Promotional offers


Filter

Filter
Show products
Sort
  • Veļas mazg.pul.Ariel Alpine Fresh 50MR 2,75kg
    19
    99 €
    7,27 €/kg

    Veļas mazg.pul.Ariel Alpine Fresh 50MR 2,75kg

    26.69 € per pcs.

    Price per unit: 9,71 €/kg

    26,69 € - 30 days lowest sales price

  • S.kaķu bar.NB pieaug., bez apm.kam.veid.1,5kg

    S.kaķu bar.NB pieaug., bez apm.kam.veid.1,5kg

    4.79 € per pcs.

    Price per unit: 3,19 €/kg

    4,99 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 7,99 €

  • Dez. izsmidz. Rexona Sexy Bouquet 200ml
    3
    69 €
    18,45 €/l

    Dez. izsmidz. Rexona Sexy Bouquet 200ml

    6.15 € per pcs.

    Price per unit: 30,75 €/l

    6,15 € - 30 days lowest sales price

  • Dez. zīm. Dove Pear and Aloe Vera 50ml
    3
    49 €
    69,80 €/l

    Dez. zīm. Dove Pear and Aloe Vera 50ml

    5.79 € per pcs.

    Price per unit: 115,80 €/l

    5,79 € - 30 days lowest sales price

  • Dez. zīm. vīr. Rexona Black&White 50ml
    2
    99 €
    59,80 €/l

    Dez. zīm. vīr. Rexona Black&White 50ml

    4.89 € per pcs.

    Price per unit: 97,80 €/l

    4,89 € - 30 days lowest sales price

  • Dez. izsmidz. vīr. Inv. Ice Fresh 200ml
    3
    69 €
    18,45 €/l

    Dez. izsmidz. vīr. Inv. Ice Fresh 200ml

    6.15 € per pcs.

    Price per unit: 30,75 €/l

    6,15 € - 30 days lowest sales price

  • Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l
    3 and more
    -13%
    1
    29 €
    1,49 €
    6,45 €/l

    Bezalk. vīna dz. Bosca Anniversary Gold 0,2l

    1.49 € per pcs.

    Price per unit: 7,45 €/l

    + deposit fee 0,10 €

  • Maisīšanas bļoda Keeeper 3,5 l AW26
    2
    99 €
    2,99 €/pcs.

    Maisīšanas bļoda Keeeper 3,5 l AW26

    4.99 € per pcs.

    Price per unit: 4,99 €/pcs.

    4,99 € - 30 days lowest sales price

  • Elektr.gaisa atsv. Air Wick liliju arom. 19ml
    5
    99 €
    315,26 €/l

    Elektr.gaisa atsv. Air Wick liliju arom. 19ml

    8.79 € per pcs.

    Price per unit: 462,63 €/l

    8,79 € - 30 days lowest sales price

  • Prosas putraimi Rimi Free From 375g
    2 and more
    -18%
    1
    39 €
    1,69 €
    3,71 €/kg
    Suitable for Vegans

    Prosas putraimi Rimi Free From 375g

    1.69 € per pcs.

    Price per unit: 4,51 €/kg

  • Zaļās olīvas El Faro ar lasi 244ml/130g
    2 and more
    -13%
    2
    00 €
    2,29 €
    15,38 €/kg

    Zaļās olīvas El Faro ar lasi 244ml/130g

    2.29 € per pcs.

    Price per unit: 17,62 €/kg

  • Šķ. ziepes Palmolive Nat. Coc. Milk Ref.500ml
    3
    49 €
    6,98 €/l

    Šķ. ziepes Palmolive Nat. Coc. Milk Ref.500ml

    4.59 € per pcs.

    Price per unit: 9,18 €/l

    4,59 € - 30 days lowest sales price

  • Paketes Salling ar spār.,bez sma., gar.14 gab
    2
    39 €
    0,17 €/pcs.

    Paketes Salling ar spār.,bez sma., gar.14 gab

    2.69 € per pcs.

    Price per unit: 0,19 €/pcs.

    2,69 € - 30 days lowest sales price

  • Matu putas Syoss Curl Control 250ml
    6
    99 €
    27,96 €/l

    Matu putas Syoss Curl Control 250ml

    9.99 € per pcs.

    Price per unit: 39,96 €/l

    9,99 € - 30 days lowest sales price

  • Matu želeja Syoss Curl Control 250ml
    6
    29 €
    25,16 €/l

    Matu želeja Syoss Curl Control 250ml

    8.99 € per pcs.

    Price per unit: 35,96 €/l

    8,99 € - 30 days lowest sales price

  • Balzams Taft Curl matu loku veidošanai 150ml
    6
    39 €
    42,60 €/l

    Balzams Taft Curl matu loku veidošanai 150ml

    7.99 € per pcs.

    Price per unit: 53,27 €/l

    7,99 € - 30 days lowest sales price

  • Želeja Taft Maxx Power matu veidošanai 150ml
    4
    99 €
    33,27 €/l

    Želeja Taft Maxx Power matu veidošanai 150ml

    6.29 € per pcs.

    Price per unit: 41,93 €/l

    6,29 € - 30 days lowest sales price

  • Veļas mīkstināt. Silan Fresh Ocean 35MR 770ml
    3
    39 €
    4,40 €/l

    Veļas mīkstināt. Silan Fresh Ocean 35MR 770ml

    5.19 € per pcs.

