Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Viskijs Jack Daniel's 40% 0,2l

    Viskijs Jack Daniel's 40% 0,2l

    10.39 € par gab.

    Cena par vienību: 51,95 €/l

  • Viskijs Chivas Regal 12 YO 40% 0,7l

    Viskijs Chivas Regal 12 YO 40% 0,7l

    28.99 € par gab.

    Cena par vienību: 41,41 €/l

  • B.v. Cono Sur Sauv. Blanc 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Cono Sur Sauv. Blanc 13% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • Rozā vīns Calvet Rose D'Anjou AOC 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Rozā vīns Calvet Rose D'Anjou AOC 11% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Šamp. Moët & Chandon Nectar 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moët & Chandon Nectar 12,5% 0,75l

    50.99 € par gab.

    Cena par vienību: 67,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 45,99 €

    Regulārā cena: 63,49 €

  • R.v. Jp.Chenet Moelleux Bl. 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    R.v. Jp.Chenet Moelleux Bl. 11,5% 0,75l

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,19 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • Liķieris Limoncino Bottega 30% 0,5l

    Liķieris Limoncino Bottega 30% 0,5l

    18.59 € par gab.

    Cena par vienību: 37,18 €/l

  • S.v.Casillero Cab.Sauv.13,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v.Casillero Cab.Sauv.13,5%0,75l

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Sidrs Dārza bārbele 5,5% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sidrs Dārza bārbele 5,5% 0,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 3,38 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Viskijs Sir Edward's 40% 0,35l

    Viskijs Sir Edward's 40% 0,35l

    7.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,11 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,39 €

    Regulārā cena: 8,49 €

  • Brendijs Imperial XII 36% 0,5l

    Brendijs Imperial XII 36% 0,5l

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/l

  • Brendijs Imperial XII 36% 0,7l

    Brendijs Imperial XII 36% 0,7l

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,70 €/l

  • Rums Matusalem GR Rese 15YO 40% 0,7l

    Rums Matusalem GR Rese 15YO 40% 0,7l

    35.59 € par gab.

    Cena par vienību: 50,84 €/l

  • Stiprināts deserta s.v. Madere Cruz 17% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Stiprināts deserta s.v. Madere Cruz 17% 0,75l

    13.99 € par gab.
    Regulārā cena: 25,35 €

    Cena par vienību: 18,65 €/l

  • Brendijs Imperial XII 36% 0,2l

    Brendijs Imperial XII 36% 0,2l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/l

  • Degvīns Absolut Grapefruit 40% 0,7l

    Degvīns Absolut Grapefruit 40% 0,7l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,41 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

    Regulārā cena: 19,99 €

  • B.v. Carlo Rossi 10.5% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    B.v. Carlo Rossi 10.5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,75 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • Viskijs Jim Beam 40% 0,7l

    Viskijs Jim Beam 40% 0,7l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 22,84 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    Regulārā cena: 20,59 €

  • Rums Bacardi Carta Negra 37,5% 0,7l

    Rums Bacardi Carta Negra 37,5% 0,7l

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,27 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

    Regulārā cena: 22,79 €

  • Konjaks Hennessy VSOP 40% 0,7l

    Konjaks Hennessy VSOP 40% 0,7l

    66.59 € par gab.

    Cena par vienību: 95,13 €/l

  • Viskijs Jameson 40% 0,5l

    Viskijs Jameson 40% 0,5l

    13.79 € par gab.

    Cena par vienību: 27,58 €/l

  • Degv. Finlandia Cranberries Clear 37,5% 0,7l

    Degv. Finlandia Cranberries Clear 37,5% 0,7l

    14.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,70 €/l

  • S.v. Teliani Valley Saperavi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Teliani Valley Saperavi 12,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • Degvīns Mernaja na Moloke 40% 0,7l

    Degvīns Mernaja na Moloke 40% 0,7l

    11.99 € par gab.
    Regulārā cena: 13,99 €

    Cena par vienību: 17,13 €/l

  • R.v.Casal Garcia Vinho Verde 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    R.v.Casal Garcia Vinho Verde 10,5% 0,75l

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 10,29 €

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Brendijs Ararat 3* 40% 0,7l

    Brendijs Ararat 3* 40% 0,7l

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 17,99 €

    Regulārā cena: 22,09 €

  • B.v. Jacob's Creek Chard. 12,5% 0,187l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    B.v. Jacob's Creek Chard. 12,5% 0,187l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,20 €/l

  • S.v. Marani Telavuri 11.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Marani Telavuri 11.5% 0.75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

    Regulārā cena: 8,89 €

  • B.v.J.Brunner Riesling Rh.10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.J.Brunner Riesling Rh.10,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

    Regulārā cena: 8,19 €

  • Vermuts Grantini Bianco 14,5% 1l

    Vermuts Grantini Bianco 14,5% 1l

    9.85 € par gab.

    Cena par vienību: 9,85 €/l

  • Alus Miller Genuine Draft 4,7% 0,33l

    Alus Miller Genuine Draft 4,7% 0,33l

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 5,61 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus dzēriens Dlight Lemon 2,9% 0,33l

    Alus dzēriens Dlight Lemon 2,9% 0,33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Sol 4,5% 0,33l

    Alus Sol 4,5% 0,33l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

    Regulārā cena: 1,65 €

  • Alus dzēriens Dlight Energy 2,9% 0,33l

    Alus dzēriens Dlight Energy 2,9% 0,33l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 3,48 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

    Regulārā cena: 1,59 €

  • Baltvīns Crudo Cataratto Zibibbo 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Crudo Cataratto Zibibbo 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.
    Regulārā cena: 11,25 €

    Cena par vienību: 10,65 €/l

  • S.v.Leon Perdigal C.Du Rhone 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.Leon Perdigal C.Du Rhone 13,5% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 13,65 €

  • S.v. L. Marques Rioja Reserva 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. L. Marques Rioja Reserva 13% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

  • S.v. Chocolate Tube Primitivo 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Chocolate Tube Primitivo 12,5% 0,75l

    13.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,67 €/l

  • Degvīns Koskenkorva Lemon Lime 37,5% 0,7l

    Degvīns Koskenkorva Lemon Lime 37,5% 0,7l

    17.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,13 €/l

  • Degvīns Koskenkorva 40% 0,5l

    Degvīns Koskenkorva 40% 0,5l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/l

Filtrs

Filtrs