Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g
    1
    79 €
    5,11 €/кг

    Granola musli Herkuless ar zemenēm 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

    2,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granola musli Herkuless ar augļiem 350g
    1
    79 €
    5,11 €/кг

    Granola musli Herkuless ar augļiem 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

    2,09 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Muslis Rimi ar sēklām, grauzdēts 350g

    Muslis Rimi ar sēklām, grauzdēts 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Muslis Rimi ar kvinoju un avenēm 350g
    Без молока

    Muslis Rimi ar kvinoju un avenēm 350g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,43 €/кг

  • Funkcionāls musli Graci Enerģiskais 400g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока

    Funkcionāls musli Graci Enerģiskais 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Musli Rimi grauzdēts ar šokolādi 375g

    Musli Rimi grauzdēts ar šokolādi 375g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Musli batoniņš Herkuless ar šok. un cep. 25g

    Musli batoniņš Herkuless ar šok. un cep. 25g

    0.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,60 €/кг

  • Musli Rimi Smart ar žāvētiem augļiem 1kg
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Musli Rimi Smart ar žāvētiem augļiem 1kg

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 3,69 €/кг

  • Funkcionāls musli Graci Lieliskais 400g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока

    Funkcionāls musli Graci Lieliskais 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Musli Rimi grauzdēts ar zemenēm 375g

    Musli Rimi grauzdēts ar zemenēm 375g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Funkcionāls musls Graci Spēkam 300g

    Funkcionāls musls Graci Spēkam 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Granola Axa ar zemenēm un mellenēm 300g
    Новинка

    Granola Axa ar zemenēm un mellenēm 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Musli Rimi Extra Triple Choco 375g

    Musli Rimi Extra Triple Choco 375g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Pilngr. muslis Rimi ar datel.,kvin. 400g
    Без молока

    Pilngr. muslis Rimi ar datel.,kvin. 400g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Pilngr. muslis Rimi ar šok.,zemenēm 400g
    Без молока

    Pilngr. muslis Rimi ar šok.,zemenēm 400g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,72 €/кг

  • Gran. OneDayMore ar kokosr.cep.gar. 400g
    Новинка

    Gran. OneDayMore ar kokosr.cep.gar. 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Granola Just Nature ar šokolādi, bezglu. 400g
    Без глютена Новинка

    Granola Just Nature ar šokolādi, bezglu. 400g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,97 €/кг

  • Granola Just Nature ar dzērv.,aprikoz. 400g
    Новинка

    Granola Just Nature ar dzērv.,aprikoz. 400g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,47 €/кг

  • Granola Just Nature ar godži ogam 400g
    Новинка

    Granola Just Nature ar godži ogam 400g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,97 €/кг

  • Gran. Just Nature ar kokosu, šok. ,plūm. 400g
    Новинка

    Gran. Just Nature ar kokosu, šok. ,plūm. 400g

    10.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,47 €/кг

  • Ogu maf. granola OneDayMore ar bal.šoko. 400g
    Новинка

    Ogu maf. granola OneDayMore ar bal.šoko. 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Musli OneDayMore ar šokolādi 400g
    Новинка

    Musli OneDayMore ar šokolādi 400g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,97 €/кг

  • Muslis Start šokolādes 375g

    Muslis Start šokolādes 375g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Musli Rimi Crunch jogurta, šok. un ban. 375g

    Musli Rimi Crunch jogurta, šok. un ban. 375g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    Granola Herkuless ar riekstiem un medu 350g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Musli Rimi Extra baltās šokolādes, aveņu 375g

    Musli Rimi Extra baltās šokolādes, aveņu 375g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Muslis Axa ar zemenēm, banāniem 375g

    Muslis Axa ar zemenēm, banāniem 375g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Funkcionāls musli Graci Tievais 400g

    Funkcionāls musli Graci Tievais 400g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,47 €/кг

  • Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    Funkcionāls musls Graci Skaistumam 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Granola Axa ar meža ogām 330g

    Granola Axa ar meža ogām 330g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Funkcionāls musli Graci Vieglais 300g

    Funkcionāls musli Graci Vieglais 300g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Granola The Beginnings mango 200g
    3
    69 €
    18,45 €/кг
    Без глютена Без молока

    Granola The Beginnings mango 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

    4,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granola The Beginnings auzu-pekanriekstu 200g
    3
    69 €
    18,45 €/кг
    Без глютена

    Granola The Beginnings auzu-pekanriekstu 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

    4,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granola Axa ar kar. garš. šokolādi 330g

    Granola Axa ar kar. garš. šokolādi 330g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g
    3
    69 €
    18,45 €/кг
    Без глютена Без молока

    Auzu granola The Beginnings ar dzērvenēm 200g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

    4,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Granola Axa ar šokol. un riekstiem 330g

    Granola Axa ar šokol. un riekstiem 330g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Granola Axa ar šokolādi un banāniem 330g

    Granola Axa ar šokolādi un banāniem 330g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Augļu muslis Budget 750g

    Augļu muslis Budget 750g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 4,92 €/кг

  • Batoniņš Darkchoko ar zemesriekstiem 6x25g

    Batoniņš Darkchoko ar zemesriekstiem 6x25g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 15,67 €/кг

  • Musli batoniņš Fit ar avenēm 30g
    Без молока

    Musli batoniņš Fit ar avenēm 30g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,67 €/кг

Фильтр

Фильтр