Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Svece Geralda Enģelis 24h ST26
    -30%
    2
    37 €
    2,37 €/gab.

    Svece Geralda Enģelis 24h ST26

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Vējstiklu šķidrums CarPlan Demon -20C 4L
    -40%
    5
    99 €
    5,99 €/gab.

    Vējstiklu šķidrums CarPlan Demon -20C 4L

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

  • Kaķēnu kolekcija Funville
    3
    74 €
    3,74 €/gab.

    Kaķēnu kolekcija Funville

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Ziemas vējst.mazg.šķidr. -15 Clerit 4L
    -40%
    2
    99 €
    2,99 €/gab.

    Ziemas vējst.mazg.šķidr. -15 Clerit 4L

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Līdzeklis Taft Volume matu žāv. ar fēnu 150ml
    6
    39 €
    42,60 €/l

    Līdzeklis Taft Volume matu žāv. ar fēnu 150ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Šampūns Nivea Men Strong Power vīrieš. 500ml
    5
    69 €
    11,38 €/l

    Šampūns Nivea Men Strong Power vīrieš. 500ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Līdzekl.Taft Aloe Boost tekstūru piešķ. 150ml
    5
    99 €
    39,93 €/l

    Līdzekl.Taft Aloe Boost tekstūru piešķ. 150ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 49,93 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Matu krāsa Syoss Color 13-5 Platīn. bal. 1gab
    6
    69 €
    6,69 €/gab.

    Matu krāsa Syoss Color 13-5 Platīn. bal. 1gab

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 9,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 9,59 €

  • Balzams Syoss Color intensīvs 250ml
    4
    59 €
    18,36 €/l

    Balzams Syoss Color intensīvs 250ml

    7.09 € par gab.

    Cena par vienību: 28,36 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,09 €

  • Maska matiem Syoss Keratin intensīva 400ml
    7
    29 €
    18,22 €/l

    Maska matiem Syoss Keratin intensīva 400ml

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 26,22 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,49 €

  • Uzacu tonis Syoss Color Gaiši brūns 17ml
    11
    39 €
    670,00 €/l

    Uzacu tonis Syoss Color Gaiši brūns 17ml

    18.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1117,06 €/l

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

  • Līdz. Syoss Color Root Ret.Tum. br.mat. 120ml
    5
    79 €
    48,25 €/l

    Līdz. Syoss Color Root Ret.Tum. br.mat. 120ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 74,92 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Matu putas Taft Power Cashmere 100ml
    5
    29 €
    52,90 €/l

    Matu putas Taft Power Cashmere 100ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 74,90 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Līdzeklis Syoss Color Root Ret.Brūn.mat.120ml
    5
    79 €
    48,25 €/l

    Līdzeklis Syoss Color Root Ret.Brūn.mat.120ml

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 74,92 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Pūderis Taft Full&Fresh 10g
    6
    39 €
    639,00 €/kg

    Pūderis Taft Full&Fresh 10g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 799,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Sausā barība suņ. Nutribalance ar mājp. g.1kg

    Sausā barība suņ. Nutribalance ar mājp. g.1kg

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

  • Gaisa atsvaidzinātājs Pearls Gentleman
    -40%
    1
    79 €
    1,79 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātājs Pearls Gentleman

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Gaisa atsvaidzinātāj Pearls Arctic Ice
    -40%
    1
    79 €
    1,79 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātāj Pearls Arctic Ice

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Dezod. Mennen Speed Stick Cool Night Gel 85g
    5
    69 €
    66,94 €/kg

    Dezod. Mennen Speed Stick Cool Night Gel 85g

    9.49 € par gab.

    Cena par vienību: 111,65 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,49 €

  • Gaisa atsvaidzinātājs Gold
    -40%
    1
    19 €
    1,19 €/gab.

