Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 8,22 €/кг

  • Desiņas Alkšņu kg

    Desiņas Alkšņu kg

    6.59 € за кг
    Обычная цена: 7,59 €

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Grildesiņas Forevers ar sieru, bez apvalka kg

    Grildesiņas Forevers ar sieru, bez apvalka kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Desiņas Rīgas miesnieks Mārtiņa 300g

    Desiņas Rīgas miesnieks Mārtiņa 300g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,30 €/кг

  • Desiņas Rīgas miesnieks mednieku 300g

    Desiņas Rīgas miesnieks mednieku 300g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,30 €/кг

  • Desiņas Salamini bez apvalka 450g

    Desiņas Salamini bez apvalka 450g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 6,64 €/кг

  • Mednieku desiņas 300g
    Без молока

    Mednieku desiņas 300g

    3.59 € за шт.
    Обычная цена: 4,79 €

    Цена за единицу: 11,97 €/кг

  • Desiņas cepamās mednieku 400g

    Desiņas cepamās mednieku 400g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g

    Desiņas cepamās baltās ar sieru 400g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 5,47 €/кг

  • Desiņas Knakeri pusžāvētas 415g

    Desiņas Knakeri pusžāvētas 415g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 9,13 €/кг

  • Grildesiņas tītara gaļas 300g
    Без молока

    Grildesiņas tītara gaļas 300g

    3.79 € за шт.
    Обычная цена: 4,49 €

    Цена за единицу: 12,63 €/кг

  • Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g

    Mednieku desiņas Rimi karsti kūpinātas 350g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 6,71 €/кг

  • Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g

    Desiņas Ādaži Grill Collec. Cheddarwurst 350g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,29 €

    Цена за единицу: 7,11 €/кг

  • Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g

    Cepamdesiņas Rimi karsti kūpinātas 500g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Desiņas liellopu gaļas 300g
    Без молока

    Desiņas liellopu gaļas 300g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,97 €/кг

  • Desiņas Rīgas Miesnieks Mārtiņa ar sieru 300g

    Desiņas Rīgas Miesnieks Mārtiņa ar sieru 300g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,63 €/кг

  • Cepamās desiņas Kabanos 400g

    Cepamās desiņas Kabanos 400g

    2.59 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 6,47 €/кг

  • Cepamdesas cāļa gaļas ar sieru 300g

    Cepamdesas cāļa gaļas ar sieru 300g

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 9,17 €/кг

  • Īstās mednieku desiņas RGK pusžāvētās 350g

    Īstās mednieku desiņas RGK pusžāvētās 350g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,54 €/кг

  • Alus desiņas Mārupes kūpināti varītas 300g

    Alus desiņas Mārupes kūpināti varītas 300g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Mednieku desiņas De Lukss vist.teļa gaļ.270g
    Без молока

    Mednieku desiņas De Lukss vist.teļa gaļ.270g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,78 €/кг

  • Pārgājiena desiņas RGK pusžāvētās 360g

    Pārgājiena desiņas RGK pusžāvētās 360g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 8,58 €/кг

  • Grildesiņas De Lukss pārgājiena 280g

    Grildesiņas De Lukss pārgājiena 280g

    3.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,69 €

    Цена за единицу: 11,39 €/кг

  • Cūkas šķiņķis RGK vārīti-kūpināts, šķēl. 100g

    Cūkas šķiņķis RGK vārīti-kūpināts, šķēl. 100g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,90 €/кг

  • Piknika desiņas RGK ar sieru pusžāvētās 440g

    Piknika desiņas RGK ar sieru pusžāvētās 440g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 7,70 €/кг

  • Mini desiņas Ādaži Grill Coll. barberkjū 250g

    Mini desiņas Ādaži Grill Coll. barberkjū 250g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 2,89 €

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • Mednieku desiņas Ventspils Miesnieks 300g

    Mednieku desiņas Ventspils Miesnieks 300g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • Desiņas Rimi Smart karsti kūpinātas 300g
    Низкая цена каждый день

    Desiņas Rimi Smart karsti kūpinātas 300g

    Временно недоступен

Фильтр

Фильтр