1
0,00 €
Piegāde no 0,89 EUR! Rezervē laiku šeit

Ne tikai ietaupīts laiks un svaigi produkti, piegādāti uz mājām, bet arī bezmaksas kino biļetes uz Cinamon. Tieši tā!
 

Iepērcies biežāk un izbaudi dāvanas

Saņem divas biļetes uz Cinamon kino, ja veic 9 pirkumus no septembra līdz novembra beigām! 
Apskati, cik pirkumi veikti un cik Tev vēl palicis līdz biļetēm, Rimi Ieguvumi sadaļā rimi.lv vai Rimi lietotnē.
Kad noteikumi izpildīti, tiks aktivizēta iespēja pieteikties ieguvuma saņemšanai, un Tev jāatzīmē, ka vēlies saņemt savu dāvanu.

Ņem vērā, ka, ja neesi piekritis, ka Rimi sazinās ar Tevi mārketinga nolūkos e-pastā, mēs nevarēsim nosūtīt Tev ziņu. Tādā gadījumā aicinām sazināties ar Rimi Klientu servisu un mēs palīdzēsim. 

Zemāk noteikumos apskati pilnu aprakstu. 

Labi, sākšu krāt pirkumus tagad >

Noteikumi

Programma spēkā no 01.09.2023. līdz 30.11.2023.  

Divas Cinamon kino biļetes davanā.  
Lai saņemtu dāvanā bezmaksas kino biļetes (kodus biļešu iegādei, kas sniedz 100% atlaidi), pircējam no sava Rimi fizisāks personas profila jāveic 9 pirkumi Rimi e-veikalā laika periodā no 1.septembra līdz 30.novembrim, kad programma ir spēkā.   
Pircējs var sekot līdzi, cik pirkumi ir veikti un cik vēl laika atlicis, aplūkojot Rimi Ieguvumi sadaļu rimi.lv un Rimi lietotnē.  
Kad kritēriji izpildīti, parādīsies iespēja pieteikties ieguvuma saņemšanai, un pircējam jāatzīmē, ka vēlas saņemt ieguvumu (kodu kino biļešu iegādei). Nav pieejams juridiskām personām un tiem, kas veikuši pirkumu kā nereģistrēti lietotāji (viesi). 
Ne retāk kā reizi nedēļā (pirmdienās/otrdienās) Rimi veic iepriekšējo periodu datu pārbaudi un nosaka, kuri pircēji atbilst dāvanas saņemšanas kritērijiem. Pircēji var arī paši sazināties ar Rimi Klientu servisu un pieteikties biļešu saņemšanai ātrāk. 

Ņemot vērā Vispārīgās datu aizsardzības regulas (GDPR) nosacījumus, Rimi nosūta e-pastā ziņu un biļešu kodus šiem pircējiem. Ja pircējs nav ļāvis Rimi sazināties ar sevi mārketinga nolūkos e-pastā, pircējam e-pastu nosūtīt varēsim tikai pēc paša pircēja lūguma, sazinoties ar Rimi Klientu servisu.    
Iegūtos kodus saņēmējs izmanto partnera lapā, izmantojot kodus kā apmaksu par biļešu pirkumu. Kodu derīguma termiņš norādīs uz koda.  
Kodi neattiecas uz citām precēm.   
 
Svarīgi! Rimi patur tiesības veikt izmaiņas programmas noteikumos. 
Jautājumu un ieteikumu gadījumā aicinām sazināties ar Rimi Klientu Servisu (tālr.: 80000180, e-pasts: info.lv@rimibaltic.com). 

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Sākums Piegāde
1 0,00 €