Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Maltā kaf. Paulig Classic Aromatico 500g

    Maltā kaf. Paulig Classic Aromatico 500g

    13.29 € за шт.

    Цена за единицу: 26,58 €/кг

  • Diētiskais kokt. Iconfit ar zemeņu garšu 495g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Diētiskais kokt. Iconfit ar zemeņu garšu 495g

    18.69 € за шт.

    Цена за единицу: 37,76 €/кг

  • Prosas milti Rimi Free From 300g
    Без глютена

    Prosas milti Rimi Free From 300g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,30 €/кг

  • Saldā sojas m. Kikkoman Disp dab.raudz. 150ml

    Saldā sojas m. Kikkoman Disp dab.raudz. 150ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 34,60 €/л

  • Tortil. čipsi ar dzelt. čed. siera garšu 60g
    Подходит для веганов Без глютена

    Tortil. čipsi ar dzelt. čed. siera garšu 60g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 35,83 €/кг

  • Tortil. čipsi ar melno olīvu, kalt. tom. 60g
    Подходит для веганов Без глютена

    Tortil. čipsi ar melno olīvu, kalt. tom. 60g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 35,83 €/кг

  • Garšvielu mais. Santa Maria univers. 78g

    Garšvielu mais. Santa Maria univers. 78g

    6.55 € за шт.

    Цена за единицу: 83,97 €/кг

  • Kardamons Santa Maria malts 35g

    Kardamons Santa Maria malts 35g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 142,57 €/кг

  • Kaf.pup. Jacobs Origins Brazil & Colombia 1kg

    Kaf.pup. Jacobs Origins Brazil & Colombia 1kg

    30.99 € за шт.

    Цена за единицу: 30,99 €/кг

  • Mērce Spilva Street Food Teriyaki 335g

    Mērce Spilva Street Food Teriyaki 335g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,91 €/кг

  • Melnā tēja Just a Minute citronu g. 20x1,4g

    Melnā tēja Just a Minute citronu g. 20x1,4g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 31,79 €/кг

  • Prot.bat. MyProtein ar zemesr. ar saldin. 60g

    Prot.bat. MyProtein ar zemesr. ar saldin. 60g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 48,17 €/кг

  • Garšv. Kotanyi kartupeļeim, zemn. gaum. 20g
    1
    05 €
    52,50 €/кг

    Garšv. Kotanyi kartupeļeim, zemn. gaum. 20g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 74,50 €/кг

    1,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Garšaugi Kotanyi Toskānas 25g

    Garšaugi Kotanyi Toskānas 25g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 90,00 €/кг

  • Sāls A.Vogel Trocomare ar zaļumiem EKO 250g
    Органические продукты

    Sāls A.Vogel Trocomare ar zaļumiem EKO 250g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,76 €/кг

  • BBQ garšvielas Rimi cūkgaļai 230g

    BBQ garšvielas Rimi cūkgaļai 230g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 20,39 €/кг

  • BBQ garšvielas Rimi vistas gaļai 240g

    BBQ garšvielas Rimi vistas gaļai 240g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,54 €/кг

  • Tomātu kečups Heinz Smokey Bacon 460g

    Tomātu kečups Heinz Smokey Bacon 460g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,85 €/кг

  • Šokolādes kūka Rimi Free From ar ķiršiem 220g
    Без глютена

    Šokolādes kūka Rimi Free From ar ķiršiem 220g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,77 €/кг

  • Kukurūzas galetes Ustukiu Malunas 130g

    Kukurūzas galetes Ustukiu Malunas 130g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,38 €/кг

  • Cepumi Beginnings ar zem., rab., bezglut. 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Cepumi Beginnings ar zem., rab., bezglut. 60g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 56,50 €/кг

  • Griķi Rimi Free From lobīti 375g
    2 и более
    -18%
    1
    79 €
    2,19 €
    3,58 €/кг
    Подходит для веганов

    Griķi Rimi Free From lobīti 375g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,38 €/кг

  • Amaranta sēklas Rimi Free From 375g
    2 и более
    -20%
    2
    15 €
    2,69 €
    5,73 €/кг
    Подходит для веганов

    Amaranta sēklas Rimi Free From 375g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Indijas garšvielas Santa Maria Raita 8g

    Indijas garšvielas Santa Maria Raita 8g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 118,75 €/кг

  • Universālā garšviela Rimi Smart 75g

    Universālā garšviela Rimi Smart 75g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,20 €/кг

  • Krēms tortei Dr. Oetker ar vaniļas garšu 105g

    Krēms tortei Dr. Oetker ar vaniļas garšu 105g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 22,76 €/кг

  • Musli batoniņš Fit ar avenēm 30g
    Без молока

    Musli batoniņš Fit ar avenēm 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Musli batoniņš Fir ar aprikozēm 30g

    Musli batoniņš Fir ar aprikozēm 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Musli batoniņš Fit sulīgais 30g
    Без молока

    Musli batoniņš Fit sulīgais 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

  • Brokastu pārslas Nesquik ar zemeņu garšu 330g

    Brokastu pārslas Nesquik ar zemeņu garšu 330g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,61 €/кг

  • Marinēti artišoki Sacla 285g/171g

    Marinēti artišoki Sacla 285g/171g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,70 €/кг

  • Vok mērce Santa Maria Korejas pipar. 150g

    Vok mērce Santa Maria Korejas pipar. 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Kukurūzas čipsi Doritos ar BBQ garšu 90g
    1
    49 €
    16,56 €/кг

    Kukurūzas čipsi Doritos ar BBQ garšu 90g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 23,89 €/кг

    2,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Kafijas Kapsulas Nescafe Espresso Decaf 99g

    Kafijas Kapsulas Nescafe Espresso Decaf 99g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

  • Kafijas kaps. Nescafe Dolce Gusto Grande 136g

    Kafijas kaps. Nescafe Dolce Gusto Grande 136g

    8.69 € за шт.

    Цена за единицу: 0,54 €/шт.

  • Pasta Marco Spaghetti 1kg

    Pasta Marco Spaghetti 1kg

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 1,89 €/кг

  • Makaroni Colavita Penne 500g

    Makaroni Colavita Penne 500g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,18 €/кг

  • Pārtikas soda Dr. Oetker 70g

    Pārtikas soda Dr. Oetker 70g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 9,29 €/кг

  • Cepums Frank & Oli sāļās karameles 50g

    Cepums Frank & Oli sāļās karameles 50g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 33,80 €/кг

  • Braunijs Frank & Oli šokol.,Indijas riek. 50g

    Braunijs Frank & Oli šokol.,Indijas riek. 50g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 33,80 €/кг

Фильтр

Фильтр