Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sviesta pupiņas Blik 400g/240g

    Sviesta pupiņas Blik 400g/240g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Proteīna cepums Go On ar pistācijas garšu 50g
    1
    59 €
    31,80 €/кг

    Proteīna cepums Go On ar pistācijas garšu 50g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 37,80 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Zaļās olīvas El Faro ar anšoviem 370ml/150g
    2 и более
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/кг

    Zaļās olīvas El Faro ar anšoviem 370ml/150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Šķīstošā kafija Indian Instant 90g
    2
    89 €
    32,11 €/кг

    Šķīstošā kafija Indian Instant 90g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 38,78 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Dilles Spilva 8g
    0
    76 €
    95,00 €/кг

    Dilles Spilva 8g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 136,25 €/кг

    1,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnie graudu pipari Spilva 18g
    1
    11 €
    61,67 €/кг

    Melnie graudu pipari Spilva 18g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 88,33 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Melnā tēja Loyd mango, persiku garšu 20x1,7g
    2
    09 €
    58,06 €/кг

    Melnā tēja Loyd mango, persiku garšu 20x1,7g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 83,06 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Pistāciju pesto Selection by Rimi 130g

    Pistāciju pesto Selection by Rimi 130g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,92 €/кг

  • Šokolādes mērce Salling Princip 250g

    Šokolādes mērce Salling Princip 250g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Zāļu tēja Apsara Dream & Sleep 50g

    Zāļu tēja Apsara Dream & Sleep 50g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 89,80 €/кг

  • Augļu un zāļu tēja Ahmad Sleep 30g
    2 и более
    -24%
    2
    79 €
    3,69 €
    93,00 €/кг

    Augļu un zāļu tēja Ahmad Sleep 30g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 123,00 €/кг

  • Pasta Presto Conchiglie 400g

    Pasta Presto Conchiglie 400g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,97 €/кг

  • Ķiploki Kotanyi smalcināti 28g

    Ķiploki Kotanyi smalcināti 28g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 56,79 €/кг

  • Sinepes Kok krievu 260g

    Sinepes Kok krievu 260g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,12 €/кг

  • Akmens sāls Santa Maria dzirnaviņās 140g

    Akmens sāls Santa Maria dzirnaviņās 140g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 34,93 €/кг

  • Pipari Santa Maria smaržīgie 15g

    Pipari Santa Maria smaržīgie 15g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 112,67 €/кг

  • Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g
    1
    49 €
    10,64 €/кг

    Mārrutki Spilva ar saldo krējumu 140g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

    1,89 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ievārījums Pūre ķiršu 420g

    Ievārījums Pūre ķiršu 420g

    5.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,21 €/кг

  • Garšvielas Kotanyi ar ķiplokiem vistai 30g
    1
    09 €
    36,33 €/кг

    Garšvielas Kotanyi ar ķiplokiem vistai 30g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 46,33 €/кг

    1,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 80g
    1
    79 €
    22,38 €/кг

    Garšviela Santa Maria maltajai gaļai 80g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 29,88 €/кг

    2,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšviela Santa Maria šašlikam 100g
    1
    59 €
    15,90 €/кг

    Garšviela Santa Maria šašlikam 100g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 22,90 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Fudo saldā čili 840g

    Mērce Fudo saldā čili 840g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,51 €/кг

  • Krāsainās cukura zvaignītes Dr. Oetker 10g

    Krāsainās cukura zvaignītes Dr. Oetker 10g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 75,00 €/кг

  • Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    Kviešu, kukurūzas tortiljas Rimi Planet 320g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,78 €/кг

  • Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g
    1
    32 €
    88,00 €/кг

    Mērces mais. Santa Maria Dip gvakamole 15g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 110,00 €/кг

    0,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kečups Rūdolfs asais BIO 530g
    Органические продукты

    Kečups Rūdolfs asais BIO 530g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 7,26 €/кг

  • Kaf. kaps. Aroma Gold Grande Intenso 16x8g
    Низкая цена каждый день

    Kaf. kaps. Aroma Gold Grande Intenso 16x8g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 0,34 €/шт.

  • Proteīna batoniņš Beginnings ananāsu 40g
    1
    59 €
    39,75 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Proteīna batoniņš Beginnings ananāsu 40g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 44,75 €/кг

    1,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garneļu krekeri Rimi Planet 150g

    Garneļu krekeri Rimi Planet 150g

    4.55 € за шт.

    Цена за единицу: 30,33 €/кг

  • Mērce Pūre Balzamico 270g

    Mērce Pūre Balzamico 270g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,48 €/кг

  • Tumšā šokolāde Valor bez cukura 85% 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без сахара Подходит для вегетарианцев

    Tumšā šokolāde Valor bez cukura 85% 100g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 45,90 €/кг

  • Cukurs Dansukker Muscovado tumšais 400g

    Cukurs Dansukker Muscovado tumšais 400g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 9,72 €/кг

  • Cepumi Gullon Choco Chips bezglutēna 200g
    2
    95 €
    14,75 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Cepumi Gullon Choco Chips bezglutēna 200g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Barilla Pesto Rosso 200g

    Mērce Barilla Pesto Rosso 200g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,45 €/кг

  • Persilāde Rimi 35g

    Persilāde Rimi 35g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 21,43 €/кг

  • Čili pulveris Rimi 22g

    Čili pulveris Rimi 22g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,91 €/кг

  • Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g
    1
    79 €
    8,14 €/кг

    Mērce Spilva Street frī kartupeļu 220g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,77 €/кг

    2,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sarkanās pupiņas gatav. uz tvaika 212ml/140g

    Sarkanās pupiņas gatav. uz tvaika 212ml/140g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/кг

  • Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g
    1
    39 €
    6,18 €/кг

    Sausās brok. Draugu Frosty Corn Flakes 225g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,51 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu cep. The Beginnings ar zemeņu garšu 80g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Auzu cep. The Beginnings ar zemeņu garšu 80g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 37,38 €/кг

Фильтр

Фильтр