Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    Cāļa fileja Ķekava BBQ marinādē 400g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 5,49 €

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Cūkas ribiņas BBQ mērcē 500g

    Cūkas ribiņas BBQ mērcē 500g

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 12,78 €/кг

  • Plucināta cūkgaļa, lēni sutināta 300g

    Plucināta cūkgaļa, lēni sutināta 300g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,63 €/кг

  • Ribas Rīgas Miesnieks BBQ amerikāņu 900g

    Ribas Rīgas Miesnieks BBQ amerikāņu 900g

    9.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,54 €/кг

  • Cāļa pusst. Rīgas Miesnieks Terijaki mar.400g

    Cāļa pusst. Rīgas Miesnieks Terijaki mar.400g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Ribiņas Rīgas Miesnieks melleņu mar.900g

    Ribiņas Rīgas Miesnieks melleņu mar.900g

    11.49 € за шт.

    Цена за единицу: 12,77 €/кг

  • C/g ribiņas Rimi ar viskija garšu 600g

    C/g ribiņas Rimi ar viskija garšu 600g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/кг

Фильтр

Фильтр