Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Čipsi Estrella ar zaļo l. garšu, rievoti 130g
    Piemērots veģetāriešiem

    Čipsi Estrella ar zaļo l. garšu, rievoti 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

  • Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu 110g

    Čipsi Estrella skābā krējuma-sīpolu 110g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 20,45 €/kg

  • Čipsi siera, Jalapeno pip. Estrella 115g

    Čipsi siera, Jalapeno pip. Estrella 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Čipsi Estrella ar asās mērces garšu 115g

    Čipsi Estrella ar asās mērces garšu 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Čipsi Estrella ar siera garšu, rievoti, 130g

    Čipsi Estrella ar siera garšu, rievoti, 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

Filtrs

Filtrs