    Price per unit: 6,74 €/l

    5,19 € - 30 days lowest sales price

  • Siers Granarolo Quattrocento 150g
    2 and more
    -12%
    3
    24 €
    3,69 €
    21,60 €/kg

    Siers Granarolo Quattrocento 150g

    3.69 € per pcs.

    Price per unit: 24,60 €/kg

  • Olīveļļa Dante Frantoio Di Contrada 750ml
    12
    99 €
    17,32 €/l

    Olīveļļa Dante Frantoio Di Contrada 750ml

    14.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,99 €/l

    14,99 € - 30 days lowest sales price

  • Sausā barība suņ.Nutribalance ar vistas g.1kg

    Sausā barība suņ.Nutribalance ar vistas g.1kg

    3.19 € per pcs.
    Regular price: 3,99 €

    Price per unit: 3,19 €/kg

  • Salātu mērce Kuhne itāļu gaumē 250ml
    2
    99 €
    11,96 €/l

    Salātu mērce Kuhne itāļu gaumē 250ml

    3.45 € per pcs.

    Price per unit: 13,80 €/l

    3,45 € - 30 days lowest sales price

  • Pūderis bērniem Salling Fri bez smaržv. 100g

    Pūderis bērniem Salling Fri bez smaržv. 100g

    2.99 € per pcs.
    Regular price: 3,79 €

    Price per unit: 29,90 €/kg

  • Dezodoranta rullītis Dove Powder 48h 50ml
    3
    29 €
    65,80 €/l

    Dezodoranta rullītis Dove Powder 48h 50ml

    4.99 € per pcs.

    Price per unit: 99,80 €/l

    4,99 € - 30 days lowest sales price

  • Dezodorants Dove Original 48h 200ml
    3
    59 €
    17,95 €/l

    Dezodorants Dove Original 48h 200ml

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,95 €/l

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Šamp. un kond.komp.Rich Shine Enh.Duo 2x750ml
    24
    99 €
    16,66 €/l

    Šamp. un kond.komp.Rich Shine Enh.Duo 2x750ml

    49.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,33 €/l

    49,99 € - 30 days lowest sales price

  • Skuveklis Gillette Venus Breeze + 4gab. kas.
    16
    79 €
    16,79 €/pcs.

    Skuveklis Gillette Venus Breeze + 4gab. kas.

    19.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,99 €/pcs.

    19,99 € - 30 days lowest sales price

  • Bezalk.dz.Sun365 anan.,pasifloras augļa 0,75l
    5
    59 €
    7,45 €/l

    Bezalk.dz.Sun365 anan.,pasifloras augļa 0,75l

    7.29 € per pcs.

    Price per unit: 9,72 €/l

    + deposit fee 0,10 €

    5,59 € - 30 days lowest sales price

  • Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l

    Gāz.bezal.dzēriens Pepsi Cola lemon 1,5l

    1.19 € per pcs.
    Regular price: 2,39 €

    Price per unit: 0,79 €/l

    + deposit fee 0,10 €

  • Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. XL rozā
    -30%
    6
    29 €
    3,15 €/pcs.

    Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. XL rozā

    8.99 € per pcs.

    Price per unit: 4,50 €/pcs.

    8,99 € - 30 days lowest sales price

  • Zirņu uzkoda Legume Crisps ar vasabi g. 85g
    2
    99 €
    35,18 €/kg

    Zirņu uzkoda Legume Crisps ar vasabi g. 85g

    3.55 € per pcs.

    Price per unit: 41,76 €/kg

    3,55 € - 30 days lowest sales price

  • Matu kr.Palette ICC 8-50 gaiši zelt. bl. 50ml
    3
    13 €
    62,60 €/l

    Matu kr.Palette ICC 8-50 gaiši zelt. bl. 50ml

    5.69 € per pcs.

    Price per unit: 113,80 €/l

    5,69 € - 30 days lowest sales price

  • Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g
    3
    69 €
    20,50 €/kg

    Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,28 €/kg

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Slapjā suņu barība My Love ar liell. g.4x100g

    Slapjā suņu barība My Love ar liell. g.4x100g

    1.79 € per pcs.

    Price per unit: 4,47 €/kg

    1,79 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 1,99 €

  • Slapjā suņu barība My Love ar tītara g.4x100g

    Slapjā suņu barība My Love ar tītara g.4x100g

    1.79 € per pcs.

    Price per unit: 4,47 €/kg

    1,79 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 1,99 €

  • Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g

    Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g

    2.19 € per pcs.
    Regular price: 2,99 €

    Price per unit: 4,38 €/kg

  • Antiperspir. zīmulis Gillette Cool Wave 70ml
    6
    29 €
    89,86 €/l

    Antiperspir. zīmulis Gillette Cool Wave 70ml

    7.49 € per pcs.

    Price per unit: 107,00 €/l

    7,49 € - 30 days lowest sales price

  • Zobu pasta Sensodyne Clinical White En. 75ml
    7
    49 €
    99,87 €/l

    Zobu pasta Sensodyne Clinical White En. 75ml

    9.99 € per pcs.

    Price per unit: 133,20 €/l

    9,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tēja Dolce de Luxe Soursop Delight 50g
    2 and more
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/kg

    Tēja Dolce de Luxe Soursop Delight 50g

    2.59 € per pcs.

    Price per unit: 51,80 €/kg

  • Dezodoranta rullītis Dove Men Fresh 48H 50ml
    3
    39 €
    67,80 €/l

    Dezodoranta rullītis Dove Men Fresh 48H 50ml

    4.99 € per pcs.

    Price per unit: 99,80 €/l

    4,99 € - 30 days lowest sales price

Filter

Filter