Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Salātu mērce Kuhne sinepju-medus 250ml
    2
    99 €
    11,96 €/л

    Salātu mērce Kuhne sinepju-medus 250ml

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 13,80 €/л

    3,45 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu pārsl.Activus mango, kokosriek.dzēr. 60g

    Auzu pārsl.Activus mango, kokosriek.dzēr. 60g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,83 €/кг

  • Auzu pārslas Activus ar ķirš., čia sēklām 60g

    Auzu pārslas Activus ar ķirš., čia sēklām 60g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,83 €/кг

  • Tēja Teekanne piparmētru 30g

    Tēja Teekanne piparmētru 30g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 103,00 €/кг

  • Tēja Teekanne ingvera, citrona 35g

    Tēja Teekanne ingvera, citrona 35g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 88,29 €/кг

  • Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g
    3
    19 €
    6,38 €/кг

    Baklažānu salāti ar dārzeņiem Rimi 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Medus-sinepju mērce Rimi 320g

    Medus-sinepju mērce Rimi 320g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,34 €/кг

  • Makaroni Dalla Costa ar trifelēm 250g

    Makaroni Dalla Costa ar trifelēm 250g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,16 €/кг

  • Zāļu tēja Apsara Detox & Slim 50g

    Zāļu tēja Apsara Detox & Slim 50g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 89,80 €/кг

  • Mērce Santa Maria BBQ Sweet & Fruity 320g

    Mērce Santa Maria BBQ Sweet & Fruity 320g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 13,28 €/кг

  • Šķīstošā tēja Ekland Multivitamīnu 350g

    Šķīstošā tēja Ekland Multivitamīnu 350g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Doritos aso piparu garša 90g
    1
    49 €
    16,56 €/кг

    Kukurūzas čipsi Doritos aso piparu garša 90g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 23,89 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas kapsulas Starbucks Ristretto shot 57g

    Kafijas kapsulas Starbucks Ristretto shot 57g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 0,60 €/шт.

  • Makaroni Primo Fusilli 1kg

    Makaroni Primo Fusilli 1kg

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1,99 €/кг

  • Ātri pag.nūd.Maggi siera gar.,pikant.mēr.130g

    Ātri pag.nūd.Maggi siera gar.,pikant.mēr.130g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 20,69 €/кг

  • Pasta Marco Fusilli 1kg

    Pasta Marco Fusilli 1kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Zaļā tēja Dolce de Luxe Ginger Mint 50g
    2 и более
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/кг

    Zaļā tēja Dolce de Luxe Ginger Mint 50g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

  • Tēja Dolce de Luxe Wildberry Dessert 50g
    2 и более
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/кг

    Tēja Dolce de Luxe Wildberry Dessert 50g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 51,80 €/кг

  • Ek. pastas mērce ar baziliku Salling Eko 350g
    Органические продукты

    Ek. pastas mērce ar baziliku Salling Eko 350g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Olīveļļa Corcel Extra Virgin 0,75l

    Olīveļļa Corcel Extra Virgin 0,75l

    16.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,65 €/л

  • Batoniņš Misso dateles, lazdu rieksti 30g

    Batoniņš Misso dateles, lazdu rieksti 30g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,00 €/кг

  • Batoniņš Misso mango, Indijas rieksti 30g

    Batoniņš Misso mango, Indijas rieksti 30g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,00 €/кг

  • Zaļie zirnīši Kronis 460g

    Zaļie zirnīši Kronis 460g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,89 €/кг

  • Melnie pipari Santa Maria drupināti 36g
    2
    59 €
    71,94 €/кг

    Melnie pipari Santa Maria drupināti 36g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 94,17 €/кг

    3,39 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Saldinātājs Canderel Refill 42,5g

    Saldinātājs Canderel Refill 42,5g

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 249,76 €/кг

  • Cukura sīrups Dansukker tumšais 750g

    Cukura sīrups Dansukker tumšais 750g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,52 €/кг

  • Melnā tēja Možums Klasiskā angļu 20x2g

    Melnā tēja Možums Klasiskā angļu 20x2g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 37,80 €/кг

  • Deserta glazūras zīmuļi Dr.Oetker 76g

    Deserta glazūras zīmuļi Dr.Oetker 76g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 40,13 €/кг

  • Garšv. Santa Maria piecu pip. mais. dzir. 60g
    7
    29 €
    121,50 €/кг

    Garšv. Santa Maria piecu pip. mais. dzir. 60g

    9.69 € за шт.

    Цена за единицу: 161,50 €/кг

    9,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Mērce Rundāle Wok mango 410g

    Mērce Rundāle Wok mango 410g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,07 €/кг

  • Cepumi Gullon Sandwich bez cukura 210g
    Подходит для веганов

    Cepumi Gullon Sandwich bez cukura 210g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Mērce Hesburger salātiem ķiploku 375ml

    Mērce Hesburger salātiem ķiploku 375ml

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,19 €/л

  • Linsēklu eļļa Iecavnieks auksti spiesta 250ml
    4
    49 €
    17,96 €/л

    Linsēklu eļļa Iecavnieks auksti spiesta 250ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/л

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Ķiplokpipari Santa Maria 70g
    2
    16 €
    30,86 €/кг

    Ķiplokpipari Santa Maria 70g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 44,14 €/кг

    2,16 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Tomātu mērce Rimi 480g

    Tomātu mērce Rimi 480g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,15 €/кг

  • Mērce Rimi Planet tropiskā salsa 220g

    Mērce Rimi Planet tropiskā salsa 220g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,68 €/кг

  • Cepumi mandeļu dzērveņu 80g
    Подходит для веганов Без глютена

    Cepumi mandeļu dzērveņu 80g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 42,38 €/кг

  • Mērce Santa Maria saldā čili 200ml

    Mērce Santa Maria saldā čili 200ml

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,45 €/л

  • Kafijas kap. Caramel Latte Macchiato 145,6g

    Kafijas kap. Caramel Latte Macchiato 145,6g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 1,09 €/шт.

  • Zaļā tēja Basilur milk oolong 100g

    Zaļā tēja Basilur milk oolong 100g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 49,90 €/кг

Фильтр

Фильтр