Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kukurūzas galetes Rimi ar čia sēklām 120g
    Без глютена

    Kukurūzas galetes Rimi ar čia sēklām 120g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Pilngraudu rīsu galetes Rimi Smart 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока
    Низкая цена каждый день

    Pilngraudu rīsu galetes Rimi Smart 100g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 6,50 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu galetes Rimi ar jūras sāli 100g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,90 €/кг

  • Griķu galetes Rimi Free From 80g
    Подходит для веганов Без глютена

    Griķu galetes Rimi Free From 80g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,38 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar tumšo šokolādi 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu galetes Rimi ar tumšo šokolādi 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar piena šokolādi 100g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galetes Rimi ar piena šokolādi 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Kukurūzas galetes Rimi ar linsēklām 115g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Kukurūzas galetes Rimi ar linsēklām 115g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,48 €/кг

  • Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Sēklu maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € за шт.

    Цена за единицу: 8,12 €/кг

  • Cepumi Gullon Fibra Diet Nature 170g
    Подходит для веганов Без сахара

    Cepumi Gullon Fibra Diet Nature 170g

    1.77 € за шт.

    Цена за единицу: 10,41 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar sieru 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galetes Rimi ar sieru 25g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,60 €/кг

  • Pilngr. auzu pārslas Rimi bez glut. 500g
    Подходит для веганов Без глютена

    Pilngr. auzu pārslas Rimi bez glut. 500g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Bezgl.pas. Salling fusilli, kuk.,aunazi. 500g
    Без глютена

    Bezgl.pas. Salling fusilli, kuk.,aunazi. 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Rīsu galetes Rimi ar tom., baziliku 25g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galetes Rimi ar tom., baziliku 25g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 23,60 €/кг

  • Rīsu galet. ar meža augļu garš.jog.glaz. 60g

    Rīsu galet. ar meža augļu garš.jog.glaz. 60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Rīsu galet. Kupiec t. šok., aveņu gab. 70g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rīsu galet. Kupiec t. šok., aveņu gab. 70g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g
    1
    35 €
    22,50 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Beginnings Flapjack kakao 60g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 26,50 €/кг

    1,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг

    Prot. cepums ar šok. un kakao ar saldin. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Rīsu, griķu galetes Rimi 100g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Rīsu, griķu galetes Rimi 100g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 8,90 €/кг

  • Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g
    1
    29 €
    21,50 €/кг

    Pro.bat.The Beginnings Flapjack pistāciju 60g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,17 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepums Frank&Oli ar zemesriekstu masu 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена

    Cepums Frank&Oli ar zemesriekstu masu 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Sausmaiz.Salling sau.sēk.,kvi.,bezgl.EKO 190g
    Без глютена Органические продукты

    Sausmaiz.Salling sau.sēk.,kvi.,bezgl.EKO 190g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,74 €/кг

  • Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Beginnings Flapjack karameļu 60g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,17 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g
    1
    29 €
    21,50 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Batoniņš The Begginings Flapjack upeņu 60g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 28,17 €/кг

    1,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Bezgl.pasta Salling fusilli, biešu,lēcu 250g
    Без глютена

    Bezgl.pasta Salling fusilli, biešu,lēcu 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g
    Без глютена Без лактозы

    Pilngraudu maize Balviten bez glutēna 250g

    3.05 € за шт.

    Цена за единицу: 12,20 €/кг

  • Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг
    Подходит для веганов Без глютена

    Cep. Frank&Oli ar kokosr., Indijas rieks. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Galetes Dr. Nature griķu 110g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Galetes Dr. Nature griķu 110g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 14,45 €/кг

  • Proteīna čipsi Popcrop vegāniskā siera 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Proteīna čipsi Popcrop vegāniskā siera 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g
    2 и более
    -18%
    0
    89 €
    1,09 €
    17,80 €/кг

    Cepums ar zemesr. krēmu, dzērv., vaniļ. 50g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 21,80 €/кг

  • Lēcu mini galetes Rimi 44g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Lēcu mini galetes Rimi 44g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,32 €/кг

  • Prot.čipsi Popcrop ar sk.krēj.garšu, veg. 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Prot.čipsi Popcrop ar sk.krēj.garšu, veg. 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Galetes Rice Up ar 7 super sēklām 120g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Подходит для вегетарианцев

    Galetes Rice Up ar 7 super sēklām 120g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,75 €/кг

  • Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы

    Tumšā maize Rimi Free From šķēlēs 250g

    2.03 € за шт.

    Цена за единицу: 8,12 €/кг

  • Pasta spaghetti Salling Glutenfri 500g
    Без глютена

    Pasta spaghetti Salling Glutenfri 500g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,98 €/кг

  • Kukurūzas galetes Racio ar jūras sāli 115gg
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Kukurūzas galetes Racio ar jūras sāli 115gg

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,96 €/кг

  • Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Bezglutēna maize Schar Rustico tumšā gr. 250g

    3.23 € за шт.

    Цена за единицу: 12,92 €/кг

  • Vafeles Gullon šokolādes pild. bez cuk. 60g
    0
    99 €
    16,50 €/кг
    Подходит для веганов Без сахара

    Vafeles Gullon šokolādes pild. bez cuk. 60g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 19,17 €/кг

    1,15 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg
    Без глютена

    Univ.miltu maisīj.cepšanai Rimi FreeFrom 1kg

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,79 €/кг

  • Proteīna čipsi Popcrop tomātu un bazilika 60g
    Подходит для веганов Без глютена Без лактозы Без молока

    Proteīna čipsi Popcrop tomātu un bazilika 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Cepumi Gullon Zero Digestive bez cukura 400g
    Подходит для веганов Без сахара

    Cepumi Gullon Zero Digestive bez cukura 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

Фильтр

Фильтр