Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Olīveļļa Grande Uliveto augstākā labuma 1l
    12
    99 €
    12,99 €/л

    Olīveļļa Grande Uliveto augstākā labuma 1l

    16.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,99 €/л

    16,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Baltvīna etiķis Rimi 250ml

    Baltvīna etiķis Rimi 250ml

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,36 €/л

  • Zaļā tēja LOYD citronu&citronzāles 30g
    2
    09 €
    69,67 €/кг

    Zaļā tēja LOYD citronu&citronzāles 30g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 99,67 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Pūre Jalapeno Salsa 260g
    Подходит для веганов Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Mērce Pūre Jalapeno Salsa 260g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,65 €/кг

  • Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g
    2
    16 €
    4,70 €/кг

    Dārzeņu asorti Rimi 860g/460g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,85 €/кг

    2,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas pupiņas Merrild Barista Espresso 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/кг

    Kafijas pupiņas Merrild Barista Espresso 1kg

    29.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    29,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mīklas maisījums Rimi picas mīkla, veg. 400g
    Подходит для веганов

    Mīklas maisījums Rimi picas mīkla, veg. 400g

    0.93 € за шт.

    Цена за единицу: 2,32 €/кг

  • Tomātu mērce Rundāle New Classic 400g

    Tomātu mērce Rundāle New Classic 400g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Olīvas Mikado pildītas ar papriku 300g/120g

    Olīvas Mikado pildītas ar papriku 300g/120g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Kukur. čipsi Santa Maria ar siera garšu 185g

    Kukur. čipsi Santa Maria ar siera garšu 185g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,46 €/кг

  • Auzu pārslu putra Axa ar zilenēm 40g

    Auzu pārslu putra Axa ar zilenēm 40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Melnā tēja Možums meža ogu aromatizētā 30g
    0
    69 €
    23,00 €/кг

    Melnā tēja Možums meža ogu aromatizētā 30g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 29,67 €/кг

    0,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ātri pagatav.nūdeles Glads Ramen Chicken 105g
    1
    29 €
    12,29 €/кг

    Ātri pagatav.nūdeles Glads Ramen Chicken 105g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,05 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Old el Paso salsas 312g

    Mērce Old el Paso salsas 312g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,19 €/кг

  • Cepumi Bogutti ar sviestu bez cukura 135g
    Без сахара

    Cepumi Bogutti ar sviestu bez cukura 135g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,70 €/кг

  • Ekoloģisks cepamais pulveris Salling Eko 140g
    Органические продукты

    Ekoloģisks cepamais pulveris Salling Eko 140g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    Lēcu čipsi Rimi piparu, kečupa garša 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Garšvielu maisījums Maggi kotletēm 69g

    Garšvielu maisījums Maggi kotletēm 69g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,04 €/кг

  • Pārtikas krāsa Dr.Oetker sarkana 10g

    Pārtikas krāsa Dr.Oetker sarkana 10g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 225,00 €/кг

  • Cepumi Schär apelsīnu Orangino 150g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Cepumi Schär apelsīnu Orangino 150g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • Mērce Heinz ķiploku 420g

    Mērce Heinz ķiploku 420g

    5.75 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Olīvu izspaidu eļļa Rimi 1l
    Низкая цена каждый день

    Olīvu izspaidu eļļa Rimi 1l

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 5,49 €/л

  • Olīveļļa Goccia D'oro Extra Virgin 1l

    Olīveļļa Goccia D'oro Extra Virgin 1l

    15.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,79 €/л

  • Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    Kokosriekstu eļļa Rimi Planet rafinēta 500ml

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,15 €/л

  • Univers. garšv.maisījums Rimi Smart 250g
    Низкая цена каждый день

    Univers. garšv.maisījums Rimi Smart 250g

    0.90 € за шт.

    Цена за единицу: 3,60 €/кг

  • Skābeņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g

    Skābeņu zupa ar cūkgaļu Rimi 470g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 4,57 €/кг

  • Makaroni La Molisana Gnocchi 500g

    Makaroni La Molisana Gnocchi 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Ā/p nūdeles Sun Yan ar vistas garšu 65g

    Ā/p nūdeles Sun Yan ar vistas garšu 65g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Kafijas kapsulas Lavazza AMM Intenso 120g

    Kafijas kapsulas Lavazza AMM Intenso 120g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,44 €/шт.

  • Kūpināta paprika Santa Maria 37g

    Kūpināta paprika Santa Maria 37g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 74,32 €/кг

  • Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g
    1
    39 €
    6,18 €/кг

    Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,51 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Olu nūdeles Alb Gold ar spinātiem 500g
    4
    59 €
    9,18 €/кг

    Olu nūdeles Alb Gold ar spinātiem 500g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,58 €/кг

    5,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Makaroni Dobele Conchiglie rustiche 500g

    Makaroni Dobele Conchiglie rustiche 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Kafijas kaps. Illy Iper Brazīlija 18gab.,121g

    Kafijas kaps. Illy Iper Brazīlija 18gab.,121g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,61 €/шт.

  • Prot. baton. Go On ar cepum. un karam. 50g

    Prot. baton. Go On ar cepum. un karam. 50g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 31,00 €/кг

  • Lēcu zupa Rimi ar gaļu 480g

    Lēcu zupa Rimi ar gaļu 480g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,60 €/кг

  • Patisoni Zelta Saule marinēti 670g/335g

    Patisoni Zelta Saule marinēti 670g/335g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,93 €/кг

  • Sviesta pupiņas Blik 400g/240g

    Sviesta pupiņas Blik 400g/240g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Maltā kafija Tchibo Exclusive Medium 500g

    Maltā kafija Tchibo Exclusive Medium 500g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,98 €/кг

  • Salātu mērce Kuhne Cēzara 500ml

    Salātu mērce Kuhne Cēzara 500ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/л

Фильтр

Фильтр