Filter

Filter
Show products
Sort
  • Tumšā šokolāde Poesia 100g

    Tumšā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 11,90 €/kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer 180g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,28 €/kg

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Piena šokolāde Karl Fazer lazdu riekstu 200g
    3
    59 €
    17,95 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer lazdu riekstu 200g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,95 €/kg

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Salling 85% kakao 100g

    Tumšā šokolāde Salling 85% kakao 100g

    2.79 € per pcs.

    Price per unit: 27,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Low price every day!

    Tumšā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

    1,99 € - 30 days lowest sales price

  • Piena šokolāde Poesia 100g

    Piena šokolāde Poesia 100g

    1.09 € per pcs.

    Price per unit: 10,90 €/kg

  • Šokolāde ar ar rozīn. un lazdu riekst. 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Šokolāde ar ar rozīn. un lazdu riekst. 180g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,28 €/kg

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Baltā šokolāde Poesia 100g

    Baltā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € per pcs.

    Price per unit: 11,90 €/kg

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g
    2 and more
    -11%
    2
    65 €
    2,99 €
    22,08 €/kg

    Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 24,92 €/kg

  • Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g

    2.39 € per pcs.

    Price per unit: 28,12 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,90 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Pie.šok.Millennium ar šok. tiramisu 50% 100g
    Novelty

    Pie.šok.Millennium ar šok. tiramisu 50% 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer ar ogām 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer ar ogām 180g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,28 €/kg

    5,99 € - 30 days lowest sales price

  • Pie.šok.Millennium aveņu sie.kūkas 19% 100g
    Novelty

    Pie.šok.Millennium aveņu sie.kūkas 19% 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

  • Pie.šok.Millennium ar ķiršu pild. 19% 100g
    Novelty

    Pie.šok.Millennium ar ķiršu pild. 19% 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

  • Piena šokolāde Laima Ķepainītis 90g

    Piena šokolāde Laima Ķepainītis 90g

    2.59 € per pcs.

    Price per unit: 28,78 €/kg

  • Pie.šok.Millennium zemeņu sier.kūkas 50% 100g
    Novelty

    Pie.šok.Millennium zemeņu sier.kūkas 50% 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 70% 90g

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 70% 90g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 33,22 €/kg

  • Pie.šok.Millennium ar dubul.zemesrie.23% 105g
    Novelty

    Pie.šok.Millennium ar dubul.zemesrie.23% 105g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 18,95 €/kg

  • Pie.šok.Millennium cepum.,zemesr. 32% 100g
    Novelty

    Pie.šok.Millennium cepum.,zemesr. 32% 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

  • Piena šokolāde Milka alpu piena 90g

    Piena šokolāde Milka alpu piena 90g

    2.65 € per pcs.

    Price per unit: 29,44 €/kg

  • Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt Excellence 85% 100g

    6.19 € per pcs.

    Price per unit: 61,90 €/kg

    6,19 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g
    4
    29 €
    42,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Lindt 70% 100g

    6.19 € per pcs.

    Price per unit: 61,90 €/kg

    6,19 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolādesSalling ves.lazdu rieksti 100g

    Tumšā šokolādesSalling ves.lazdu rieksti 100g

    2.49 € per pcs.

    Price per unit: 24,90 €/kg

  • Šokolāde Laima Lukss 150g

    Šokolāde Laima Lukss 150g

    3.39 € per pcs.

    Price per unit: 22,60 €/kg

  • Piena šokolāde Alpinella īrisa g. pild. 100g

    Piena šokolāde Alpinella īrisa g. pild. 100g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 9,90 €/kg

  • Piena šok. Alpinella jog., ķiršu pild. 100g

    Piena šok. Alpinella jog., ķiršu pild. 100g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 9,90 €/kg

  • Piena šok. Milka ar veseliem lazdu rieks. 95g

    Piena šok. Milka ar veseliem lazdu rieks. 95g

    2.59 € per pcs.

    Price per unit: 27,26 €/kg

  • Tumšā šokolāde Roshen Extra Dark porainā 80g

    Tumšā šokolāde Roshen Extra Dark porainā 80g

    1.85 € per pcs.

    Price per unit: 23,13 €/kg

  • Ekol.tum. šokolāde 70% kakao Salling Eko 100g
    Biologic

    Ekol.tum. šokolāde 70% kakao Salling Eko 100g

    3.25 € per pcs.

    Price per unit: 32,50 €/kg

  • Piena šokolāde Laima Lācītis Ķepainītis 190g
    2
    99 €
    15,74 €/kg

    Piena šokolāde Laima Lācītis Ķepainītis 190g

    4.99 € per pcs.

    Price per unit: 26,26 €/kg

    4,99 € - 30 days lowest sales price

  • Piena šokolāde Laima Ekstra 90g

    Piena šokolāde Laima Ekstra 90g

    2.59 € per pcs.

    Price per unit: 28,78 €/kg

  • Šokolāde Laima Krējuma 90g

    Šokolāde Laima Krējuma 90g

    2.59 € per pcs.

    Price per unit: 28,78 €/kg

  • Piena šok. Poesia ar smal. lazdu r. 100g

    Piena šok. Poesia ar smal. lazdu r. 100g

    1.15 € per pcs.

    Price per unit: 11,50 €/kg

  • Piena šokolāde Alpinella zemeņu g. pild. 100g

    Piena šokolāde Alpinella zemeņu g. pild. 100g

    0.99 € per pcs.

    Price per unit: 9,90 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar ķiršiem 100g

    2.99 € per pcs.

    Price per unit: 29,90 €/kg

    2,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Laima Lukss 190g

    Tumšā šokolāde Laima Lukss 190g

    5.99 € per pcs.

    Price per unit: 31,53 €/kg

  • Baltā šokolāde Schogetten 100g
    1
    59 €
    15,90 €/kg
    Low price every day!

    Baltā šokolāde Schogetten 100g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 19,90 €/kg

    1,99 € - 30 days lowest sales price

  • Tumšā šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale ar lazdu riekstiem 85g

    2.39 € per pcs.

    Price per unit: 28,12 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

Filter

Filter