Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 200g
    7
    69 €
    38,45 €/кг

    Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 200g

    15.89 € за шт.

    Цена за единицу: 79,45 €/кг

    15,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas pupiņas Merrild Barista Cremoso 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/кг

    Kafijas pupiņas Merrild Barista Cremoso 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    29,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pupiņas Rimi sarkanās 400g/240g

    Pupiņas Rimi sarkanās 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Cukurs Rimi 1kg
    0
    65 €
    0,65 €/кг

    Cukurs Rimi 1kg

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

    0,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kviešu milti Ekstra 2kg
    Низкая цена каждый день

    Kviešu milti Ekstra 2kg

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,15 €/кг

  • Turku zirņi Rimi 400g/250g

    Turku zirņi Rimi 400g/250g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,96 €/кг

  • Tomātu mērce Spilva 510g
    Низкая цена каждый день

    Tomātu mērce Spilva 510g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,69 €/кг

  • Sviesta pupiņas Rimi 400g/250g

    Sviesta pupiņas Rimi 400g/250g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 3,56 €/кг

  • Kviešu milti Ekstra 1kg
    0
    79 €
    0,79 €/кг

    Kviešu milti Ekstra 1kg

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 1,25 €/кг

    1,25 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 670g/360g
    1
    89 €
    5,25 €/кг

    Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 670g/360g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,64 €/кг

    2,75 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/285g

    Kukurūza Bonduelle konservēta 340g/285g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Makaroni Barilla Nr.98 Fusilli 500g

    Makaroni Barilla Nr.98 Fusilli 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Makaroni Barilla Nr.5 Spaghetti 500g

    Makaroni Barilla Nr.5 Spaghetti 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Makaroni Dobele Nr.133 Fusilli 500g
    0
    69 €
    1,38 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Makaroni Dobele Nr.133 Fusilli 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cukurs Dansukker Jelgavas 1kg

    Cukurs Dansukker Jelgavas 1kg

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 1,19 €/кг

  • Maltā kafija Merrild in-cup 400g

    Maltā kafija Merrild in-cup 400g

    12.79 € за шт.

    Цена за единицу: 31,97 €/кг

  • Konservēta kukurūza Rimi saldā 340g/285g
    Низкая цена каждый день

    Konservēta kukurūza Rimi saldā 340g/285g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,82 €/кг

  • Griķi Valdo maisiņos 8x125g

    Griķi Valdo maisiņos 8x125g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,49 €/кг

  • Auzu pārslas Dobele ātri vāramās 500g
    Низкая цена каждый день

    Auzu pārslas Dobele ātri vāramās 500g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 2,30 €/кг

  • Pilngraudu auzu pārslas Dobele kart. 500g
    Низкая цена каждый день

    Pilngraudu auzu pārslas Dobele kart. 500g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 2,70 €/кг

  • Konservēta saldā kukurūza Rimi 165g/140g

    Konservēta saldā kukurūza Rimi 165g/140g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,64 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Choco Shells 250g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Choco Shells 250g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,76 €/кг

  • Saulespuķu eļļa Floriol 1l
    1
    89 €
    1,89 €/л

    Saulespuķu eļļa Floriol 1l

    4.85 € за шт.

    Цена за единицу: 4,85 €/л

    2,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cukurs Rimi Smart 1kg
    Низкая цена каждый день

    Cukurs Rimi Smart 1kg

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,69 €/кг

  • Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 500g
    0
    99 €
    1,98 €/кг

    Auzu pārslas Herkuless pilngraudu 500g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,58 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomāti gabaliņos Rimi ar raudeni 400g

    Tomāti gabaliņos Rimi ar raudeni 400g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,47 €/кг

  • Marinēti gurķi Rimi 3-6cm 670g/370g

    Marinēti gurķi Rimi 3-6cm 670g/370g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,65 €/кг

  • Rīsi Valdo Basmati Gold tvaicēti 4x125g

    Rīsi Valdo Basmati Gold tvaicēti 4x125g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Pupiņas Rimi tomātu mercē 400g/200g

    Pupiņas Rimi tomātu mercē 400g/200g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,45 €/кг

  • Pupiņu maisījums Rimi četri veidi 400g/240g

    Pupiņu maisījums Rimi četri veidi 400g/240g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 600g

    Šokolādes krēms Nutella lazdu riekstu 600g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,48 €/кг

  • Kviešu milti Rimi 1kg
    Низкая цена каждый день

    Kviešu milti Rimi 1kg

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,99 €/кг

  • Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 4x100g

    Gargraudu basmati rīsi Rimi Planet 4x100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 3,47 €/кг

  • Pupiņas Rimi Cannellini 400g/240g

    Pupiņas Rimi Cannellini 400g/240g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,29 €/кг

  • Konservēti zaļie zirnīši Rimi 200g/140g

    Konservēti zaļie zirnīši Rimi 200g/140g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,64 €/кг

  • Makaroni Barilla Nr.65 Farfalle 500g

    Makaroni Barilla Nr.65 Farfalle 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Makaroni Rimi Spirali 500g
    2 и более
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/кг

    Makaroni Rimi Spirali 500g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 2,18 €/кг

  • Makaroni Barilla Nr.73 Penne Rigate 500g

    Makaroni Barilla Nr.73 Penne Rigate 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Galda sāls LSTK Pavāriņš rupjais 1kg

    Galda sāls LSTK Pavāriņš rupjais 1kg

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 1,05 €/кг

  • Griķi Dobele 8x125g

    Griķi Dobele 8x125g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/кг

Фильтр

Фильтр