Visi produkti



Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 82ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 82ml/70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

  • Saldējums Ekselence ar balzamu 1l/480g
    5
    99 €
    12,48 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence ar balzamu 1l/480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Saldējums Ekselence ar kļavu sīrupu 480g
    4
    29 €
    8,94 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence ar kļavu sīrupu 480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Saldējums Rīgas Melnais Balzams ķirši 1l/500g
    5
    99 €
    11,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rīgas Melnais Balzams ķirši 1l/500g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Saldējums Ekselence piena šokolādes 480g
    4
    99 €
    10,40 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence piena šokolādes 480g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Saldējums ar pekanr., sāļo karameli 1l/500g
    4
    29 €
    8,58 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums ar pekanr., sāļo karameli 1l/500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Saldējums Ekselence plombīra 1l/480g
    4
    99 €
    10,40 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence plombīra 1l/480g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Saldējums Ekselence valriekstu 220ml/110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence valriekstu 220ml/110g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

  • Sald.Ekselence aveņu,baltās šokolād. 90ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.Ekselence aveņu,baltās šokolād. 90ml/70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

  • Saldējums Ekselence aveņu,granātābo.150ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence aveņu,granātābo.150ml/85g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 21,06 €/kg

  • Saldējums Ekselence pekanriekstu 90ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence pekanriekstu 90ml/70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

  • Saldēj. Ekselence krējuma-tiramisu g. 1l/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Ekselence krējuma-tiramisu g. 1l/500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 110ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Ekselence aveņu-granātābolu 110ml/85g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs