Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zupas bļoda Windmill blue 20.3cm
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Zupas bļoda Windmill blue 20.3cm

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Korķviļķis melns 16cm

    Korķviļķis melns 16cm

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,79 €/gab.

  • Mērces karote BANQUET Akcent 33cm

    Mērces karote BANQUET Akcent 33cm

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/gab.

  • Bļoda Luminarc Stack 23cm 2.9l
    -30%
    5
    17 €
    5,17 €/gab.

    Bļoda Luminarc Stack 23cm 2.9l

    7.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,39 €

  • Nazis Tradicional 15cm

    Nazis Tradicional 15cm

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

  • Putnu šķēres BANQUET Culinaria 24cm

    Putnu šķēres BANQUET Culinaria 24cm

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,59 €/gab.

  • Ciparu svece Nr.7 Decorata Party

    Ciparu svece Nr.7 Decorata Party

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/gab.

  • Cepešpanna 24x24cm kvadrāts Magic

    Cepešpanna 24x24cm kvadrāts Magic

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

  • Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 105,76 €/l

  • Ciparu svece Nr.0 Decorata Party

    Ciparu svece Nr.0 Decorata Party

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/gab.

  • Ciparu svece Nr.4 Decorata Party

    Ciparu svece Nr.4 Decorata Party

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/gab.

  • Mizotājs eco-line

    Mizotājs eco-line

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,29 €/gab.

  • Panna Pyrex Argento 28cm

    Panna Pyrex Argento 28cm

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,99 €/gab.

  • Šampanieša pudeles aizbāznis Fackelmann

    Šampanieša pudeles aizbāznis Fackelmann

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/gab.

  • Dekoresanas lente 4cm x 2m

    Dekoresanas lente 4cm x 2m

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/gab.

  • Māj.atsv. AREON BLACK-Gold Amber,85 ml

    Māj.atsv. AREON BLACK-Gold Amber,85 ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 105,76 €/l

  • Viesmīļa nazis Fackelmann

    Viesmīļa nazis Fackelmann

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

  • Ciparu svece Nr.9 Decorata Party

    Ciparu svece Nr.9 Decorata Party

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/gab.

  • Kafijas karotes Laguna 6gab.

    Kafijas karotes Laguna 6gab.

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/gab.

  • Koka instrumentu komplekts Rimi Smart

    Koka instrumentu komplekts Rimi Smart

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,49 €/gab.

  • Šķiltavas Cricket design 1gab.

    Šķiltavas Cricket design 1gab.

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,85 €/gab.

  • Rožu pušķis 40cm, 11 kāti

    Rožu pušķis 40cm, 11 kāti

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

  • Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 105,76 €/l

  • Atkārtoti aiztais. maisiņi 3l Rimi,15gab

    Atkārtoti aiztais. maisiņi 3l Rimi,15gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,13 €/gab.

  • Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    Aromātiskie kociņi AREON BLACK 85ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 105,76 €/l

  • Divpusēja krāsaina kartonsA4, 16 loksnes

    Divpusēja krāsaina kartonsA4, 16 loksnes

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

  • Alumīnija folija Rimi 29cm x 30m

    Alumīnija folija Rimi 29cm x 30m

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Baterijas Cozy Home AA 1,5 V LR6, 4 gab

    Baterijas Cozy Home AA 1,5 V LR6, 4 gab

    2.45 € par gab.

    Cena par vienību: 0,61 €/gab.

  • Ūdens filtrs Brita MXpro pure perf.
    7
    69 €
    7,69 €/gab.

    Ūdens filtrs Brita MXpro pure perf.

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Pusdienu nazis Laguna 3gab

    Pusdienu nazis Laguna 3gab

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,00 €/gab.

  • Vienr.saldēš.trauciņi Rimi Smart 350ml, 5gab
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vienr.saldēš.trauciņi Rimi Smart 350ml, 5gab

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,44 €/gab.

  • Tējas svece Cozy Home 18gab. 4h

    Tējas svece Cozy Home 18gab. 4h

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,08 €/gab.

  • Kafijas filtri Salling 4. izmērs, 200gab.

    Kafijas filtri Salling 4. izmērs, 200gab.

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

  • Kamīnmalka bērzs maisā 25dm3, +/-5dm3
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kamīnmalka bērzs maisā 25dm3, +/-5dm3

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

  • Zobu bakstāmie, sterilizēti 300gab

    Zobu bakstāmie, sterilizēti 300gab

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

  • Marķieris Centrum permanents melns 2-5mm

    Marķieris Centrum permanents melns 2-5mm

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,29 €/gab.

  • Komposts Juknevičiaus Kompostas 7l

    Komposts Juknevičiaus Kompostas 7l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,40 €/l

  • Kokogles Marienburg 20l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kokogles Marienburg 20l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,99 €/gab.

  • Rožu pušķis Rimi 50cm, 9 kāti

    Rožu pušķis Rimi 50cm, 9 kāti

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/gab.

  • Gerberu pušķis 50cm 9 kāti

    Gerberu pušķis 50cm 9 kāti

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

Filtrs

Filtrs