Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Gaisa atsv. Little Joe New Car
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Gaisa atsv. Little Joe New Car

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Melnā tēja Loyd aromatizēta 25gab
    1
    79 €
    35,80 €/kg

    Melnā tēja Loyd aromatizēta 25gab

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 51,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Zupas šķīvis Keramika 22cm bēšs
    -30%
    2
    58 €
    2,58 €/gab.

    Zupas šķīvis Keramika 22cm bēšs

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Pusdienu šķīvis Diwali Black 27cm
    -30%
    1
    88 €
    1,88 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Diwali Black 27cm

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,69 €

  • Bļoda Keramika 15cm bēša
    -30%
    2
    44 €
    2,44 €/gab.

    Bļoda Keramika 15cm bēša

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Deserta šķīvis Diwali Black 19cm
    -30%
    1
    53 €
    1,53 €/gab.

    Deserta šķīvis Diwali Black 19cm

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Krūze Keramika beša
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.

    Krūze Keramika beša

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Krūze Tescoma 600ml zaļa
    -30%
    5
    59 €
    5,59 €/gab.

    Krūze Tescoma 600ml zaļa

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Plastmasas šķīvis GoodCook, balts, 24cm
    -30%
    1
    53 €
    1,53 €/gab.

    Plastmasas šķīvis GoodCook, balts, 24cm

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,19 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Plastmasas bļoda GoodCook, balta, 400ml
    -30%
    1
    32 €
    1,32 €/gab.

    Plastmasas bļoda GoodCook, balta, 400ml

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,89 €

  • Dezodorants Nivea Fresh Sensation rullv. 50ml
    4
    09 €
    81,80 €/l

    Dezodorants Nivea Fresh Sensation rullv. 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Aerosols Pret Ērcēm Bros 90ml

    Aerosols Pret Ērcēm Bros 90ml

    3.93 € par gab.
    Regulārā cena: 5,69 €

    Cena par vienību: 43,67 €/l

  • Bezalkohol. dzēriens Martini Vibrante 0,75l
    11
    99 €
    15,99 €/l

    Bezalkohol. dzēriens Martini Vibrante 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Toneris Nivea ādai ar izsitumiem 200ml
    6
    39 €
    31,95 €/l

    Toneris Nivea ādai ar izsitumiem 200ml

    8.89 € par gab.

    Cena par vienību: 44,45 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,89 €

  • Lūpu balzāms Nivea Hyaluron Plus 5,2g
    4
    59 €
    918,00 €/kg

    Lūpu balzāms Nivea Hyaluron Plus 5,2g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1298,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Mazg. želeja Nivea ādai ar izsitumiem 150ml
    6
    39 €
    42,60 €/l

    Mazg. želeja Nivea ādai ar izsitumiem 150ml

    8.89 € par gab.

    Cena par vienību: 59,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,89 €

  • Zobu pasta Colgate Max White Multi Prot. 50ml
    6
    49 €
    129,80 €/l

    Zobu pasta Colgate Max White Multi Prot. 50ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 199,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Zupas šķīvis Diwali Marbre 20cm
    -30%
    1
    60 €
    1,60 €/gab.

    Zupas šķīvis Diwali Marbre 20cm

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • El. zob.bir. Oral-B Vit. PRO Spiderman
    27
    99 €
    27,99 €/gab.

    El. zob.bir. Oral-B Vit. PRO Spiderman

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

  • Mitrinošs sejas krēms Nivea Men Sens. 50ml
    7
    59 €
    151,80 €/l

    Mitrinošs sejas krēms Nivea Men Sens. 50ml

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 213,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,69 €

  • Pīlāra svece Bolsius 19x7cm pelēka
    -30%
    4
    40 €
    4,40 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 19x7cm pelēka

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Pīlāra svece Bolsius 19x7cm zaļa
    -30%
    4
    40 €
    4,40 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 19x7cm zaļa

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Aromātiskās sveces Bolsius 8gb magnolija
    -30%
    3
    49 €
    0,44 €/gab.

    Aromātiskās sveces Bolsius 8gb magnolija

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,62 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Pīlāra svece Bolsius 19x7cm rozā
    -30%
    4
    40 €
    4,40 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 19x7cm rozā

    6.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

  • Aromātiskās sveces Bolsius 8gab persiku
    -30%
    3
    63 €
    0,45 €/gab.

    Aromātiskās sveces Bolsius 8gab persiku

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,65 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,19 €

  • Dušas želeja Fa Men XtraCool 400ml
    3
    29 €
    8,22 €/l

    Dušas želeja Fa Men XtraCool 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • S zeķub.Immagine only 20d nature 5
    -40%
    1
    77 €
    1,77 €/gab.

    S zeķub.Immagine only 20d nature 5

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,95 €

  • S zeķub.Immagine confort 40d nero 4
    -40%
    1
    97 €
    1,97 €/gab.

    S zeķub.Immagine confort 40d nero 4

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • S zeķub.Immagine marlen 40d neutro 5
    -40%
    2
    45 €
    2,45 €/gab.

    S zeķub.Immagine marlen 40d neutro 5

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,09 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,09 €

  • Zivju eļļa Mollers 80 kapsulas
    Ja liec grozā 2
    -50%
    20
    49 €
    40,98 €
    0,13 €/gab.

    Zivju eļļa Mollers 80 kapsulas

    20.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,26 €/gab.

  • Maska Fructis Hair Food Pineapple 400ml
    8
    79 €
    21,97 €/l

    Maska Fructis Hair Food Pineapple 400ml

    11.89 € par gab.

    Cena par vienību: 29,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,89 €

  • Gaisa atsvaid. Aroma Car Prestige Black
    -40%
    0
    89 €
    0,89 €/gab.

    Gaisa atsvaid. Aroma Car Prestige Black

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Dezodorants Nivea Men Fresh Active vīr. 50ml
    4
    09 €
    81,80 €/l

    Dezodorants Nivea Men Fresh Active vīr. 50ml

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 115,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,79 €

  • Kondicionieris Syoss Intense Plex 250ml
    5
    39 €
    21,56 €/l

    Kondicionieris Syoss Intense Plex 250ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • S.bar.suņ. Pedigree ar liellop.,dārzeņ. 2,6kg

    S.bar.suņ. Pedigree ar liellop.,dārzeņ. 2,6kg

    7.69 € par gab.
    Regulārā cena: 12,09 €

    Cena par vienību: 2,96 €/kg

  • Parafīna galda sveces 2.2*24cm 4gab LV
    -30%
    3
    84 €
    0,96 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Parafīna galda sveces 2.2*24cm 4gab LV

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,37 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Parafīna cilindrsvece 6x12cm LV karogs
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Parafīna cilindrsvece 6x12cm LV karogs

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Zobu pasta Colgate Kids no 0-5 gadiem 50ml
    2
    65 €
    53,00 €/l

    Zobu pasta Colgate Kids no 0-5 gadiem 50ml

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 75,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,79 €

  • Zobu birste Colgate Slim Soft White 1gab.
    2
    89 €
    2,89 €/gab.

    Zobu birste Colgate Slim Soft White 1gab.

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,49 €

  • Gaisa atsv. Bolsius Granātābols 60ml
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Gaisa atsv. Bolsius Granātābols 60ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

Filtrs

Filtrs