Gnocchi Salling pasterizēti 500g

    Kartupeļu Gnocchi Salling pasterizēti 500g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Makaroni jūrnieku gaumē 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni jūrnieku gaumē 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cāļa gaļas bumbiņas ar kart.biezeni 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļas bumbiņas ar kart.biezeni 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Pasta Carbonara 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pasta Carbonara 400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Kakao krēms ar vasaras ogu ķīseli 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kakao krēms ar vasaras ogu ķīseli 200g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cāļa desiņas ar kāpostiem un kartup.400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa desiņas ar kāpostiem un kartup.400g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Biezpiena deserts ar svaigām ogām 130g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena deserts ar svaigām ogām 130g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs