Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Batoniņš aven.banān.āboli  Hipp BIO 23g
    Органические продукты

    Batoniņš aven.banān.āboli Hipp BIO 23g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 47,39 €/кг

  • Batoniņš ābol.banān.auzas  Hipp BIO 23g
    Органические продукты

    Batoniņš ābol.banān.auzas Hipp BIO 23g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 47,39 €/кг

  • Kuk. nūj. Organix ar dārz., zīd.no 7m.BIO 15g
    Органические продукты

    Kuk. nūj. Organix ar dārz., zīd.no 7m.BIO 15g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 136,67 €/кг

  • Rīsu krekeri ar aveņu garšu HippBIO 30g
    Органические продукты

    Rīsu krekeri ar aveņu garšu HippBIO 30g

    1.85 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 61,67 €/кг

  • Ekoloģiskas kukurūzas uzkodas Salling Eko 20g
    Органические продукты

    Ekoloģiskas kukurūzas uzkodas Salling Eko 20g

    0.80 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 40,00 €/кг

  • Rīsu krekeri ar melleņu gar Hipp BIO 30g
    Органические продукты

    Rīsu krekeri ar melleņu gar Hipp BIO 30g

    1.85 € за шт.
    Обычная цена: 2,49 €

    Цена за единицу: 61,67 €/кг

  • Kviešu sviesta cepumi Gerber no 12 mēn. 150g
    Новинка

    Kviešu sviesta cepumi Gerber no 12 mēn. 150g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,93 €/кг

  • Bērnu biskvīti Hipp BIO no 6 mēnešiem 180g
    Органические продукты

    Bērnu biskvīti Hipp BIO no 6 mēnešiem 180g

    2.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 16,61 €/кг

  • Aug.bat.Hipp ar ban.,ķiršu jog.,no 1g BIO 23g
    Органические продукты

    Aug.bat.Hipp ar ban.,ķiršu jog.,no 1g BIO 23g

    1.09 € за шт.
    Обычная цена: 1,49 €

    Цена за единицу: 47,39 €/кг

  • Kuk.uzk.Ponn ar zem., ābolu BIO no 7 mēn. 20g
    Органические продукты

    Kuk.uzk.Ponn ar zem., ābolu BIO no 7 mēn. 20g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 77,50 €/кг

  • Bērnu cepumi Plasmon no 6 mēnešiem 120g

    Bērnu cepumi Plasmon no 6 mēnešiem 120g

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,42 €/кг

  • Burkānu uzkoda Organix no 6 mēnešiem 20g
    Органические продукты

    Burkānu uzkoda Organix no 6 mēnešiem 20g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 102,50 €/кг

  • Rīsu lēcu uzkodas Holle kraukšķīgās BIO 25g
    Без лактозы Без молока Органические продукты

    Rīsu lēcu uzkodas Holle kraukšķīgās BIO 25g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,56 €/кг

  • Kuk. uzk. Ponn ar mango, ban. BIO no 7mēn.20g
    Органические продукты

    Kuk. uzk. Ponn ar mango, ban. BIO no 7mēn.20g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 77,50 €/кг

  • Ābolmaizīte Mazo Lāču Putra 10m+ BIO 8g
    Без глютена Без лактозы Без молока Органические продукты

    Ābolmaizīte Mazo Lāču Putra 10m+ BIO 8g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 173,75 €/кг

  • Kukur. gredzeni Semper no 6 mēn., BIO 20g
    Органические продукты

    Kukur. gredzeni Semper no 6 mēn., BIO 20g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 69,50 €/кг

  • Auzu bat. Organix ar zemenēm, āboliem BIO 23g
    Органические продукты

    Auzu bat. Organix ar zemenēm, āboliem BIO 23g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 69,13 €/кг

  • Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g
    Органические продукты

    Pilng. uzk. mango-banānu Semper EKO 18g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 77,22 €/кг

  • Cepumi Organix Farm Animal 12m. BIO 100g
    Органические продукты

    Cepumi Organix Farm Animal 12m. BIO 100g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Augļu bat. Holle ar ābol.,ban.12 mēn. BIO 25g
    Органические продукты

    Augļu bat. Holle ar ābol.,ban.12 mēn. BIO 25g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 63,60 €/кг

  • Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g
    Органические продукты

    Kukur. gredzeni Semper ar burkān. 9m. BIO 15g

    1.39 € за шт.
    Обычная цена: 1,99 €

    Цена за единицу: 92,67 €/кг

  • Bērnu cepumi Plasmon no 6 mēnešiem 60 g

    Bērnu cepumi Plasmon no 6 mēnešiem 60 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Batoniņš Holle ar ābol.,bumb. 12 mēn. BIO 25g
    Органические продукты

    Batoniņš Holle ar ābol.,bumb. 12 mēn. BIO 25g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 63,60 €/кг

  • Cepumi Gerber Lācīši, no 8 mēn. 180g

    Cepumi Gerber Lācīši, no 8 mēn. 180g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 27,72 €/кг

  • Speltas sausiņi Holle no 6 mēn. BIO 200g
    Органические продукты

    Speltas sausiņi Holle no 6 mēn. BIO 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Speltas sausiņi ar sviestu,medu 12m. BIO 100g
    Органические продукты

    Speltas sausiņi ar sviestu,medu 12m. BIO 100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Pilngraudu uzkoda zemeņ. Semper EKO 18g
    Органические продукты

    Pilngraudu uzkoda zemeņ. Semper EKO 18g

    Временно недоступен

  • Siera uzkoda Organix Zvaigznes 7mēn.+ BIO 20g
    Органические продукты

    Siera uzkoda Organix Zvaigznes 7mēn.+ BIO 20g

    Временно недоступен

  • Auzu bat. Organix ar avenēm, āboliem BIO 23g
    Органические продукты

    Auzu bat. Organix ar avenēm, āboliem BIO 23g

    Временно недоступен

  • Auzu čipsi Holle ar avenēm 10mēn. BIO 30g
    Органические продукты

    Auzu čipsi Holle ar avenēm 10mēn. BIO 30g

    Временно недоступен

  • Prosas, mango kraukšķi Holle 8 mēn. BIO 25g
    Органические продукты

    Prosas, mango kraukšķi Holle 8 mēn. BIO 25g

    Временно недоступен

  • Kukurūzas redzeni Organix no 6 mēn., BIO 20g
    Органические продукты

    Kukurūzas redzeni Organix no 6 mēn., BIO 20g

    Временно недоступен

Фильтр

Фильтр