Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Šampūns un dušas želeja Happy Sensitive 400ml

    Šampūns un dušas želeja Happy Sensitive 400ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/l

  • Mit.salv. Pampers Fresh Clean Pl. Free 52gab.

    Mit.salv. Pampers Fresh Clean Pl. Free 52gab.

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,05 €/gab.

  • Autiņbiks. Loving Touch Maxi 7-14kg 50gb
    Izdevīga cena katru dienu!

    Autiņbiks. Loving Touch Maxi 7-14kg 50gb

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,17 €/gab.

  • Piena maisījums Aptamil Lactose free 0M+400g

    Piena maisījums Aptamil Lactose free 0M+400g

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 34,97 €/kg

  • Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g
    Ekoloģisks

    Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,69 €

    Cena par vienību: 17,45 €/kg

  • Bērnu eļļa ICA Hjartat 150ml

    Bērnu eļļa ICA Hjartat 150ml

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,27 €/l

  • Biezsula Semper ābolu, zemeņu 6m. 90g

    Biezsula Semper ābolu, zemeņu 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,79 €

  • Autiņb. I Love Eco Maxi S4 7-17kg,40gb
    7
    99 €
    0,20 €/gab.

    Autiņb. I Love Eco Maxi S4 7-17kg,40gb

    10.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,27 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 10,89 €

  • Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g
    Ekoloģisks

    Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 77,22 €/kg

  • Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g
    Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Dušas želeja un šampūns Neutral Baby 250ml

    Dušas želeja un šampūns Neutral Baby 250ml

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,96 €/l

  • Mitrās salv. Sleepy Aqua Care bērniem 50gab.

    Mitrās salv. Sleepy Aqua Care bērniem 50gab.

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,05 €/gab.

  • Auzu bat. Organix ar zemenēm, āboliem BIO 23g
    Ekoloģisks

    Auzu bat. Organix ar zemenēm, āboliem BIO 23g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 69,13 €/kg

  • Piena mais. Friso gold comf.2 6-12 mēn. 400g

    Piena mais. Friso gold comf.2 6-12 mēn. 400g

    12.25 € par gab.

    Cena par vienību: 30,62 €/kg

  • Piena mais. Hipp Combiotic 3 no 12 mēn. 500g

    Piena mais. Hipp Combiotic 3 no 12 mēn. 500g

    9.33 € par gab.
    Regulārā cena: 12,49 €

    Cena par vienību: 18,66 €/kg

  • Biez. Rūdolfs āb. mell. no 4mēn.BIO 190g
    Nesatur lipekli Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biez. Rūdolfs āb. mell. no 4mēn.BIO 190g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,84 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs ar lasi BIO 115g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs ar lasi BIO 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Harijs Poters un Filosofu akmens
    Izcelsmes valsts Latvija

    Harijs Poters un Filosofu akmens

    14.98 € par gab.

    Cena par vienību: 14,98 €/gab.

  • Piena maisījums Aptamil AR no dzimšanas 400g

    Piena maisījums Aptamil AR no dzimšanas 400g

    14.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,47 €/kg

  • Biksītes Huggies Extra Care S3 6-11kg 48gab

    Biksītes Huggies Extra Care S3 6-11kg 48gab

    24.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,51 €/gab.

  • Mitrās salvetes Water Wipes zīdaiņiem 48gab.

    Mitrās salvetes Water Wipes zīdaiņiem 48gab.

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,09 €/gab.

  • Smūtijs Ponn zemeņu BIO no 6 mēnešiem 110g
    Ekoloģisks

    Smūtijs Ponn zemeņu BIO no 6 mēnešiem 110g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 16,27 €/kg

  • Piena maisījums Tutteli 3 no 12 mēnešiem 650g

    Piena maisījums Tutteli 3 no 12 mēnešiem 650g

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,06 €/kg

  • Ķ.mazg.līdz.bērn. Lychee&Watermelon HFK 500ml

    Ķ.mazg.līdz.bērn. Lychee&Watermelon HFK 500ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/l

  • Lazanja Semper no 1 gada 235g

    Lazanja Semper no 1 gada 235g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 8,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

    Regulārā cena: 2,99 €

  • Piena maisījums Aptamil 2  6-12 mēn. 2x200ml

    Piena maisījums Aptamil 2 6-12 mēn. 2x200ml

    5.09 € par gab.

    Cena par vienību: 12,72 €/l

  • Piena mais. Frisolac Gold Pep 0-12 mēn. 400g

    Piena mais. Frisolac Gold Pep 0-12 mēn. 400g

    21.39 € par gab.

    Cena par vienību: 53,47 €/kg

  • Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., jog.,6m. 90g
    Ekoloģisks

    Ekol. smūt. Salling Eko ar āb., jog.,6m. 90g

    0.94 € par gab.

    Cena par vienību: 10,44 €/kg

  • Burkānu biez. Rūdolfs no 4mēn. vecuma BIO 90g
    Nesatur laktozi Nesatur pienu Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Burkānu biez. Rūdolfs no 4mēn. vecuma BIO 90g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,44 €/kg

  • Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g
    Ekoloģisks

    Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 92,67 €/kg

  • Piena mais. Nan bez lakt., no dzimšanas 400g

    Piena mais. Nan bez lakt., no dzimšanas 400g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 37,47 €/kg

  • Zobu birste Almeda Dent bērniem 1 gab.

    Zobu birste Almeda Dent bērniem 1 gab.

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/gab.

  • Piena maisījums Aptamil Pepti Syneo 0m+ 400g

    Piena maisījums Aptamil Pepti Syneo 0m+ 400g

    24.59 € par gab.

    Cena par vienību: 61,47 €/kg

  • Šampūns bērniem Passion Fruit HFK 300ml

    Šampūns bērniem Passion Fruit HFK 300ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/l

  • Ekol.dārz.biezenis Salling Oko ar tīt.g. 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Ekol.dārz.biezenis Salling Oko ar tīt.g. 190g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,37 €/kg

  • Autiņbiks. Sleepy Natural Pants Maxi 30 gab.

    Autiņbiks. Sleepy Natural Pants Maxi 30 gab.

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 400g

    Piena maisījums Aptamil 1 0-6 mēnešiem 400g

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 29,47 €/kg

  • Biezenis Rūdolfs bumb.mell.biezp.k. BIO 190g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis Rūdolfs bumb.mell.biezp.k. BIO 190g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,05 €/kg

  • Biezenis burciņā Rūdolfs jēra no 6m BIO 120g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Biezenis burciņā Rūdolfs jēra no 6m BIO 120g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,25 €/kg

  • Biezsula Semper ābolu, banānu 6m. 90g

    Biezsula Semper ābolu, banānu 6m. 90g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 1,79 €

Filtrs

Filtrs