Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Alus Brūzis Manufaktūra arhititekts 5,3% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Brūzis Manufaktūra arhititekts 5,3% 0,5l

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Brūzis Manufaktūra tehniķis 4,7% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Brūzis Manufaktūra tehniķis 4,7% 0,5l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ro.v. Casa Charlize Floreale Blush 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Ro.v. Casa Charlize Floreale Blush 12% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • S.v. Luna Argenta Puglia Primitivo 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Luna Argenta Puglia Primitivo 13,5% 3l

    25.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/l

  • Rozā vīns Ruppertsberger P. Noir 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Ruppertsberger P. Noir 12,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,25 €

  • Sarkanvīns Ruppertsberger P. Noir 13% 2,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Sarkanvīns Ruppertsberger P. Noir 13% 2,25l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

    Regulārā cena: 17,59 €

  • Baltvīns Roccarosa Vermentino 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Roccarosa Vermentino 12,5% 0,75l

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/l

  • Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,25l

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 10,20 €/l

  • Rozā vīns Gran Castillo Ibiza Bobal 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Rozā vīns Gran Castillo Ibiza Bobal 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • B.v. Gran Castillo Barc. pussalds 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo Barc. pussalds 11% 0,75l

    8.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/l

  • Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,75l

    7.25 € par gab.

    Cena par vienību: 9,67 €/l

  • Ro.v. Hans Baer Pinot Noir sauss 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Ro.v. Hans Baer Pinot Noir sauss 11,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • Baltvīns Hans Baer Riesling sauss 11% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Hans Baer Riesling sauss 11% 0,25l

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/l

  • Viskijs Horse Rider 40% 0,7l

    Viskijs Horse Rider 40% 0,7l

    14.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,84 €/l

  • Pistāciju krēma liķieris Gallesano 17% 0,5l

    Pistāciju krēma liķieris Gallesano 17% 0,5l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,18 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 8,69 €

  • S.v.Campagnola Valpolicella sauss 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Campagnola Valpolicella sauss 12,5% 0,75l

    8.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,92 €/l

  • Alus Tērvetes 5.3% 0.33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Tērvetes 5.3% 0.33l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Liķieris Koskenkorva Strawberry 15% 0,5l

    Liķieris Koskenkorva Strawberry 15% 0,5l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 9,99 €

  • Liķieris Malibu 18% 1l

    Liķieris Malibu 18% 1l

    20.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,59 €/l

  • Alkohol. kokt. Tērvete Whisky Sour 5% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alkohol. kokt. Tērvete Whisky Sour 5% 0,33l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Alk. kokt. Tērvete Gin&Nordic berry 5% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alk. kokt. Tērvete Gin&Nordic berry 5% 0,33l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,59 €

    Regulārā cena: 1,99 €

  • Alk. kokt. Cēsu Džons Orange Spritz 5% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alk. kokt. Cēsu Džons Orange Spritz 5% 0,33l

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 5,91 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sidrs Abavas Latvijas ābolu 6% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sidrs Abavas Latvijas ābolu 6% 0,33l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gaišais alus Nāburgs 4.5% 0.5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaišais alus Nāburgs 4.5% 0.5l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 4,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Viskijs Grant's Triple Wood ar glāzi 40% 0,7l

    Viskijs Grant's Triple Wood ar glāzi 40% 0,7l

    17.69 € par gab.

    Cena par vienību: 25,27 €/l

  • Liķieris Cointreau 40% 0,5l

    Liķieris Cointreau 40% 0,5l

    20.49 € par gab.

    Cena par vienību: 40,98 €/l

  • Viskijs J.Walker Black Label 40% 0,7l

    Viskijs J.Walker Black Label 40% 0,7l

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 57,13 €/l

  • Viskijs Canadian Old Guardhause 40% 0,7l

    Viskijs Canadian Old Guardhause 40% 0,7l

    19.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,13 €/l

  • Viskijs Jack Daniels Single Barrel 45% 0,7l

    Viskijs Jack Daniels Single Barrel 45% 0,7l

    64.49 € par gab.

    Cena par vienību: 92,13 €/l

  • Viskijs Four Roses 40% 0,7l

    Viskijs Four Roses 40% 0,7l

    25.19 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/l

  • B.v. Masi Masianco Pinot Grig. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Masi Masianco Pinot Grig. 13% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    Regulārā cena: 21,99 €

  • S.v. Casal Garcia Red 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    S.v. Casal Garcia Red 13,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

    Regulārā cena: 10,29 €

  • Degvīns Pšeņičnaja Lukss 40% 0.7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Degvīns Pšeņičnaja Lukss 40% 0.7l

    19.85 € par gab.

    Cena par vienību: 28,36 €/l

  • S.v. Laroche L Pinot Noir 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Laroche L Pinot Noir 12,5% 0,75l

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,72 €/l

  • B.v. Arrumaco 11% 0.75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Arrumaco 11% 0.75l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,12 €/l

  • B.v.Ruppertsber. Riesl.Troc. 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Ruppertsber. Riesl.Troc. 12,5% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • B.v.Ruppertsberg. Pinot Blank 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Ruppertsberg. Pinot Blank 12,5% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Rums Bacardi Carta Blanca 37,5% 0,7l

    Rums Bacardi Carta Blanca 37,5% 0,7l

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

    Regulārā cena: 21,99 €

  • Sarkanv. Luna Argenta Negr. Prim. 14% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanv. Luna Argenta Negr. Prim. 14% 0,75l

    12.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,79 €/l

  • B.v. Muscat Barza Neagra 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Moldāvija

    B.v. Muscat Barza Neagra 12,5% 0,75l

    5.39 € par gab.
    Regulārā cena: 8,15 €

    Cena par vienību: 7,19 €/l

Filtrs

Filtrs