Filter

Filter
Show products
Sort
  • Šokolādes batoniņi  Snickers 5x50g
    Novelty

    Šokolādes batoniņi Snickers 5x50g

    Temporarily out of stock in e-store

    6,99 € - 30 days lowest sales price

  • Hematogens 50g
    Low price every day!

    Hematogens 50g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,80 €/kg

  • Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g
    0
    49 €
    20,42 €/kg

    Batoniņš Kinder Country šokolādes 24g

    0.69 € per pcs.

    Price per unit: 28,75 €/kg

    0,69 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Snickers šokolādes 50g
    Low price every day!

    Batoniņš Snickers šokolādes 50g

    0.95 € per pcs.

    Price per unit: 19,00 €/kg

  • Piena šokolādes batoniņš Kinder Bueno 129g

    Piena šokolādes batoniņš Kinder Bueno 129g

    3.85 € per pcs.

    Price per unit: 29,84 €/kg

  • Šokolādes batoniņi Snickers 10x50g

    Šokolādes batoniņi Snickers 10x50g

    7.99 € per pcs.

    Price per unit: 15,98 €/kg

  • Piena šokolāde Kinder 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg

    Piena šokolāde Kinder 50g

    1.35 € per pcs.

    Price per unit: 27,00 €/kg

    1,35 € - 30 days lowest sales price

  • Šokolādes batoniņi Bounty 5x57g
    2
    99 €
    10,49 €/kg

    Šokolādes batoniņi Bounty 5x57g

    6.99 € per pcs.

    Price per unit: 24,53 €/kg

    6,99 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Bounty šokolādes 57g
    Low price every day!

    Batoniņš Bounty šokolādes 57g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 24,39 €/kg

  • Piena šokolāde Kinder chocolate 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg

    Piena šokolāde Kinder chocolate 200g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,95 €/kg

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g
    1
    09 €
    25,35 €/kg

    Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 32,33 €/kg

    1,39 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Pergale Nomeda 44g

    Batoniņš Pergale Nomeda 44g

    0.65 € per pcs.

    Price per unit: 14,77 €/kg

  • Batoniņš Kinder Bueno White 3x39g

    Batoniņš Kinder Bueno White 3x39g

    3.85 € per pcs.

    Price per unit: 32,91 €/kg

  • Batoniņš Twix Extra šokolādes 75g
    Low price every day!

    Batoniņš Twix Extra šokolādes 75g

    1.29 € per pcs.

    Price per unit: 17,20 €/kg

  • Šokolādes batoniņš KitKat 41,5g
    0
    69 €
    16,43 €/kg

    Šokolādes batoniņš KitKat 41,5g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 28,33 €/kg

    1,19 € - 30 days lowest sales price

  • Piena šokolāde Kinder 100g

    Piena šokolāde Kinder 100g

    2.59 € per pcs.

    Price per unit: 25,90 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g
    0
    99 €
    28,29 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Crispy 34,5g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 34,00 €/kg

    1,19 € - 30 days lowest sales price

  • Marcipāna batoniņš kakao glazūrā Rimi 40g

    Marcipāna batoniņš kakao glazūrā Rimi 40g

    0.69 € per pcs.

    Price per unit: 17,25 €/kg

  • Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg

    Marc.baton.kakao glaz.Rimi ar ķiršu garšu 40g

    0.69 € per pcs.

    Price per unit: 17,25 €/kg

    0,69 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Twix šokolādes 50g

    Batoniņš Twix šokolādes 50g

    1.25 € per pcs.

    Price per unit: 25,00 €/kg

  • Batoniņš Tupla King Size šokolādes 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Batoniņš Tupla King Size šokolādes 85g

    1.85 € per pcs.

    Price per unit: 21,76 €/kg

    1,85 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Laima Miks šokolādes 40g

    Batoniņš Laima Miks šokolādes 40g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 34,75 €/kg

  • Batoniņš Prince Polo kokosriekstu 45g

    Batoniņš Prince Polo kokosriekstu 45g

    0.79 € per pcs.

    Price per unit: 17,56 €/kg

  • Šokolādes batoniņš 3bit 46g

    Šokolādes batoniņš 3bit 46g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 21,52 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Snickers Super 2-Pack 75g
    Low price every day!

    Šokolādes batoniņš Snickers Super 2-Pack 75g

    1.45 € per pcs.

    Price per unit: 19,33 €/kg

  • Biskvīts Kinder Delice šokolādes 39g

    Biskvīts Kinder Delice šokolādes 39g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 30,51 €/kg

  • Hematogens ar linsēklām 50g
    Low price every day!

    Hematogens ar linsēklām 50g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,80 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Mars 70g

    Šokolādes batoniņš Mars 70g

    1.59 € per pcs.

    Price per unit: 22,71 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Lion 2 Pack 60g

    Šokolādes batoniņš Lion 2 Pack 60g

    1.49 € per pcs.

    Price per unit: 24,83 €/kg

  • Marcipāna batoniņš Skrīveru tumšajā šok. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg

    Marcipāna batoniņš Skrīveru tumšajā šok. 40g

    1.29 € per pcs.

    Price per unit: 32,25 €/kg

    1,29 € - 30 days lowest sales price

  • Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g
    0
    59 €
    14,75 €/kg

    Marc.bat. kakao glazūrā Rimi ar sāļo kar. 40g

    0.69 € per pcs.

    Price per unit: 17,25 €/kg

    0,69 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Laima Serenāde šokolādes 40g

    Batoniņš Laima Serenāde šokolādes 40g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 34,75 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Laima Serenāde XL 75g
    1
    39 €
    18,53 €/kg

    Šokolādes batoniņš Laima Serenāde XL 75g

    1.89 € per pcs.

    Price per unit: 25,20 €/kg

    1,89 € - 30 days lowest sales price

  • Marcipāna konfekte Laima klasiskā 40g

    Marcipāna konfekte Laima klasiskā 40g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 29,75 €/kg

  • Vafeles Kex piena šokolādē pildītas 60g

    Vafeles Kex piena šokolādē pildītas 60g

    1.45 € per pcs.

    Price per unit: 24,17 €/kg

  • Marcipāns pārklāts Zentis ar šokolādi 100g

    Marcipāns pārklāts Zentis ar šokolādi 100g

    2.15 € per pcs.

    Price per unit: 21,50 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g
    1
    09 €
    27,95 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kinder Bueno 39g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 35,64 €/kg

    1,39 € - 30 days lowest sales price

  • Batoniņš Laima Vāverīte šokolādes 40g

    Batoniņš Laima Vāverīte šokolādes 40g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 34,75 €/kg

  • Šokolādes batoniņš Kit Kat Chunky 40g
    0
    79 €
    19,75 €/kg

    Šokolādes batoniņš Kit Kat Chunky 40g

    1.25 € per pcs.

    Price per unit: 31,25 €/kg

    1,25 € - 30 days lowest sales price

  • Marcipāns šokolādē Skrīveri sāļo karame. 40g
    0
    99 €
    24,75 €/kg

    Marcipāns šokolādē Skrīveri sāļo karame. 40g

    1.29 € per pcs.

    Price per unit: 32,25 €/kg

    1,29 € - 30 days lowest sales price

Filter

Filter