Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Miltu maisījums Dobele plānās pankūkas 400g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Dobele plānās pankūkas 400g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

  • Kārtainā rauga mīkla Rimi 500g

    Kārtainā rauga mīkla Rimi 500g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,75 €

    Cena par vienību: 3,38 €/kg

  • Krēmsiers Baltais Klasiskais 150g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Krēmsiers Baltais Klasiskais 150g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Svaigais siers Smiltene Klasiskais 200g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Svaigais siers Smiltene Klasiskais 200g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Maize kliju Latvijas graudu 300g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Maize kliju Latvijas graudu 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Mini tumšā ciabatta LM bez cukura 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mini tumšā ciabatta LM bez cukura 100g

    0.35 € par gab.
    Regulārā cena: 0,45 €

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Garneles Rimi nevārītas 31/40 ASC 400g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Garneles Rimi nevārītas 31/40 ASC 400g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Kliju maize Flora sagriezta 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Kliju maize Flora sagriezta 250g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Desa doktora Ādaži dūmota 400g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    89 €
    2,79 €
    4,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa doktora Ādaži dūmota 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Saldējums Druvas cigoriņu 120ml/70g
    0
    59 €
    8,43 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druvas cigoriņu 120ml/70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Biezpiena sieriņš Alma ar mango pildījumu 40g
    0
    27 €
    6,75 €/kg

    Biezpiena sieriņš Alma ar mango pildījumu 40g

    0.54 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas krūtiņa Rimi bez kaula šķēlēs 320g

    1.69 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 5,28 €/kg

  • Cīsiņi De Lukss bērniem 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi De Lukss bērniem 300g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,39 €

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Saldā kr. jogurts Baltais ar meln. ķirš. 400g
    Nesatur laktozi Izcelsmes valsts Latvija

    Saldā kr. jogurts Baltais ar meln. ķirš. 400g

    1.25 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

  • Rīsi Valdo klasiskie fasēti 1kg
    1
    79 €
    1,79 €/kg

    Rīsi Valdo klasiskie fasēti 1kg

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,39 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Siera uzkoda Rambyno original 75g

    Siera uzkoda Rambyno original 75g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 15,87 €/kg

  • Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izlase 4x85g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kaķu konservi Felix Sens. gaļas izlase 4x85g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 6,91 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,35 €

  • Kāposti Briseles 500g
    Labākai dzīvei

    Kāposti Briseles 500g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Limonāde Cēsu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Cēsu 1,5l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

    Regulārā cena: 1,39 €

  • Pilngraudu auzu milti Herkuless 1kg
    1
    99 €
    1,99 €/kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Pilngraudu auzu milti Herkuless 1kg

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 2,55 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,55 €

  • Batoniņš aven.banān.āboli  Hipp BIO 23g
    Ekoloģisks

    Batoniņš aven.banān.āboli Hipp BIO 23g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 47,39 €/kg

  • Kliju maize Druva Spēkavotu 250g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Kliju maize Druva Spēkavotu 250g

    0.87 € par gab.
    Regulārā cena: 1,06 €

    Cena par vienību: 3,48 €/kg

  • Maiziņš siera 200g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Maiziņš siera 200g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 5,45 €/kg

  • Dzēriens Mangaļi Vitafruit citr.laima g. 1,5l
    2 un vairāk
    -36%
    1
    09 €
    1,69 €
    0,73 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Mangaļi Vitafruit citr.laima g. 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Desiņas Cepamās ar sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

  • Makaroni Rimi Penne Rigate 500g
    2 un vairāk
    -13%
    0
    95 €
    1,09 €
    1,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Makaroni Rimi Penne Rigate 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Malta kafija Paulig Classic In Cup 500g
    6
    99 €
    13,98 €/kg

    Malta kafija Paulig Classic In Cup 500g

    12.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 12,49 €

  • Ciabatta Latvijas Maiznieks gaišā 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ciabatta Latvijas Maiznieks gaišā 250g

    1.09 € par gab.
    Regulārā cena: 1,38 €

    Cena par vienību: 4,36 €/kg

  • Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 800g
    3
    99 €
    4,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Graudainais biezpiens Smiltene 0,5% 800g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,74 €/kg

  • Cīsiņi Vīnes bez apvalka 520g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Vīnes bez apvalka 520g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,89 €

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Zupa Spilva Borščs 530g
    2
    39 €
    4,51 €/kg

    Zupa Spilva Borščs 530g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Granola musli Herkuless ar augļiem 350g
    1
    79 €
    5,11 €/kg

    Granola musli Herkuless ar augļiem 350g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Zefīrs Laima ar vaniļas garšu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima ar vaniļas garšu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Siers Smiltene Holandes 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siers Smiltene Holandes 250g

    2.55 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 10,20 €/kg

  • Miltu maisījums Dobele rauga pankūkas 508g
    1
    29 €
    2,54 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Miltu maisījums Dobele rauga pankūkas 508g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,92 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Cepumi Selga ar karameļu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar karameļu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Sausm. Selga ar saulesp. sēk., linsēklām 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sausm. Selga ar saulesp. sēk., linsēklām 200g

    2.45 € par gab.
    Regulārā cena: 3,09 €

    Cena par vienību: 12,25 €/kg

  • Skābpiena dzēr. Baltais Ayran klasiskais 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābpiena dzēr. Baltais Ayran klasiskais 500g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 2,38 €/kg

Filtrs

Filtrs