S.v. Ramblas Reales Reserva 13% 0,75l
Price per unit: 7,99 €/l 7,99 €/l
5,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 8,25 €
Gaišais alus Walter 4,2% 0,5l
Price per unit: 1,50 €/l 1,50 €/l
+ deposit fee 0,10 €
Konjaks Courvoisier VS 40% 0,7l
Price per unit: 42,84 €/l 42,84 €/l
29,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 44,49 €
Viskijs Jack Daniels Tennessee Apple 35% 0,7l
Price per unit: 32,84 €/l 32,84 €/l
20,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 27,49 €
Stiprais alus Walter 7% 0,5l
Price per unit: 1,98 €/l 1,98 €/l
B.v. Gran Castillo Viura pussalds 11% 3l
Price per unit: 7,00 €/l 7,00 €/l
B.v. Detective Viognier 13,5% 0,75l
Price per unit: 14,65 €/l 14,65 €/l
Degvīns Stumbras Vodka dzērveņu 40% 0,5l
Price per unit: 18,78 €/l 18,78 €/l
Tekila Olmeca Silver 35% 0,7l
Price per unit: 29,41 €/l 29,41 €/l
Degvīns Gorilka Medova z percem 40% 0,5l
Price per unit: 29,98 €/l 29,98 €/l
Degvīns Gorilka Klasična 40% 0,7l
Price per unit: 15,70 €/l 15,70 €/l
10,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 16,85 €
Degvīns Gorilka Pšeničnaja 40% 0,5l
Price per unit: 15,98 €/l 15,98 €/l
7,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 14,99 €
Alus Madonas Medots 4,6% 0,5l
Price per unit: 3,38 €/l 3,38 €/l
Alkoholiskais kokteilis Cēsu Upenīte 14% 0,5l
Price per unit: 4,18 €/l 4,18 €/l
Alus Birra Moretti 4,6% 0,33l
Price per unit: 6,03 €/l 6,03 €/l
Alus Valmiermuižas Klostera 6,7% 0,5l
Price per unit: 5,90 €/l 5,90 €/l
Alus Tuborg lime cut 4,5% 0,33l
Price per unit: 3,18 €/l 3,18 €/l
Viskijs Black Ram 40% 0,7l
Price per unit: 18,56 €/l 18,56 €/l
12,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 15,65 €
Viskijs J.Walker Red Label 40% 0,5l
Price per unit: 36,98 €/l 36,98 €/l
B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l
B.v. Matua Sauvignon Blanc 13% 0,75l
Price per unit: 31,53 €/l 31,53 €/l
Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,75l
Price per unit: 9,32 €/l 9,32 €/l
6,99 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 10,59 €
B.v. Ruppertsberger S.Blanc 12% 0,75l, sauss
Price per unit: 8,79 €/l 8,79 €/l
6,59 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 11,59 €
Dz.vīns Moscato Asti Donelli 7% 0,75l
Price per unit: 10,12 €/l 10,12 €/l
7,59 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 11,75 €
Rozā vīns Umano Rose, pussausais 12% 0,75l
Price per unit: 10,65 €/l 10,65 €/l
Regular price: 13,99 €
Šampanietis Jean Pernet Blanc De 12% 0,75l
Price per unit: 56,79 €/l 56,79 €/l
S.v. Umano Saperavi Qvevri, saus. 13% 0,75l
Price per unit: 14,25 €/l 14,25 €/l
10,69 € - 30 days lowest sales price
B.v. Umano Rkatsiteli Qvevri 12,5% 0,75l
Price per unit: 11,99 €/l 11,99 €/l
8,99 € - 30 days lowest sales price
Dz. vīns Martini Prosecco 11,5% 0,2l
Price per unit: 24,75 €/l 24,75 €/l
S.v. Papale Primitivo Manduria 14% 0,75l
Price per unit: 22,12 €/l 22,12 €/l
Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,2l
Price per unit: 19,45 €/l 19,45 €/l
Konjaks Camus Vsop Int Arom 40% 0.7l
Price per unit: 71,41 €/l 71,41 €/l
Alus dzēriens Solveza Rosado 4,5% 0,33l
Price per unit: 4,82 €/l 4,82 €/l
Alus Solveza Agave & Lemon 6% 0,33l
B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l
Aroniju vīns Abavas pussausais 11% 0,75l
Price per unit: 13,32 €/l 13,32 €/l
Alk. kokteilis Salitos Mojito 5,6% 0,33l
Price per unit: 8,03 €/l 8,03 €/l
Alkoholiskais dz. Bacardi Spiced 40% 0,7l
Price per unit: 51,41 €/l 51,41 €/l
Alus Labietis Ješka 5,2% 0,44l
Price per unit: 6,57 €/l 6,57 €/l
Alk. kokteilis Le Coq Blue Lagoon 4,7% 0,33l
Price per unit: 3,91 €/l 3,91 €/l
1,29 € - 30 days lowest sales price
Regular price: 1,79 €
My account
The sale, purchase and transfer of alcoholic beverages to minors is prohibited.