    Gaisa atsvaidzinātājs Gold

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Enerģ.dzēr.Baterry Original bez kofeīna 500ml
    2 un vairāk
    -36%
    0
    99 €
    1,55 €
    1,98 €/l

    Enerģ.dzēr.Baterry Original bez kofeīna 500ml

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,10 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dez.Rexona Men Menth. Blue Lavender 72h 150ml
    3
    29 €
    21,93 €/l

    Dez.Rexona Men Menth. Blue Lavender 72h 150ml

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 37,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

  • Šamp. un kond.komp.Rich Vol.Boost Duo 2x750ml
    24
    99 €
    16,66 €/l

    Šamp. un kond.komp.Rich Vol.Boost Duo 2x750ml

    49.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,33 €/l

    30 dienu zemākā cena: 49,99 €

  • Torte Staburadze Kārumniece ar ķiršiem 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Torte Staburadze Kārumniece ar ķiršiem 700g

    13.99 € par gab.
    Regulārā cena: 15,99 €

    Cena par vienību: 19,99 €/kg

  • Zobu p. Colgate Max White Purple Reveal 125ml
    5
    99 €
    47,92 €/l

    Zobu p. Colgate Max White Purple Reveal 125ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 79,92 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • M.apakšbikses Mywear Cherry 3gab 122/128
    -30%
    8
    39 €
    2,80 €/gab.

    M.apakšbikses Mywear Cherry 3gab 122/128

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,00 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Z.apakšbikses Mywear Axel 3gab 134/140
    -30%
    9
    09 €
    3,03 €/gab.

    Z.apakšbikses Mywear Axel 3gab 134/140

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,33 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Slazds Aeroxon ar līmi, rāpojošiem kuk. 3gab.

    Slazds Aeroxon ar līmi, rāpojošiem kuk. 3gab.

    4.82 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 1,61 €/gab.

  • Dušas želeja Dove Fresh Care 720ml
    5
    49 €
    7,62 €/l

    Dušas želeja Dove Fresh Care 720ml

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,26 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Odu atbaidīšanas aproces Citronella 3gab.

    Odu atbaidīšanas aproces Citronella 3gab.

    2.41 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 0,80 €/gab.

  • Kukurūzas čipsi Doritos ar BBQ garšu 90g
    1
    49 €
    16,56 €/kg

    Kukurūzas čipsi Doritos ar BBQ garšu 90g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 23,89 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,15 €

  • Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. L rozā
    -30%
    6
    29 €
    3,15 €/gab.

    Neredzamā apakšveļa Mywear 2gab. L rozā

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Sieviešu apakšveļa Mywear 2gab. M melns
    -30%
    6
    29 €
    3,15 €/gab.

    Sieviešu apakšveļa Mywear 2gab. M melns

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Mežģīņu krūšturis Mywear M lillā
    -30%
    9
    09 €
    9,09 €/gab.

    Mežģīņu krūšturis Mywear M lillā

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

  • Dezodorants Fa Glowing Gardenia 150ml
    3
    09 €
    20,60 €/l

    Dezodorants Fa Glowing Gardenia 150ml

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 31,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Matu kr.Palette ICC 6-1 vēsi tumši blon. 50ml
    3
    13 €
    62,60 €/l

    Matu kr.Palette ICC 6-1 vēsi tumši blon. 50ml

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 113,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Matu laka Syoss Glaze 300ml
    6
    99 €
    2,33 €/l

    Matu laka Syoss Glaze 300ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,33 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Balzams Syoss Intense Glaze 250ml
    5
    69 €
    22,76 €/l

    Balzams Syoss Intense Glaze 250ml

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Matu kr.Palette ICC 4-60 mirdz. vid. br. 50ml
    3
    13 €
    62,60 €/l

    Matu kr.Palette ICC 4-60 mirdz. vid. br. 50ml

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 113,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,69 €

  • Līdzeklis Taft Aloe Boost Hydra Protect 150ml
    6
    39 €
    42,60 €/l

    Līdzeklis Taft Aloe Boost Hydra Protect 150ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 53,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

Filtrs

Filtrs