Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Sālsstandziņas Rimi ar sieru 125g
    Низкая цена каждый день

    Sālsstandziņas Rimi ar sieru 125g

    1.66 € за шт.

    Цена за единицу: 13,28 €/кг

  • Cepumi Selga 180g

    Cepumi Selga 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Vafeles Selga ar citronu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Vafeles Selga ar citronu garšu 180g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,17 €/кг

    2,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepumi Milka Chocominis 150g

    Cepumi Milka Chocominis 150g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Cepumi Rimi ar šokolādes gabaliņiem 150g
    Подходит для веганов

    Cepumi Rimi ar šokolādes gabaliņiem 150g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/кг

  • Vafeles Selga ar šokolādes garšu 180g
    Низкая цена каждый день

    Vafeles Selga ar šokolādes garšu 180g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,17 €/кг

  • Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g
    2 и более
    -21%
    1
    39 €
    1,75 €
    6,95 €/кг

    Cepumi Rimi Savoiardi dāmu pirkstiņi 200g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 8,75 €/кг

  • Cepumi Selga ar šokolādes garšu 180g

    Cepumi Selga ar šokolādes garšu 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Sviesta vafeles Selection by Rimi 100g

    Sviesta vafeles Selection by Rimi 100g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Pilngraudu cepumi Selga 180g

    Pilngraudu cepumi Selga 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

  • Cepumi Selga ar iebiezinātā piena garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/кг

    Cepumi Selga ar iebiezinātā piena garšu 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepumi Rimi ar kakao krēma pildījumu 500g

    Cepumi Rimi ar kakao krēma pildījumu 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Cepumi Rimi ar dzērv. un balto šok. 150g

    Cepumi Rimi ar dzērv. un balto šok. 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Cepumi Belvita pilngraudu ar šok. gab. 300g

    Cepumi Belvita pilngraudu ar šok. gab. 300g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 12,83 €/кг

  • Salmiņi Draugu saldie 150g
    3 и более
    -23%
    0
    99 €
    1,29 €
    6,60 €/кг

    Salmiņi Draugu saldie 150g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Vafeles Selga ar lazdu riekstu garšu 180g
    Низкая цена каждый день

    Vafeles Selga ar lazdu riekstu garšu 180g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,17 €/кг

  • Klinģerīši Rimi sāļie 150g
    Низкая цена каждый день

    Klinģerīši Rimi sāļie 150g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,27 €/кг

  • Sālsstandziņas Rimi 125g
    2 и более
    -10%
    1
    49 €
    1,66 €
    11,92 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Sālsstandziņas Rimi 125g

    1.66 € за шт.

    Цена за единицу: 13,28 €/кг

  • Cepumi Cirks 300g
    2
    69 €
    8,97 €/кг

    Cepumi Cirks 300g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 12,30 €/кг

    3,69 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepumi Barni Choco 150g

    Cepumi Barni Choco 150g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Cepumi Milka ar aveņu pildījumu 147g

    Cepumi Milka ar aveņu pildījumu 147g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,94 €/кг

  • Cepumi Selga ar karameļu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/кг

    Cepumi Selga ar karameļu garšu 180g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,17 €/кг

    1,29 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepumi Selga šok.garšas krēma pildījums 205g
    1
    79 €
    8,73 €/кг

    Cepumi Selga šok.garšas krēma pildījums 205g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,61 €/кг

    2,79 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Cepumi Milka ar šokolādes gab. 135g

    Cepumi Milka ar šokolādes gab. 135g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,44 €/кг

  • Salmiņi Rimi ar sezama sēklām 150g

    Salmiņi Rimi ar sezama sēklām 150g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 5,93 €/кг

  • Vafeles Selga ar vaniļas garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/кг
    Низкая цена каждый день

    Vafeles Selga ar vaniļas garšu 180g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 12,17 €/кг

    2,19 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Sāļie krekeri Selga Klasika 150g

    Sāļie krekeri Selga Klasika 150g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Cepumi Rimi ar balto šok.un citr. garšu 150g

    Cepumi Rimi ar balto šok.un citr. garšu 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Auzu cepumi Rimi Smart 500g
    Низкая цена каждый день

    Auzu cepumi Rimi Smart 500g

    1.85 € за шт.

    Цена за единицу: 3,70 €/кг

  • Cepumi Jaffa šokolādē ar aveņu želeju 135g
    Без молока
    Низкая цена каждый день

    Cepumi Jaffa šokolādē ar aveņu želeju 135g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

  • Cepumi Barni Milk 150g

    Cepumi Barni Milk 150g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Krekeri Tuc mini krējuma un sīpolu 100g

    Krekeri Tuc mini krējuma un sīpolu 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

  • Cepumi Belvita pilngr. riekstu un medus 300g

    Cepumi Belvita pilngr. riekstu un medus 300g

    3.85 € за шт.

    Цена за единицу: 12,83 €/кг

  • Cepumi Rimi Triple Chocolate 180g

    Cepumi Rimi Triple Chocolate 180g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 13,06 €/кг

  • Cepumi Rimi ar vaniļas garšas pild. 500g

    Cepumi Rimi ar vaniļas garšas pild. 500g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 2,98 €/кг

  • Cepumi Milka Choc & Choc 150g

    Cepumi Milka Choc & Choc 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Vafeles Wafers ar piena pildījumu 216g

    Vafeles Wafers ar piena pildījumu 216g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,21 €/кг

  • Cepumi Rimi Rainbow 150g

    Cepumi Rimi Rainbow 150g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 10,60 €/кг

  • Kakao vafeles Roshen Wafers Cocoa 216g
    1
    49 €
    6,90 €/кг

    Kakao vafeles Roshen Wafers Cocoa 216g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,21 €/кг

    1,99 € - cамая низкая цена за 30 дней

  • Krekeri Tuc Original sāļie 100g

    Krekeri Tuc Original sāļie 100g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 14,90 €/кг

Фильтр

Фильтр