Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g
    Подходит для вегетарианцев
    Низкая цена каждый день

    Rupjmaize Rīgas Klaips formas, sagriezta 600g

    1.30 € за шт.

    Цена за единицу: 2,17 €/кг

  • Rupjmaize Īstenā pilngraudu 430g

    Rupjmaize Īstenā pilngraudu 430g

    1.47 € за шт.

    Цена за единицу: 3,42 €/кг

  • Rudzu maize Ķelmēni 1/2 sagriezta 460g
    Органические продукты
    Низкая цена каждый день

    Rudzu maize Ķelmēni 1/2 sagriezta 460g

    1.81 € за шт.

    Цена за единицу: 3,93 €/кг

  • Rudzu maize Īstenā bez rauga 730g
    Подходит для вегетарианцев

    Rudzu maize Īstenā bez rauga 730g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 2,26 €/кг

  • Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg
    Органические продукты

    Rudzu maize Ķelmēni sagriezta 1kg

    3.23 € за шт.

    Цена за единицу: 3,23 €/кг

  • Rupjmaize Liepkalni pilngraudu bez rauga 400g
    Без лактозы Без молока

    Rupjmaize Liepkalni pilngraudu bez rauga 400g

    1.34 € за шт.

    Цена за единицу: 3,35 €/кг

  • Rupjmaize Latviskā 400g
    Без лактозы Без молока

    Rupjmaize Latviskā 400g

    1.56 € за шт.

    Цена за единицу: 3,90 €/кг

  • Rupjmaize Lāči Īstā 310g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Rupjmaize Lāči Īstā 310g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,32 €/кг

  • Rupjmaize Dona Slāvu pusīte, sagriezta 270g

    Rupjmaize Dona Slāvu pusīte, sagriezta 270g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 2,93 €/кг

  • Rupjmaize Dzirnavu Borodina 250g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев
    Низкая цена каждый день

    Rupjmaize Dzirnavu Borodina 250g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,40 €/кг

  • Rupjmaize Lielezers Alberts plaucēta 810g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Rupjmaize Lielezers Alberts plaucēta 810g

    2.68 € за шт.

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Rudzu formas maize Rimi Beķera 600g
    Низкая цена каждый день

    Rudzu formas maize Rimi Beķera 600g

    0.68 € за шт.

    Цена за единицу: 1,13 €/кг

  • Rupjmaize Lāči Īsta 1/2 sagriezta 480g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Rupjmaize Lāči Īsta 1/2 sagriezta 480g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,77 €

    Цена за единицу: 4,15 €/кг

  • Rudzu maize Īstenā ar sēklām 730 g
    Подходит для вегетарианцев

    Rudzu maize Īstenā ar sēklām 730 g

    2.12 € за шт.

    Цена за единицу: 2,90 €/кг

  • Īsta rupjmaize Lāči no lielā kukuļa 400g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Īsta rupjmaize Lāči no lielā kukuļa 400g

    2.21 € за шт.

    Цена за единицу: 5,52 €/кг

  • Rupjmaize Lielezers senā sagriezta 350g
    Подходит для веганов Подходит для вегетарианцев

    Rupjmaize Lielezers senā sagriezta 350g

    1.84 € за шт.

    Цена за единицу: 5,26 €/кг

  • Rupjmaize Liepkalni spēka bez rauga 500g

    Rupjmaize Liepkalni spēka bez rauga 500g

    1.71 € за шт.

    Цена за единицу: 3,42 €/кг

  • Graudu maize Ķelmēni 400g

    Graudu maize Ķelmēni 400g

    1.62 € за шт.

    Цена за единицу: 4,05 €/кг

  • Burkānmaize Lāči no lielā kukuļa 310g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Burkānmaize Lāči no lielā kukuļa 310g

    1.84 € за шт.

    Цена за единицу: 5,94 €/кг

  • Rudzu maize Īstenā 1,5 kg

    Rudzu maize Īstenā 1,5 kg

    3.09 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 2,06 €/кг

  • Rupjmaize Dona sprīdīšu 250g

    Rupjmaize Dona sprīdīšu 250g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,76 €/кг

  • Rudzu maize Īstenā saldskābā 730g

    Rudzu maize Īstenā saldskābā 730g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 2,26 €/кг

  • Burkānmaize Lāči 440g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Burkānmaize Lāči 440g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,27 €

    Цена за единицу: 4,07 €/кг

  • Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

    Maize Latvijas graudu ar sēklām 500g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,71 €

    Цена за единицу: 2,78 €/кг

  • Burkānmaize Lielezers 350g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Burkānmaize Lielezers 350g

    1.47 € за шт.

    Цена за единицу: 4,20 €/кг

  • Maize Gardā mellā ar saulespuķu sēklām 280g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Maize Gardā mellā ar saulespuķu sēklām 280g

    1.53 € за шт.

    Цена за единицу: 5,46 €/кг

  • Ciabatta Latvijas Maiznieks tumšā 250g

    Ciabatta Latvijas Maiznieks tumšā 250g

    1.38 € за шт.

    Цена за единицу: 5,52 €/кг

  • Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g

    Rudzu maize Zeltene sagriezta 800g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,84 €

    Цена за единицу: 1,86 €/кг

  • Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g

    Rudzu maize formas melnā sagriezta 600g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,47 €

    Цена за единицу: 1,98 €/кг

  • Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

    Tumšā sēklu maize Pļavas vizbulīte 300g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 3,63 €/кг

  • Formas rudzu maize Kuršu Pilngraudu 600g

    Formas rudzu maize Kuršu Pilngraudu 600g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 2,82 €/кг

  • Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g

    Maize melnā Latvijas graudu ar sēk. 340g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,47 €

    Цена за единицу: 3,21 €/кг

  • Kviešu kliju maize Rimi Beķera 300g
    Низкая цена каждый день

    Kviešu kliju maize Rimi Beķera 300g

    0.40 € за шт.

    Цена за единицу: 1,33 €/кг

  • Maize kliju Latvijas graudu 300g

    Maize kliju Latvijas graudu 300g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,19 €

    Цена за единицу: 3,30 €/кг

  • Rudzu maize Zeltene 1/2 sagriezta 390g

    Rudzu maize Zeltene 1/2 sagriezta 390g

    0.89 € за шт.
    Обычная цена: 1,10 €

    Цена за единицу: 2,28 €/кг

  • Rupjā maluma Lielmaize 600g
    1
    19 €
    1,98 €/кг

    Rupjā maluma Lielmaize 600g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 2,75 €/кг

  • Maize Fazer Dzīvā saulespuķu 500g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Maize Fazer Dzīvā saulespuķu 500g

    1.80 € за шт.

    Цена за единицу: 3,60 €/кг

  • Rudzu rikas Lielmaize 340g
    1
    29 €
    3,79 €/кг

    Rudzu rikas Lielmaize 340g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,85 €/кг

  • Kliju maize Druva Spēkavotu 250g
    Подходит для веганов Без лактозы Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kliju maize Druva Spēkavotu 250g

    0.87 € за шт.
    Обычная цена: 1,06 €

    Цена за единицу: 3,48 €/кг

  • Mini tumšā ciabatta LM bez cukura 100g

    Mini tumšā ciabatta LM bez cukura 100g

    0.35 € за шт.
    Обычная цена: 0,45 €

    Цена за единицу: 3,50 €/кг

Фильтр

Фильтр