Ikdienas ieliktnīši Bella Teens Relax 20gab.
Cena par vienību: 0,05 €/gab. 0,05 €/gab.
Serums Medicube Collagen Glow Booster 15ml
Cena par vienību: 1599,33 €/l 1599,33 €/l
Dušas želeja Salling 980ml
Cena par vienību: 3,87 €/l 3,87 €/l
Uzt.bag.Salling zivju eļla ar Omega-3 180kap.
Cena par vienību: 0,07 €/gab. 0,07 €/gab.
Skūšanās kasetes Venus Smooth 8gab.
Cena par vienību: 3,12 €/gab. 3,12 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 24,99 €
Šķid.ziep.Seal Clearly Bergamot&Cranber.280ml
Cena par vienību: 11,75 €/l 11,75 €/l
Zobu birste Colgate Kids Har.Pot.6-9g. 2gab.
Cena par vienību: 2,00 €/gab. 2,00 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 3,99 €
Eliksīrs Gliss Daily Oil 75ml
Cena par vienību: 146,53 €/l 146,53 €/l
Matu balzams Gliss Ultimate Repair 200ml
Cena par vienību: 28,45 €/l 28,45 €/l
Zobu b. Parodontax Complete Protect. Ex. Soft
Cena par vienību: 5,99 €/gab. 5,99 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 5,99 €
Šampūns Gliss Ultimate Repair 400ml
Cena par vienību: 18,72 €/l 18,72 €/l
Matu putas Syoss volume lift 250ml
Cena par vienību: 39,96 €/l 39,96 €/l
30 dienu zemākā cena: 9,99 €
Aerosols matu veidošanai Syoss 200ml
Cena par vienību: 49,95 €/l 49,95 €/l
S.pusgarās zeķes Pc Nancy nero uni 40d
Cena par vienību: 2,49 €/gab. 2,49 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 2,49 €
Micelārais ūdens Garnier ar rožūdeni 400ml
Cena par vienību: 25,72 €/l 25,72 €/l
Nostiprinoša maska Ekel
Cena par vienību: 1,69 €/gab. 1,69 €/gab.
Dezodorants Old Spice White Water 85ml
Cena par vienību: 97,53 €/l 97,53 €/l
30 dienu zemākā cena: 8,29 €
Tamponi Ob Organic Normal 16 gab
Cena par vienību: 0,32 €/gab. 0,32 €/gab.
Vannas put Almeda Olive Relaxation 750ml
Cena par vienību: 4,12 €/l 4,12 €/l
30 dienu zemākā cena: 3,09 €
Šķidr.ziep. Oreon Lime kitchen Refill 1L
Cena par vienību: 1,59 €/l 1,59 €/l
Šķidrās ziepes Oreon Olive Refill 1 L
Dezodorants Dove Acai Berry & Waterlily 50ml
Cena par vienību: 115,80 €/l 115,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 5,79 €
Dezodorants Rexona Aloe Vera rullītis 50ml
Cena par vienību: 97,80 €/l 97,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 4,89 €
Dezodorants Rexona Biorythm rullītis 50ml
Auduma maska Natural Moisture Blueberry 23g
Cena par vienību: 1,49 €/gab. 1,49 €/gab.
Putojošās ziepes Jasmine 300ml
Cena par vienību: 10,63 €/l 10,63 €/l
30 dienu zemākā cena: 3,19 €
Zobu birste Almeda Dent vidēja 1 gab.
Cena par vienību: 0,99 €/gab. 0,99 €/gab.
Tamponi Tampax Compak Super Plus 16gab
Cena par vienību: 0,36 €/gab. 0,36 €/gab.
Šķidrās ziepes Citrus & Olive uzpilde 900ml
Cena par vienību: 3,77 €/l 3,77 €/l
30 dienu zemākā cena: 3,39 €
Skūš.kas. Gillette Fusion, 8gab.
Cena par vienību: 5,62 €/gab. 5,62 €/gab.
Prezervatīvi Durex Classic 12 gab
Cena par vienību: 0,75 €/gab. 0,75 €/gab.
Higiēniskās paketes Bella Normal Soft 20gab
Cena par vienību: 0,08 €/gab. 0,08 €/gab.
Zobu pasta Colgate Advanced White Charc. 75ml
Cena par vienību: 43,87 €/l 43,87 €/l
30 dienu zemākā cena: 3,29 €
Zobu pasta Aquafresh Little Teeth 50ml
Cena par vienību: 53,80 €/l 53,80 €/l
30 dienu zemākā cena: 2,69 €
Zeķes Mywear 3p 44/47
Šampūns Elseve Total Repair 5 400ml
Cena par vienību: 19,72 €/l 19,72 €/l
Vannas bumba Almeda Spa Peach Prosecco 135g
Cena par vienību: 16,67 €/kg 16,67 €/kg
Šķ.ziepes Palmolive Sens. Esc. Lav.&Ber. 0,5l
Cena par vienību: 9,38 €/l 9,38 €/l
Vienreizliet. skuvekļi Almeda sievietēm 4gab.
Cena par vienību: 0,60 €/gab. 0,60 €/gab.
Zobu bir.Oral B Pro-Exp. Ad.Deep Cl.Med.2gab.
Cena par vienību: 3,50 €/gab. 3,50 €/gab.
30 dienu zemākā cena: 6,99 €
Mans profils
ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.