Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sviests Rimi 82% tauku 200g
    2 un vairāk
    -57%
    1
    19 €
    2,79 €
    5,95 €/kg

    Sviests Rimi 82% tauku 200g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,95 €/kg

  • Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 200g
    7
    69 €
    38,45 €/kg

    Šķīstošā kafija Jacobs Kronung 200g

    15.89 € par gab.

    Cena par vienību: 79,45 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 15,89 €

  • Skābais krējums Valmiera 20% 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Valmiera 20% 450g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 3,31 €/kg

  • Papīra dvielis Zewa Everyday Jumbo XXL
    3
    19 €
    3,19 €/gab.

    Papīra dvielis Zewa Everyday Jumbo XXL

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

  • Tualetes papīrs Rimi 32 ruļļi, 3slāņi, 140sl.
    5
    59 €
    0,17 €/gab.

    Tualetes papīrs Rimi 32 ruļļi, 3slāņi, 140sl.

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,41 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Kafijas pupiņas Merrild Barista Cremoso 1kg
    15
    49 €
    15,49 €/kg

    Kafijas pupiņas Merrild Barista Cremoso 1kg

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

  • Saldējums Milka ar piena šok. 200ml/141g
    3
    99 €
    28,30 €/kg

    Saldējums Milka ar piena šok. 200ml/141g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 46,03 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

  • Siers Holandes 500g
    3
    49 €
    6,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Holandes 500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Jogurta dzēriens Actimel zemeņu banānu 8x100g
    2
    79 €
    3,49 €/kg

    Jogurta dzēriens Actimel zemeņu banānu 8x100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

  • Banāni Cavendish, 20+cm , 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Banāni Cavendish, 20+cm , 1. šķira, kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Nektarīni 67+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Nektarīni 67+ mm 1. šķira kg

    1.69 € par kg
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.95 kg 0.95kg

  • Olas Rimi kūtī dētas A/M Nr.2 15 gab.

    Olas Rimi kūtī dētas A/M Nr.2 15 gab.

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 0,20 €/gab.

  • Skābais krējums Rimi 20% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābais krējums Rimi 20% 400g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Pilnpiena biezpiens Valmiera 9% 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pilnpiena biezpiens Valmiera 9% 180g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 4,17 €/kg

  • Kartupeļi Rimi 2,5kg
    1
    29 €
    0,52 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi 2,5kg

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,72 €/kg

  • Plūmes tumšās 35+, kg
    Labākai dzīvei

    Plūmes tumšās 35+, kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Biezpiens Valmiera 5% 180g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiens Valmiera 5% 180g

    0.75 € par gab.
    Regulārā cena: 1,55 €

    Cena par vienību: 4,17 €/kg

  • Kausētais siers Dzintars klasiskais 200g
    2 un vairāk
    -26%
    1
    69 €
    2,29 €
    8,45 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kausētais siers Dzintars klasiskais 200g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/kg

  • Atkauloti cāļu šķiņķi bez ādas Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Atkauloti cāļu šķiņķi bez ādas Rimi kg

    5.49 € par kg
    Regulārā cena: 6,47 €

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Grieķu jogurts Baltais bez piedevām 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Grieķu jogurts Baltais bez piedevām 400g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Cukurs Rimi 1kg
    0
    65 €
    0,65 €/kg

    Cukurs Rimi 1kg

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,69 €

  • Liellopa maltā gaļa Rimi 400g

    Liellopa maltā gaļa Rimi 400g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Grieķu jogurts Valmiera bez laktozes 0% 350g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Grieķu jogurts Valmiera bez laktozes 0% 350g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 3,57 €/kg

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 1,5l

    Avota ūdens Rimi negāzēts 1,5l

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,44 €

    Cena par vienību: 0,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sēklu tostermaize bagātīgā 450g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sēklu tostermaize bagātīgā 450g

    1.15 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 2,56 €/kg

  • Skābais krējums Smiltene 15% 400g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Skābais krējums Smiltene 15% 400g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Kefīra maize Lielmaize 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kefīra maize Lielmaize 500g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,84 €

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Kosmētiskās vates plāksnītes Almeda 120gab.
    0
    85 €
    0,01 €/gab.
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kosmētiskās vates plāksnītes Almeda 120gab.

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,01 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Seleriju kāti Rimi 450g
    Labākai dzīvei

    Seleriju kāti Rimi 450g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,20 €/kg

  • Minerālūdens Tērvete gāzēts 1,5l
    4 un vairāk
    -42%
    0
    49 €
    0,85 €
    0,33 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Tērvete gāzēts 1,5l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Biezp. sieriņš Kārums vaniļas multipaka 7x45g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezp. sieriņš Kārums vaniļas multipaka 7x45g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,39 €

    Cena par vienību: 8,54 €/kg

  • Brokolis gab
    Labākai dzīvei

    Brokolis gab

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Avota ūdens Rimi gāzēts 1,5l

    Avota ūdens Rimi gāzēts 1,5l

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,44 €

    Cena par vienību: 0,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kviešu milti Ekstra 1kg
    0
    79 €
    0,79 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kviešu milti Ekstra 1kg

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,25 €

  • Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 670g/360g
    1
    89 €
    5,25 €/kg

    Marinēti gurķi Spilva 6-9cm 670g/360g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 7,64 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Makaroni Dobele Nr.133 Fusilli 500g
    0
    69 €
    1,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makaroni Dobele Nr.133 Fusilli 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Āboli Red Jonaprince 80-90 mm 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Red Jonaprince 80-90 mm 1.šķira kg

    0.59 € par kg
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 0,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.12 kg 1.12kg

  • Siers Formagia mozzarella 125g

    Siers Formagia mozzarella 125g

    0.95 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 7,60 €/kg

  • Ziedkāposti Rimi saldēti 400g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Ziedkāposti Rimi saldēti 400g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

  • Piens Marge UHT 2% 1l

    Piens Marge UHT 2% 1l

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 1,59 €/l

Filtrs

Filtrs