Ikdienas ieliktnīši Bella Teens Relax 20gab.
Price per unit: 0,05 €/pcs. 0,05 €/pcs.
Serums Medicube Collagen Glow Booster 15ml
Price per unit: 1599,33 €/l 1599,33 €/l
Dušas želeja Salling 980ml
Price per unit: 3,87 €/l 3,87 €/l
Uzt.bag.Salling zivju eļla ar Omega-3 180kap.
Price per unit: 0,07 €/pcs. 0,07 €/pcs.
Skūšanās kasetes Venus Smooth 8gab.
Price per unit: 3,12 €/pcs. 3,12 €/pcs.
24,99 € - 30 days lowest sales price
Šķid.ziep.Seal Clearly Bergamot&Cranber.280ml
Price per unit: 11,75 €/l 11,75 €/l
Zobu birste Colgate Kids Har.Pot.6-9g. 2gab.
Price per unit: 2,00 €/pcs. 2,00 €/pcs.
3,99 € - 30 days lowest sales price
Eliksīrs Gliss Daily Oil 75ml
Price per unit: 146,53 €/l 146,53 €/l
Matu balzams Gliss Ultimate Repair 200ml
Price per unit: 28,45 €/l 28,45 €/l
Zobu b. Parodontax Complete Protect. Ex. Soft
Price per unit: 5,99 €/pcs. 5,99 €/pcs.
5,99 € - 30 days lowest sales price
Šampūns Gliss Ultimate Repair 400ml
Price per unit: 18,72 €/l 18,72 €/l
Matu putas Syoss volume lift 250ml
Price per unit: 39,96 €/l 39,96 €/l
9,99 € - 30 days lowest sales price
Aerosols matu veidošanai Syoss 200ml
Price per unit: 49,95 €/l 49,95 €/l
S.pusgarās zeķes Pc Nancy nero uni 40d
Price per unit: 2,49 €/pcs. 2,49 €/pcs.
2,49 € - 30 days lowest sales price
Micelārais ūdens Garnier ar rožūdeni 400ml
Price per unit: 25,72 €/l 25,72 €/l
Nostiprinoša maska Ekel
Price per unit: 1,69 €/pcs. 1,69 €/pcs.
Dezodorants Old Spice White Water 85ml
Price per unit: 97,53 €/l 97,53 €/l
8,29 € - 30 days lowest sales price
Tamponi Ob Organic Normal 16 gab
Price per unit: 0,32 €/pcs. 0,32 €/pcs.
Vannas put Almeda Olive Relaxation 750ml
Price per unit: 4,12 €/l 4,12 €/l
3,09 € - 30 days lowest sales price
Šķidr.ziep. Oreon Lime kitchen Refill 1L
Price per unit: 1,59 €/l 1,59 €/l
Šķidrās ziepes Oreon Olive Refill 1 L
Dezodorants Dove Acai Berry & Waterlily 50ml
Price per unit: 115,80 €/l 115,80 €/l
5,79 € - 30 days lowest sales price
Dezodorants Rexona Aloe Vera rullītis 50ml
Price per unit: 97,80 €/l 97,80 €/l
4,89 € - 30 days lowest sales price
Dezodorants Rexona Biorythm rullītis 50ml
Auduma maska Natural Moisture Blueberry 23g
Price per unit: 1,49 €/pcs. 1,49 €/pcs.
Putojošās ziepes Jasmine 300ml
Price per unit: 10,63 €/l 10,63 €/l
3,19 € - 30 days lowest sales price
Zobu birste Almeda Dent vidēja 1 gab.
Price per unit: 0,99 €/pcs. 0,99 €/pcs.
Tamponi Tampax Compak Super Plus 16gab
Price per unit: 0,36 €/pcs. 0,36 €/pcs.
Šķidrās ziepes Citrus & Olive uzpilde 900ml
Price per unit: 3,77 €/l 3,77 €/l
3,39 € - 30 days lowest sales price
Skūš.kas. Gillette Fusion, 8gab.
Price per unit: 5,62 €/pcs. 5,62 €/pcs.
Prezervatīvi Durex Classic 12 gab
Price per unit: 0,75 €/pcs. 0,75 €/pcs.
Higiēniskās paketes Bella Normal Soft 20gab
Price per unit: 0,08 €/pcs. 0,08 €/pcs.
Zobu pasta Colgate Advanced White Charc. 75ml
Price per unit: 43,87 €/l 43,87 €/l
3,29 € - 30 days lowest sales price
Zobu pasta Aquafresh Little Teeth 50ml
Price per unit: 53,80 €/l 53,80 €/l
2,69 € - 30 days lowest sales price
Zeķes Mywear 3p 44/47
Šampūns Elseve Total Repair 5 400ml
Price per unit: 19,72 €/l 19,72 €/l
Vannas bumba Almeda Spa Peach Prosecco 135g
Price per unit: 16,67 €/kg 16,67 €/kg
Šķ.ziepes Palmolive Sens. Esc. Lav.&Ber. 0,5l
Price per unit: 9,38 €/l 9,38 €/l
Vienreizliet. skuvekļi Almeda sievietēm 4gab.
Price per unit: 0,60 €/pcs. 0,60 €/pcs.
Zobu bir.Oral B Pro-Exp. Ad.Deep Cl.Med.2gab.
Price per unit: 3,50 €/pcs. 3,50 €/pcs.
6,99 € - 30 days lowest sales price
My account
The sale, purchase and transfer of alcoholic beverages to minors is prohibited.