Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sausās brokastis Rimi Choco Shells 250g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Choco Shells 250g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,76 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Honey Pops 200g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Honey Pops 200g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 3,95 €/кг

  • Kukurūzas pārslas Rimi 500g

    Kukurūzas pārslas Rimi 500g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Choco Blast 250g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Choco Blast 250g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,76 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Choco Crisps 250g
    Без молока

    Sausās brokastis Rimi Choco Crisps 250g

    0.76 € за шт.

    Цена за единицу: 3,04 €/кг

  • Sausās brokastis Rimi Honey Rings 250g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Sausās brokastis Rimi Honey Rings 250g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,76 €/кг

  • Brokastu pārslas Kellogg's Frosties 330g
    3
    49 €
    10,58 €/кг

    Brokastu pārslas Kellogg's Frosties 330g

    5.59 € за шт.

    Цена за единицу: 16,94 €/кг

    5,59 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Brokastu pārslas Nestle Cini Minis 375g

    Brokastu pārslas Nestle Cini Minis 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Kukurūzas pārslas Rimi ar cukura glazūru 500g

    Kukurūzas pārslas Rimi ar cukura glazūru 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Pilngraudu pārslas Nestle Fitness 375g

    Pilngraudu pārslas Nestle Fitness 375g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,31 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Kitkat 330g
    3
    39 €
    10,27 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Kitkat 330g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,61 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Rimi Duo Balls 250g

    Sausās brokastis Rimi Duo Balls 250g

    0.76 € за шт.

    Цена за единицу: 3,04 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Cheerios Honey 375g
    3
    39 €
    9,04 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Cheerios Honey 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot.brokastu pārslas ar kakao garšu 300g
    Подходит для веганов

    Prot.brokastu pārslas ar kakao garšu 300g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,63 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Lion 400g

    Brokastu pārslas Nestle Lion 400g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,22 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Nesquik 375g

    Brokastu pārslas Nestle Nesquik 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 375g

    Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Brokastu pārslas Oho kakao 500g

    Brokastu pārslas Oho kakao 500g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Brokastu pārslas Oho kvieši ar medu 500g

    Brokastu pārslas Oho kvieši ar medu 500g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 5,90 €/кг

  • Brokastu pārslas Kellogg's Pokemon Choco 350g
    Новинка

    Brokastu pārslas Kellogg's Pokemon Choco 350g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,11 €/кг

  • Kukurūzas spilvent. Celpol toffee īrisa 200g
    Новинка

    Kukurūzas spilvent. Celpol toffee īrisa 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Kukur.spilv. Celpol ar jogurta garšu 200g
    Новинка

    Kukur.spilv. Celpol ar jogurta garšu 200g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,95 €/кг

  • Brokastu pārslas OHO trīs draugi 500g

    Brokastu pārslas OHO trīs draugi 500g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Brokastu pārslas Kellogg's Corn Flakes 375g
    3
    49 €
    9,31 €/кг

    Brokastu pārslas Kellogg's Corn Flakes 375g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,11 €/кг

    5,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g
    3
    29 €
    10,97 €/кг
    Органические продукты

    Auzu riņķīši Graci ar aveņu garšu BIO 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

    3,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Cini minis 645g
    4
    39 €
    6,81 €/кг

    Sausās brokastis Cini minis 645g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,29 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Auzu riņķīši Graci ar kakao BIO 300g
    Органические продукты

    Auzu riņķīši Graci ar kakao BIO 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Lion Wildcrush 360g

    Brokastu pārslas Nestle Lion Wildcrush 360g

    5.15 € за шт.

    Цена за единицу: 14,31 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Corn Flakes  375g
    Без глютена Без молока

    Brokastu pārslas Nestle Corn Flakes 375g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,37 €/кг

  • Prot. brokastu pārsl. ar tropu augļu g. 300g
    Подходит для веганов

    Prot. brokastu pārsl. ar tropu augļu g. 300g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,63 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 625g
    4
    39 €
    7,02 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Cookie Crisp 625g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g
    4
    39 €
    7,02 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Nesquik 625g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Prot. brokastu pārs. ābola, kanēļa gar. 300g
    Подходит для веганов

    Prot. brokastu pārs. ābola, kanēļa gar. 300g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 15,63 €/кг

  • Br. pārslas Nestle Fitness kakao, prot.310g

    Br. pārslas Nestle Fitness kakao, prot.310g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,48 €/кг

  • Brokastu pārslas Lion 600g
    4
    39 €
    7,32 €/кг

    Brokastu pārslas Lion 600g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,98 €/кг

    4,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g
    3
    89 €
    9,49 €/кг

    Brok. pārslas Kellogg's Tresor Choco Nut 410g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,39 €/кг

    5,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Kellogg's Froot loops 375g

    Sausās brokastis Kellogg's Froot loops 375g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,64 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle medus/riek. b/g 350g
    Без глютена Без молока

    Brokastu pārslas Nestle medus/riek. b/g 350g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,54 €/кг

  • Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g
    3
    49 €
    9,31 €/кг

    Brokastu pārslas Nestle Chocapic 375g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

    4,49 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sausās brokastis Oho Cookie rings 140g
    Без молока

    Sausās brokastis Oho Cookie rings 140g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,64 €/кг

Фильтр

Фильтр