Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Salami Vasaļu vārīta šķēlēs 105g

    Salami Vasaļu vārīta šķēlēs 105g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 16,10 €/кг

  • Liellopu aknu pastēte stikla burc. 180g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Liellopu aknu pastēte stikla burc. 180g

    1.15 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 6,39 €/кг

  • Desa sviestmaižu pusžāvēta šķēlēs 135g
    2 и более
    -28%
    1
    50 €
    2,09 €
    11,11 €/кг
    Без молока

    Desa sviestmaižu pusžāvēta šķēlēs 135g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 15,48 €/кг

  • Desa doktora RM ekstra šķēlēs 2x150g

    Desa doktora RM ekstra šķēlēs 2x150g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Vistas pastēte Lido 120g
    Без молока

    Vistas pastēte Lido 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 9,25 €/кг

  • Liellopu aknu pastēte fas. kg

    Liellopu aknu pastēte fas. kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.21 kg 0.21kg

  • Desa doktora Rīgas miesnieks šķēlēs 190g
    Низкая цена каждый день

    Desa doktora Rīgas miesnieks šķēlēs 190g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Doktordesa augstākā labuma, šķēlēs 190g

    Doktordesa augstākā labuma, šķēlēs 190g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,95 €

    Цена за единицу: 7,84 €/кг

  • Aknu pastēte Delikatese 180g

    Aknu pastēte Delikatese 180g

    1.19 € за шт.
    Обычная цена: 1,39 €

    Цена за единицу: 6,61 €/кг

  • Liellopu aknu pastēte Lido svētku 120g
    Без молока

    Liellopu aknu pastēte Lido svētku 120g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Doktordesa augstākā labuma kg

    Doktordesa augstākā labuma kg

    4.59 € за кг
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 4,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.4 kg 0.4kg

  • Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra kg

    Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra kg

    5.49 € за кг

    Цена за единицу: 5,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Salami Rēzeknes pusžāvēta, šķēlēs 190g

    Salami Rēzeknes pusžāvēta, šķēlēs 190g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 7,84 €/кг

  • Desa doktora 400g

    Desa doktora 400g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 3,72 €/кг

  • Doktordesa Rāznas Iecienītā vārītā kg

    Doktordesa Rāznas Iecienītā vārītā kg

    5.99 € за кг
    Обычная цена: 6,99 €

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Desa doktora Ādaži dūmota 400g
    2 и более
    -32%
    1
    89 €
    2,79 €
    4,72 €/кг

    Desa doktora Ādaži dūmota 400g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Doktordesa De Lukss vārīta 400g

    Doktordesa De Lukss vārīta 400g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,97 €/кг

  • Salami Forevers Dāņu puskūpināta 400g

    Salami Forevers Dāņu puskūpināta 400g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Desa De Lukss bērniem 400g

    Desa De Lukss bērniem 400g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,19 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Doktordesa Forevers 80.gadu, vārīta kg

    Doktordesa Forevers 80.gadu, vārīta kg

    7.69 € за кг

    Цена за единицу: 7,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Desa Noo parmezāna pilndūmu 250g
    Низкая цена каждый день

    Desa Noo parmezāna pilndūmu 250g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,96 €/кг

  • Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem,šķēl.190g

    Doktordesa Rīgas Miesnieks Bērniem,šķēl.190g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Desa doktora Augstākā Labuma vakuumā 400g

    Desa doktora Augstākā Labuma vakuumā 400g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Desa Nākotne Mājas pusžāvēta 250g

    Desa Nākotne Mājas pusžāvēta 250g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,59 €

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

  • Salami Salling šķēlēs, kūpināts un žāv. 200g

    Salami Salling šķēlēs, kūpināts un žāv. 200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Cāļa desa ar olu 400g

    Cāļa desa ar olu 400g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 4,97 €/кг

  • Salami Desa Rimi a/k šķēlītēs 100g

    Salami Desa Rimi a/k šķēlītēs 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Šķiņķa desa Rīgas Miesnieks šķēlēs 150g
    2 и более
    -20%
    1
    35 €
    1,69 €
    9,00 €/кг

    Šķiņķa desa Rīgas Miesnieks šķēlēs 150g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 350g

    Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra 350g

    1.70 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 4,86 €/кг

  • Salami Vasaļu ar sieru 90g

    Salami Vasaļu ar sieru 90g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g

    Dūmdesa Milano RM šķēlēs 100g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Tītara fil.desa Marno ar šķiņķa gab.100g

    Tītara fil.desa Marno ar šķiņķa gab.100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Dūmdesa neparastā ar sēkl. šķēlēs 110g

    Dūmdesa neparastā ar sēkl. šķēlēs 110g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,91 €/кг

  • Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g

    Desa Doktora cāļa gaļas vakuumā 350g

    1.69 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 4,83 €/кг

  • Aknu pastēte bez E vielām, vārīta 120g

    Aknu pastēte bez E vielām, vārīta 120g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 9,08 €/кг

  • Doktordesa Forevers ar sieru 500g
    2 и более
    -38%
    2
    29 €
    3,69 €
    4,58 €/кг

    Doktordesa Forevers ar sieru 500g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 7,38 €/кг

  • Piena desa Ķekava cāļa 700g
    2
    49 €
    3,56 €/кг

    Piena desa Ķekava cāļa 700g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

  • Salami Itāļu pusžāvēta, šķēlēs 100g

    Salami Itāļu pusžāvēta, šķēlēs 100g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Desa Ekstra vārīta ar tītara gaļu 320g

    Desa Ekstra vārīta ar tītara gaļu 320g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,09 €/кг

Фильтр

Фильтр