All products



Filter

Filter
Show products
Sort
  • Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izlase 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izlase 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Kaķu konservi Felix Sens. zivju izlase 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Sens. zivju izlase 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Kaķu konservi Felix Fant. gaļas izl. 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Fant. gaļas izl. 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izl. 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izl. 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Kaķu konservi Felix Junior vista 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Junior vista 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Gard.kaķ. Felix Party Mix Ocean Mix 60g

    Gard.kaķ. Felix Party Mix Ocean Mix 60g

    1.59 € per pcs.

    Price per unit: 26,50 €/kg

    1,49 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 1,99 €

  • Gard.kaķ. Felix Party Mix Original 60g

    Gard.kaķ. Felix Party Mix Original 60g

    1.59 € per pcs.

    Price per unit: 26,50 €/kg

    1,49 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 1,99 €

  • Kaķu konservi Felix Fant. zivju izl. 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Fant. zivju izl. 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Konservi kaķiem Felix gaļa 4x85g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    Konservi kaķiem Felix gaļa 4x85g

    2.35 € per pcs.

    Price per unit: 7,34 €/kg

    2,35 € - 30 days lowest sales price

  • Zupa kaķiem Felix Soup Origin. ar zivīm 6x48g

    Zupa kaķiem Felix Soup Origin. ar zivīm 6x48g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 2,99 €

  • S.k.b. Felix Doubly Delic.liell.,vist. 800g

    S.k.b. Felix Doubly Delic.liell.,vist. 800g

    4.29 € per pcs.

    Price per unit: 5,36 €/kg

  • Kaķu kons. Felix Deli Moments ar vistu 4x10g
    Low price every day!

    Kaķu kons. Felix Deli Moments ar vistu 4x10g

    1.15 € per pcs.
    Regular price: 1,39 €

    Price per unit: 28,75 €/kg

  • Kaķu kons. Felix Deli Moments ar lasi 4x10g
    Low price every day!

    Kaķu kons. Felix Deli Moments ar lasi 4x10g

    1.39 € per pcs.

    Price per unit: 34,75 €/kg

  • Zupa kaķiem Felix Soup Original ar gaļu 6x48g

    Zupa kaķiem Felix Soup Original ar gaļu 6x48g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 6,91 €/kg

    2,39 € - 30 days lowest sales price

    Regular price: 2,99 €

  • S.k.b.Felix Doubly Del. ar lasi,jūr.ziv. 800g

    S.k.b.Felix Doubly Del. ar lasi,jūr.ziv. 800g

    4.29 € per pcs.

    Price per unit: 5,36 €/kg

  • Gardums kaķiem Felix ar vistas gaļu 50g

    Gardums kaķiem Felix ar vistas gaļu 50g

    1.99 € per pcs.

    Price per unit: 39,80 €/kg

Filter

Filter