Akcijas un piedāvājumi


Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pusdienu šķīvis Keramika 27 cm melns
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Keramika 27 cm melns

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Zupas šķīvis Keramika 22cm sarkans
    -30%
    2
    58 €
    2,58 €/gab.

    Zupas šķīvis Keramika 22cm sarkans

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Deserta šķīvis Keramika 21cm zaļš
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.

    Deserta šķīvis Keramika 21cm zaļš

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Deserta šķīvis Keramika 21cm sarkans
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.

    Deserta šķīvis Keramika 21cm sarkans

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Pusdienu šķīvis Keramika 27 cm sarkans
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Keramika 27 cm sarkans

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Zupas šķīvis Keramika 22cm zaļš
    -30%
    2
    58 €
    2,58 €/gab.

    Zupas šķīvis Keramika 22cm zaļš

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Deserta šķīvis Keramika 21cm bēšs
    -30%
    2
    09 €
    2,09 €/gab.

    Deserta šķīvis Keramika 21cm bēšs

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Bļoda Keramika 15cm melna
    -30%
    2
    44 €
    2,44 €/gab.

    Bļoda Keramika 15cm melna

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Zupas šķīvis Keramika 22cm pelēks
    -30%
    2
    58 €
    2,58 €/gab.

    Zupas šķīvis Keramika 22cm pelēks

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,69 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Pusdienu šķīvis Keramika 27 cm zaļš
    -30%
    3
    49 €
    3,49 €/gab.

    Pusdienu šķīvis Keramika 27 cm zaļš

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Kokteiļa glāzes Royal Leerdam 4 gab
    -30%
    11
    89 €
    2,97 €/gab.

    Kokteiļa glāzes Royal Leerdam 4 gab

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,25 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

  • Americano krūzes RL 370 ml 6 gab
    -30%
    13
    99 €
    2,33 €/gab.

    Americano krūzes RL 370 ml 6 gab

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,33 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Kafijas krūzes Royal Leerdam 260ml 6 gab
    -30%
    13
    99 €
    2,33 €/gab.

    Kafijas krūzes Royal Leerdam 260ml 6 gab

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,33 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Plastmasas glāze CozyHome, 500ml
    -30%
    1
    92 €
    1,92 €/gab.

    Plastmasas glāze CozyHome, 500ml

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 2,75 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,75 €

  • Plastmasas glāze CozyHome, 568ml
    -30%
    1
    15 €
    1,15 €/gab.

    Plastmasas glāze CozyHome, 568ml

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,65 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,65 €

  • Daudzkārt izm. plastm. šķīvis, balts, 18,4cm
    -30%
    1
    39 €
    1,39 €/gab.

    Daudzkārt izm. plastm. šķīvis, balts, 18,4cm

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Plastmasas krūze CozyHome, balta, 300ml
    -30%
    1
    22 €
    1,22 €/gab.

    Plastmasas krūze CozyHome, balta, 300ml

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,75 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 1,75 €

  • Elektr.ierice+10ieliktn.pret Odiem Bros

    Elektr.ierice+10ieliktn.pret Odiem Bros

    5.31 € par gab.
    Regulārā cena: 7,69 €

    Cena par vienību: 0,53 €/gab.

  • Līdzeklis Primus pret gliemežiem 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Līdzeklis Primus pret gliemežiem 0,5l

    7.58 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 15,16 €/l

  • Mitrās salvetes pret odiem Zig Zag 20gab.

    Mitrās salvetes pret odiem Zig Zag 20gab.

    2.96 € par gab.
    Regulārā cena: 4,29 €

    Cena par vienību: 0,15 €/gab.

  • Zobu pasta Colgate Max White Pearls 50ml
    6
    49 €
    129,80 €/l

    Zobu pasta Colgate Max White Pearls 50ml

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 199,80 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Sausā barība kaķiem C4P vista 900g

    Sausā barība kaķiem C4P vista 900g

    4.39 € par gab.
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 4,88 €/kg

  • Hig. pak. Libresse Ultra Night 8 gab
    2
    19 €
    0,27 €/gab.

    Hig. pak. Libresse Ultra Night 8 gab

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,32 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Kapu svece Bolsius Ribbed 17cm 100h ST26
    -30%
    4
    19 €
    4,19 €/gab.

    Kapu svece Bolsius Ribbed 17cm 100h ST26

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • El. zob.bir. Oral-B  Pro Protect X Clean
    29
    69 €
    29,69 €/gab.

    El. zob.bir. Oral-B Pro Protect X Clean

    42.49 € par gab.

    Cena par vienību: 42,49 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 42,49 €

  • Pīlāra svece Bolsius 13x7cm pelēka
    -30%
    3
    07 €
    3,07 €/gab.

    Pīlāra svece Bolsius 13x7cm pelēka

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,39 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 4,39 €

  • Matu krāsa Syoss Oleo Intense 5-54
    5
    87 €
    5,87 €/gab.

    Matu krāsa Syoss Oleo Intense 5-54

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Matu krāsa Syoss Oleo Intense 7-56
    5
    87 €
    5,87 €/gab.

    Matu krāsa Syoss Oleo Intense 7-56

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,59 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,59 €

  • Dušas želeja Fa Men Sport 400ml
    3
    29 €
    8,22 €/l

    Dušas želeja Fa Men Sport 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Krūze, ģeometrija, porcelāna,440ml kastē
    -30%
    11
    89 €
    11,89 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krūze, ģeometrija, porcelāna,440ml kastē

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

  • Krūze, emaljēta, tūrisma, 390ml
    -30%
    13
    99 €
    13,99 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krūze, emaljēta, tūrisma, 390ml

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Krūze, ģeometrija, porcelāna, 440ml
    -30%
    11
    89 €
    11,89 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krūze, ģeometrija, porcelāna, 440ml

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

  • Krūze, lielā, porcelāna, kastē, 400ml
    -30%
    13
    99 €
    13,99 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krūze, lielā, porcelāna, kastē, 400ml

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 19,99 €

  • Glāzes, šampanieša, 2 gab, 225ml
    -30%
    18
    19 €
    18,19 €/gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Glāzes, šampanieša, 2 gab, 225ml

    25.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 25,99 €

  • Dušas želeja Fa Men Speedster 400ml
    3
    49 €
    8,72 €/l

    Dušas želeja Fa Men Speedster 400ml

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,49 €

  • Gaismas virtene, 120 LED, krāsaina CH26
    8
    39 €
    8,39 €/gab.

    Gaismas virtene, 120 LED, krāsaina CH26

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

  • Gaismas virtene, 80LED, krāsaina CH26
    6
    99 €
    6,99 €/gab.

    Gaismas virtene, 80LED, krāsaina CH26

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Gaismas virtene, 80LED silti balta CH26
    6
    99 €
    6,99 €/gab.

    Gaismas virtene, 80LED silti balta CH26

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Sega Natur 150x200
    -40%
    28
    79 €
    28,79 €/gab.

    Sega Natur 150x200

    47.99 € par gab.

    Cena par vienību: 47,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 47,99 €

  • Sega Aloe Vera 150x200
    -40%
    17
    99 €
    17,99 €/gab.

    Sega Aloe Vera 150x200

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,99 €/gab.

    30 dienu zemākā cena: 29,99 €

Filtrs

Filtrs