Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks mini 120g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,66 €

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Graudu kruasāni Latvijas Maiznieks mini 700g

    Graudu kruasāni Latvijas Maiznieks mini 700g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,70 €/kg

  • Lavašs Latvijas Maiznieks klasiskais 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks klasiskais 120g

    1.53 € par gab.

    Cena par vienību: 12,75 €/kg

  • Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

    Lavašs Latvijas Maiznieks pilngraudu 120g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs