Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Laša fileja Rimi savā sulā 170g/119g

    Laša fileja Rimi savā sulā 170g/119g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 18,40 €/кг

  • Šprotes Rimi eļļā 170g/119g

    Šprotes Rimi eļļā 170g/119g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 20,08 €/кг

  • Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 100g/70g

    Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 100g/70g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 29,86 €/кг

  • Liellopu gaļa Rimi sautēta 250g

    Liellopu gaļa Rimi sautēta 250g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,96 €/кг

  • Cūkgaļa Rimi sautēta 250g

    Cūkgaļa Rimi sautēta 250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Salāti Rimi itāļu ar lasi 220g

    Salāti Rimi itāļu ar lasi 220g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Salāti Rimi meksikāņu ar lasi 220g

    Salāti Rimi meksikāņu ar lasi 220g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Liellopu gaļa Rimi tūristu brokastis 250g

    Liellopu gaļa Rimi tūristu brokastis 250g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,40 €/кг

  • Salāti Rimi ar tunci meksikāņu gaumē 160g

    Salāti Rimi ar tunci meksikāņu gaumē 160g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Mīdijas Rimi kūpinātas, eļļā ASC 120g/72g
    Морепродукты, выращенные на фермах, сертифицированных по стандарту ASC

    Mīdijas Rimi kūpinātas, eļļā ASC 120g/72g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 38,75 €/кг

  • Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 160g/112g

    Kūpinātas šprotes eļļā Rimi 160g/112g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 24,91 €/кг

  • Salāti Rimi ar tunci itāļu gaumē 160g

    Salāti Rimi ar tunci itāļu gaumē 160g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Tuncis Kaija savā sulā ar ūdeni 160g/112g

    Tuncis Kaija savā sulā ar ūdeni 160g/112g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Tunzivju fil.Kaija citr.eļļā ar pip.160g/104g

    Tunzivju fil.Kaija citr.eļļā ar pip.160g/104g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 30,67 €/кг

  • Tuncis sasmalc. s/s Rimi Smart 185g
    Низкая цена каждый день

    Tuncis sasmalc. s/s Rimi Smart 185g

    0.87 € за шт.

    Цена за единицу: 6,69 €/кг

  • Tuncis Rio mare savā sulā 3+1 320g/224g

    Tuncis Rio mare savā sulā 3+1 320g/224g

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 9,09 €

    Цена за единицу: 31,21 €/кг

  • Tuncis Kaija eļļā 160g/104g

    Tuncis Kaija eļļā 160g/104g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 30,67 €/кг

  • Makreļtunzivs Blik gab. savā s.185g/130g
    Низкая цена каждый день

    Makreļtunzivs Blik gab. savā s.185g/130g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,77 €/кг

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 3+1 320g/208g

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 3+1 320g/208g

    6.99 € за шт.
    Обычная цена: 10,29 €

    Цена за единицу: 33,61 €/кг

  • Sardīnes Kaija eļļā 240g/144g

    Sardīnes Kaija eļļā 240g/144g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 10,35 €/кг

  • Tunča pastēte Kaija Vidusjūras gaumē 125g

    Tunča pastēte Kaija Vidusjūras gaumē 125g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 14,32 €/кг

  • Tuncis Kaija Terijaki mērcē 110g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuncis Kaija Terijaki mērcē 110g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 19,91 €/кг

  • Sardīnes Kaija tomātu mērcē 240g

    Sardīnes Kaija tomātu mērcē 240g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 1,89 €

    Цена за единицу: 6,21 €/кг

  • Tuncis Kaija Poke mērcē 110g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства

    Tuncis Kaija Poke mērcē 110g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 18,09 €/кг

  • Lielās šprotes eļļā 240g/163g

    Lielās šprotes eļļā 240g/163g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,12 €/кг

  • Tuncis Rio Mare savā sulā 160g/112g
    2 и более
    -26%
    3
    69 €
    4,99 €
    32,95 €/кг

    Tuncis Rio Mare savā sulā 160g/112g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,55 €/кг

  • Tunča pastēte Kaija Āzijas gaumē 125g

    Tunča pastēte Kaija Āzijas gaumē 125g

    1.79 € за шт.
    Обычная цена: 2,29 €

    Цена за единицу: 14,32 €/кг

  • Cūkgaļa sautēta 325g

    Cūkgaļa sautēta 325g

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 7,85 €/кг

  • Tītara gaļa SGK sautēta 240g
    2 и более
    -11%
    2
    49 €
    2,79 €
    10,38 €/кг

    Tītara gaļa SGK sautēta 240g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 160g/104g
    2 и более
    -28%
    3
    89 €
    5,39 €
    37,40 €/кг

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 160g/104g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 51,83 €/кг

  • Makreļu filejas tomātu mērcē 170g

    Makreļu filejas tomātu mērcē 170g

    2.29 € за шт.
    Обычная цена: 2,69 €

    Цена за единицу: 13,47 €/кг

  • Mencu aknas King Oscar MSC 121g
    Сертифицировано в соответствии с экологическим стандартом MSC для устойчивого рыболовства Новинка

    Mencu aknas King Oscar MSC 121g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 28,84 €/кг

  • Šprotes Kaija eļļā 240g/168g

    Šprotes Kaija eļļā 240g/168g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,77 €/кг

  • Skumbrija tomātu mērcē 240g

    Skumbrija tomātu mērcē 240g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Saira Extra savā sulā 215g

    Saira Extra savā sulā 215g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

  • Skumbrijas SGK savā sulā 240g/168g

    Skumbrijas SGK savā sulā 240g/168g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,85 €/кг

  • Brētliņas apceptas tomātu mērcē 240g

    Brētliņas apceptas tomātu mērcē 240g

    1.59 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Brētliņas SGK tomātu mērcē, apceptas 240g

    Brētliņas SGK tomātu mērcē, apceptas 240g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,21 €/кг

  • Ķilavas Rīgas vīna marinādē 240g/180g

    Ķilavas Rīgas vīna marinādē 240g/180g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 12,72 €/кг

  • Mencu aknas Marke No1 190g

    Mencu aknas Marke No1 190g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 23,63 €/кг

Фильтр

Фильтр