Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dušas žel.Palmolive Aroma Essence Sleep 500ml
    4
    59 €
    9,18 €/l

    Dušas žel.Palmolive Aroma Essence Sleep 500ml

    7.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,58 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,79 €

  • Zobu pasta SENSODYNE Ex. Whit. DUO 2x75ml
    9
    09 €
    60,60 €/l

    Zobu pasta SENSODYNE Ex. Whit. DUO 2x75ml

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 86,60 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Mērce Ķekava krēmīgā, ar citronu garšu 230ml
    3
    89 €
    16,91 €/l

    Mērce Ķekava krēmīgā, ar citronu garšu 230ml

    4.89 € par gab.

    Cena par vienību: 21,26 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,89 €

  • Gaisa atsvaidzinātājs  Watermelon
    -40%
    1
    19 €
    1,19 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātājs Watermelon

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Enerģ.dz.Battery Straw Lime bez kofeīna 500ml
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģ.dz.Battery Straw Lime bez kofeīna 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Šampūns Elseve Hyaluron Plump 1l
    10
    39 €
    10,39 €/l

    Šampūns Elseve Hyaluron Plump 1l

    18.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

  • Šampūns Elseve Dream Long 1l
    10
    39 €
    10,39 €/l

    Šampūns Elseve Dream Long 1l

    18.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

  • Dezodoranta zīmulis Dove Classic 48h 50ml
    3
    29 €
    65,80 €/l

    Dezodoranta zīmulis Dove Classic 48h 50ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Dezodor. Rexona Men Iced Lemon Sage 72h 150ml
    3
    29 €
    21,93 €/l

    Dezodor. Rexona Men Iced Lemon Sage 72h 150ml

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 37,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

  • Skūš. putas Gillette Series Soothing 2x200ml
    5
    99 €
    14,97 €/l

    Skūš. putas Gillette Series Soothing 2x200ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,97 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Šamp. un kond.komp.Rich Moist.Rep.Duo 2x750ml
    24
    99 €
    16,66 €/l

    Šamp. un kond.komp.Rich Moist.Rep.Duo 2x750ml

    49.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,33 €/l

    30 dienu zemākā cena: 49,99 €

  • Veļas mīkst. Lenor Summer Breeze 126MR 2,650l
    10
    19 €
    3,85 €/l

    Veļas mīkst. Lenor Summer Breeze 126MR 2,650l

    13.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,13 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,59 €

  • Slazds Aeroxon sudrabainajām zvīņenēm 3gab.

    Slazds Aeroxon sudrabainajām zvīņenēm 3gab.

    4.13 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 1,38 €/gab.

  • Kaps. tr.mazg. maš. Somat Exc.Pr. 5in1 65gab.
    21
    49 €
    0,33 €/gab.

    Kaps. tr.mazg. maš. Somat Exc.Pr. 5in1 65gab.

    39.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,60 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 39,19 €

  • Odu atbaidīšanas plāksteri Citronella 24gab.

    Odu atbaidīšanas plāksteri Citronella 24gab.

    2.41 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 0,10 €/gab.

  • G.atsv. Air Wick FM White Flowers comp. 250ml
    8
    79 €
    35,16 €/l

    G.atsv. Air Wick FM White Flowers comp. 250ml

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,49 €

  • Zobu p.Colgate Max White Coffee,Tea&Wine 75ml
    5
    59 €
    74,53 €/l

    Zobu p.Colgate Max White Coffee,Tea&Wine 75ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 106,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Šampūns Syoss Intense Glaze 440ml
    5
    39 €
    12,25 €/l

    Šampūns Syoss Intense Glaze 440ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 17,02 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g
    3
    69 €
    20,50 €/kg

    Saldējums Boujee baz., zemeņu g. 210ml/180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • S.b.Club 4 Paws ar jēra g.,truš.g.,lasi 4x85g

    S.b.Club 4 Paws ar jēra g.,truš.g.,lasi 4x85g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Sald.Magnum Bonbon Cho.,che.12x17ml/168g
    4
    99 €
    29,70 €/kg

    Sald.Magnum Bonbon Cho.,che.12x17ml/168g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,51 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g

    Piln.bar.suņ.Piper ar vistu sirdīm, spin.500g

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Skuveklis Venus Smooth 5gab.
    14
    39 €
    2,88 €/gab.

    Skuveklis Venus Smooth 5gab.

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,40 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

  • Antiperspiranta zīmulis Gillette Aloe 70ml
    6
    29 €
    89,86 €/l

    Antiperspiranta zīmulis Gillette Aloe 70ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 107,00 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Šampūns Schauma Repair&Care 400ml
    3
    89 €
    9,72 €/l

    Šampūns Schauma Repair&Care 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Virtene Cozy Home 6cm 20LED zelta CH26
    8
    99 €
    8,99 €/gab.

    Virtene Cozy Home 6cm 20LED zelta CH26

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

  • Piepūšams ķirbis Cozy Home HW26
    22
    49 €
    22,49 €/gab.

    Piepūšams ķirbis Cozy Home HW26

    44.99 € par gab.

    Cena par vienību: 44,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 44,99 €

  • Tējas kompl. Dolce de Luxe ar augļu gab. 50g
    2 un vairāk
    -23%
    1
    99 €
    2,59 €
    39,80 €/kg

    Tējas kompl. Dolce de Luxe ar augļu gab. 50g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 51,80 €/kg

  • Dezodor. rullītis Dove Men Classic 48H 50ml
    3
    39 €
    67,80 €/l

    Dezodor. rullītis Dove Men Classic 48H 50ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 99,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Stikla svece Cozy home ar smaržu AW26
    -30%
    2
    79 €
    2,79 €/gab.

    Stikla svece Cozy home ar smaržu AW26

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • WC bloks Bref Color Auto Active Flower 2x50g
    4
    19 €
    41,90 €/kg

    WC bloks Bref Color Auto Active Flower 2x50g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 59,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Čemodāns 55 cm zaļš AW26
    24
    99 €
    24,99 €/gab.

    Čemodāns 55 cm zaļš AW26

    49.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 49,99 €

  • S.bar.suņ. Pedigree Senior ar dārzeņiem 2,6kg

    S.bar.suņ. Pedigree Senior ar dārzeņiem 2,6kg

    7.29 € par gab.
    Regulārā cena: 11,39 €

    Cena par vienību: 2,80 €/kg

  • LED svece Cozy Home zelta 10 cm AW26
    -30%
    3
    84 €
    3,84 €/gab.

    LED svece Cozy Home zelta 10 cm AW26

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Laterna ar LED sveci Cozy Home AW26
    -30%
    3
    84 €
    3,84 €/gab.

    Laterna ar LED sveci Cozy Home AW26

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Saldumi Marshmallow Castle helovīnu ķirb. 45g

    Saldumi Marshmallow Castle helovīnu ķirb. 45g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 30,89 €/kg

  • Aromātiskā svece Haribo Vaniļas vafeļu k
    -30%
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Aromātiskā svece Haribo Vaniļas vafeļu k

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Šokolādes konfekte Belfine uz kociņa 25g

    Šokolādes konfekte Belfine uz kociņa 25g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 55,60 €/kg

  • Zefīri Sweetpeople spocīgā seja 20g

    Zefīri Sweetpeople spocīgā seja 20g

    1.74 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 87,00 €/kg

  • Desiņas Collection kabanos klasiskās 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Collection kabanos klasiskās 280g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 8,18 €/kg

Filtrs

Filtrs