Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Auzu putra Milupa ar āboliem, bumb. 6m+ 250g

    Auzu putra Milupa ar āboliem, bumb. 6m+ 250g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Pilngraudu putra Milupa ar zemenēm 8m+ 250g

    Pilngraudu putra Milupa ar zemenēm 8m+ 250g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Auzu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g
    Органические продукты

    Auzu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Pilngraudu putra Milupa ar augļiem 10m+ 250g

    Pilngraudu putra Milupa ar augļiem 10m+ 250g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • 3 graudu putra Milupa ar ogām 6m+ 225g

    3 graudu putra Milupa ar ogām 6m+ 225g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Rīsu putra Milupa ar šokolādi 8m+ 250g

    Rīsu putra Milupa ar šokolādi 8m+ 250g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Piena putr.banān.sausiņ. Hipp BIO 250g
    Органические продукты

    Piena putr.banān.sausiņ. Hipp BIO 250g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Putra griķu-pros. ar ābol.,ķirb.BIO 200g
    Без молока Органические продукты

    Putra griķu-pros. ar ābol.,ķirb.BIO 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g
    Органические продукты

    Dažādu graudu putra,ķirbi Hipp BIO 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Kukurūzas pārsl.putra 100% Hipp BIO 200g
    Органические продукты

    Kukurūzas pārsl.putra 100% Hipp BIO 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g
    Без молока Органические продукты

    Putra 3 graudu ar ogām bērn.6 m.BIO 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Mannas putra ar augļiem Milupa 6m+ 250g

    Mannas putra ar augļiem Milupa 6m+ 250g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Prosas putra Mazo Lāč ar banāniem 5m+ BIO 70g
    Без глютена Без лактозы Без молока Органические продукты

    Prosas putra Mazo Lāč ar banāniem 5m+ BIO 70g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 37,00 €/кг

  • Rīsu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g
    Органические продукты

    Rīsu pārslu putra 100% Hipp BIO 200g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 17,45 €/кг

  • 7 graudu putra Milupa ar prebiotikām 8m+ 250g

    7 graudu putra Milupa ar prebiotikām 8m+ 250g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,96 €/кг

  • Piena putra ar augļiem,jogurtu Hipp 250g
    Органические продукты

    Piena putra ar augļiem,jogurtu Hipp 250g

    3.49 € за шт.
    Обычная цена: 4,69 €

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Auzu pārslu biezp. Holle no 6mēn. BIO 250g
    Органические продукты

    Auzu pārslu biezp. Holle no 6mēn. BIO 250g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 18,36 €/кг

  • Rīsu putra Holle mazuļiem 6 mēn. BIO 250g
    Органические продукты

    Rīsu putra Holle mazuļiem 6 mēn. BIO 250g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 18,36 €/кг

  • Piena putra Holle ar banān. 6mēn. BIO 250g
    Органические продукты

    Piena putra Holle ar banān. 6mēn. BIO 250g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Trīsgr.putra Holle bez.glut. 6mēn. BIO 250g
    Органические продукты

    Trīsgr.putra Holle bez.glut. 6mēn. BIO 250g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 18,36 €/кг

  • Auzu piena putra ar zem.,ābol. 6mēn. BIO 250g
    Органические продукты

    Auzu piena putra ar zem.,ābol. 6mēn. BIO 250g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Rīsu-kv. krek. Gerber ban.,aveņu, 8m. BIO 35g
    Органические продукты

    Rīsu-kv. krek. Gerber ban.,aveņu, 8m. BIO 35g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 128,29 €/кг

  • Piena putra Holle cepum.,ābol.6mēn. BIO 250g
    Органические продукты

    Piena putra Holle cepum.,ābol.6mēn. BIO 250g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

Фильтр

Фильтр