Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Zupas pasta Aroy-D Tom Yum 50g

    Zupas pasta Aroy-D Tom Yum 50g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 43,00 €/кг

  • Salātu mērce Spilva dārzeņu 385g

    Salātu mērce Spilva dārzeņu 385g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,43 €/кг

  • Nūdeļu zupa Nongshim Neoguri Ramyun 120g

    Nūdeļu zupa Nongshim Neoguri Ramyun 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Jūras sāls Selection By Rimi 100g

    Jūras sāls Selection By Rimi 100g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Olīveļļa Borges Extra Virgin 500ml

    Olīveļļa Borges Extra Virgin 500ml

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,98 €/л

  • Mērce Chipotle piparu 60ml

    Mērce Chipotle piparu 60ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,50 €/кг

  • Sojas mērce Kikkoman 1l

    Sojas mērce Kikkoman 1l

    10.35 € за шт.

    Цена за единицу: 10,35 €/л

  • Pilngraudu auzu pārslas Dobele 500g

    Pilngraudu auzu pārslas Dobele 500g

    1.25 € за шт.

    Цена за единицу: 2,50 €/кг

  • Nūdeles Fudo Soba griķu 250g

    Nūdeles Fudo Soba griķu 250g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,36 €/кг

  • Mērce Tabasco oriģinālā sarkano piparu 57ml

    Mērce Tabasco oriģinālā sarkano piparu 57ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 70,00 €/л

  • Sojas pupiņu pasta Shinjyo Miso gaišā 500g
    5
    79 €
    11,58 €/кг

    Sojas pupiņu pasta Shinjyo Miso gaišā 500g

    7.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,38 €/кг

    7,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomātu mērce Lido klasiskā 440g

    Tomātu mērce Lido klasiskā 440g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 6,25 €/кг

  • V. buljons Gallina Blaca dill./pēters. 12x10g
    1
    08 €
    9,00 €/кг

    V. buljons Gallina Blaca dill./pēters. 12x10g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 11,25 €/кг

    1,35 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas pupiņas Lofbergs Brazil 1kg
    17
    39 €
    17,39 €/кг

    Kafijas pupiņas Lofbergs Brazil 1kg

    30.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,99 €/кг

    30,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Oro 10x5,6g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Oro 10x5,6g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,30 €/шт.

  • Lazdu riekstu kakao krēms Milka 350g

    Lazdu riekstu kakao krēms Milka 350g

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 14,71 €/кг

  • Mērce Rundāle Wok saldskābā 400g

    Mērce Rundāle Wok saldskābā 400g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Ābolu etiķis Andrea kurkumu, kanēli BIO 500ml
    Органические продукты

    Ābolu etiķis Andrea kurkumu, kanēli BIO 500ml

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/л

  • Majonēzes mērce EF srirača 200ml
    Подходит для веганов

    Majonēzes mērce EF srirača 200ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/л

  • Kukurūzas eļļa Rimi Smart rafinēta 1l
    Низкая цена каждый день

    Kukurūzas eļļa Rimi Smart rafinēta 1l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Krēms Selection by Rimi riekstu 200g
    Подходит для веганов

    Krēms Selection by Rimi riekstu 200g

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 25,95 €/кг

  • Garšvielu maisījums Rimi BBQ gaļai 45g

    Garšvielu maisījums Rimi BBQ gaļai 45g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 16,67 €/кг

  • Vistas gaļas garšviela bez piev. sāls 37g

    Vistas gaļas garšviela bez piev. sāls 37g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 70,00 €/кг

  • Nūdeles Samlip Udon 200g

    Nūdeles Samlip Udon 200g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 8,45 €/кг

  • Makaroni Presto Cornetti Rigati 400g

    Makaroni Presto Cornetti Rigati 400g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,97 €/кг

  • Augļu tēja Možums Vasaras dārzs 20x1,7g
    Низкая цена каждый день

    Augļu tēja Možums Vasaras dārzs 20x1,7g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 26,18 €/кг

  • Sēnes Mikado Shitake marinētas 530g/310g
    4
    19 €
    13,52 €/кг

    Sēnes Mikado Shitake marinētas 530g/310g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,13 €/кг

    3,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas kapsulas Aroma Gold Creme Brulee 256g
    Низкая цена каждый день

    Kafijas kapsulas Aroma Gold Creme Brulee 256g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Kvinoja Activus ar dārzeņiem BIO 250g
    Органические продукты

    Kvinoja Activus ar dārzeņiem BIO 250g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 15,40 €/кг

  • Marinēti gurķi Frauenburgas 690g/365g

    Marinēti gurķi Frauenburgas 690g/365g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 8,08 €/кг

  • Auzu pārslu putra Axa ar avenēm, kazenēm 40g

    Auzu pārslu putra Axa ar avenēm, kazenēm 40g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Griķu galetes Ustukiu Malunas 100g

    Griķu galetes Ustukiu Malunas 100g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 13,90 €/кг

  • Piena šokolādes pogas Diablo ar saldin. 40g

    Piena šokolādes pogas Diablo ar saldin. 40g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Rīsu uzkoda Tastees ar čedaras siera g. 65g

    Rīsu uzkoda Tastees ar čedaras siera g. 65g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Zaļās olīvas El Faro ar lasi 370ml/150g
    2 и более
    -20%
    2
    00 €
    2,49 €
    13,33 €/кг

    Zaļās olīvas El Faro ar lasi 370ml/150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Gargraudu rīsi Rimi 800g

    Gargraudu rīsi Rimi 800g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,49 €/кг

  • Tomāti Mutti mizoti 400g/260g
    2
    39 €
    5,97 €/кг

    Tomāti Mutti mizoti 400g/260g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

    2,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cukurs Dansukker Demerara 500g

    Cukurs Dansukker Demerara 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Terijaki mērce Blue Dragon 120g

    Terijaki mērce Blue Dragon 120g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,25 €/кг

  • Rīsu nūdeles Exotic Food smalkās 250g

    Rīsu nūdeles Exotic Food smalkās 250g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

Фильтр

Фильтр