Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Prot. bat. Murph Muesli zemesr.,piena šok.35g

    Prot. bat. Murph Muesli zemesr.,piena šok.35g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 22,57 €/кг

  • Ananasu šķēlītes Salling sulā 567g/340g

    Ananasu šķēlītes Salling sulā 567g/340g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,74 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g
    1
    74 €
    10,88 €/кг

    Kukurūzas čipsi Santa Maria salsas g. 160g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

    1,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kviešu nūdeles Salling 250g

    Kviešu nūdeles Salling 250g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,76 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Santa Maria ar halapenjo 185g

    Kukurūzas čipsi Santa Maria ar halapenjo 185g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 11,30 €/кг

  • Sojas mērce Rimi tumšā 150ml
    2
    48 €
    16,53 €/л

    Sojas mērce Rimi tumšā 150ml

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 20,60 €/л

    3,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Patisoni Zelta Saule marinēti 670g/335g

    Patisoni Zelta Saule marinēti 670g/335g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,93 €/кг

  • Šķīstošā kafija Nescafe Strong 250g

    Šķīstošā kafija Nescafe Strong 250g

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 49,96 €/кг

  • Baziliks Santa Maria 9g

    Baziliks Santa Maria 9g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 183,33 €/кг

  • Krēmzupa Knorr šampinjonu 15g
    0
    55 €
    36,67 €/кг

    Krēmzupa Knorr šampinjonu 15g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 52,67 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšvielas Santa Maria Tom Kha zupai 25g

    Garšvielas Santa Maria Tom Kha zupai 25g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,33 €/кг

  • Skaidiņas Dr.Oetker zelta pērlītes 10g

    Skaidiņas Dr.Oetker zelta pērlītes 10g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 75,00 €/кг

  • Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 750g

    Auzu pārslas Herkuless ātri vārāmās 750g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 2,92 €/кг

  • Bezglutēna maize Schar Blanco klasiskā 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Bezglutēna maize Schar Blanco klasiskā 250g

    3.01 € за шт.

    Цена за единицу: 12,04 €/кг

  • Mērce Spilva uzkodām 400g

    Mērce Spilva uzkodām 400g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Piena šokolāde ICA cepšanai 200g

    Piena šokolāde ICA cepšanai 200g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 15,45 €/кг

  • Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 750ml
    Низкая цена каждый день

    Vīnogu kauliņu eļļa Rimi rafinēta 750ml

    4.85 € за шт.

    Цена за единицу: 6,47 €/л

  • Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    Tortiljas čipsi Rimi ar siera garšu 200g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 10,25 €/кг

  • Garšv. Santa Maria tako vistas gaļ. 28g

    Garšv. Santa Maria tako vistas gaļ. 28g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 67,50 €/кг

  • Avokado eļļa Pelzmann 250ml

    Avokado eļļa Pelzmann 250ml

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 43,96 €/кг

  • Garš.mais.Vegeta Natur tom.mocarel.salāt. 20g
    0
    59 €
    29,50 €/кг

    Garš.mais.Vegeta Natur tom.mocarel.salāt. 20g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 39,50 €/кг

    0,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ātri pag. nūdeles Maggi Sesame chicken 75g

    Ātri pag. nūdeles Maggi Sesame chicken 75g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 27,87 €/кг

  • Zaļie griķi Valdo BIO 250g
    Органические продукты

    Zaļie griķi Valdo BIO 250g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,40 €/кг

  • Miltu maisījums Balviten bez glutēna 1kg
    Без глютена

    Miltu maisījums Balviten bez glutēna 1kg

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,39 €/кг

  • Cepumi The Beginnings mandeļu pekanriek. 80g
    3
    29 €
    41,13 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Cepumi The Beginnings mandeļu pekanriek. 80g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,88 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Bio.Tumšais agaves sīrups I Love Eco,250ml
    Подходит для веганов Органические продукты

    Bio.Tumšais agaves sīrups I Love Eco,250ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,96 €/л

  • Olīveļļa Bionatural BIO 750 ml
    Органические продукты

    Olīveļļa Bionatural BIO 750 ml

    15.19 € за шт.

    Цена за единицу: 22,01 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g
    3
    49 €
    9,31 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Krēms Selection by Rimi mandeļu 200g
    Подходит для веганов

    Krēms Selection by Rimi mandeļu 200g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 35,95 €/кг

  • Piecu piparu maisījums Rimi 25g

    Piecu piparu maisījums Rimi 25g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 71,60 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Delizioso 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Delizioso 120g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,44 €/шт.

  • Kafijas kap. Illy Espresso vid. grauzd. 121g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kafijas kap. Illy Espresso vid. grauzd. 121g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,61 €/шт.

  • Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 150g

    Dzēriens Nesquik Instant Cocoa 150g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Augļu tēja Rimi Smart Rooibos 20x2g
    Низкая цена каждый день

    Augļu tēja Rimi Smart Rooibos 20x2g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,25 €/кг

  • Proteīna bat. Go On Panna Cotta, zemeņu 50g

    Proteīna bat. Go On Panna Cotta, zemeņu 50g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 37,80 €/кг

  • Prot. cepums Go On šokolādes ar saldin. 50g
    1
    59 €
    31,80 €/кг

    Prot. cepums Go On šokolādes ar saldin. 50g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 43,80 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu pārslas Zelta Saule 500g

    Auzu pārslas Zelta Saule 500g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,98 €/кг

  • Griķi Rimi tvaicēti 800g

    Griķi Rimi tvaicēti 800g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,86 €/кг

  • Raudene Spilva 8g
    0
    81 €
    101,25 €/кг

    Raudene Spilva 8g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 143,75 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Persilāde Rimi Smart 30g
    Низкая цена каждый день

    Persilāde Rimi Smart 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

Фильтр

Фильтр