Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Liķieris Limoncino Bottega 30% 0,5l

    Liķieris Limoncino Bottega 30% 0,5l

    18.59 € par gab.

    Cena par vienību: 37,18 €/l

  • S.v.Casillero Cab.Sauv.13,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v.Casillero Cab.Sauv.13,5%0,75l

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Džins Cross Keys 41% 0,7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Džins Cross Keys 41% 0,7l

    17.99 € par gab.
    Regulārā cena: 24,19 €

    Cena par vienību: 25,70 €/l

  • Alus Mežpils 5,3% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Mežpils 5,3% 0,5l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 2,70 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

    Regulārā cena: 2,15 €

  • Alus Baltalus 4,5% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Baltalus 4,5% 0,5l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Gran Castillo Viura pussalds 11% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo Viura pussalds 11% 3l

    20.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/l

  • Degvīns Bartender's Club 40% 0,2l

    Degvīns Bartender's Club 40% 0,2l

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/l

  • Tumšais alus Užavas Vecais nefiltr. 4,9% 0,5L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tumšais alus Užavas Vecais nefiltr. 4,9% 0,5L

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Degvīns Stumbras Vodka dzērveņu 40% 0,5l

    Degvīns Stumbras Vodka dzērveņu 40% 0,5l

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/l

  • Ro.v.Obra Prima Rose Escolha 11% 0,75l,sauss
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Ro.v.Obra Prima Rose Escolha 11% 0,75l,sauss

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • Liķieris Koskenkorva Passion fruit 21% 0,5L

    Liķieris Koskenkorva Passion fruit 21% 0,5L

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,25 €

  • Degvīns Gorilka Medova z percem 40% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Degvīns Gorilka Medova z percem 40% 0,5l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,98 €/l

  • Degvīns Gorilka Medova z percem 40% 0,7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Degvīns Gorilka Medova z percem 40% 0,7l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 16,79 €

  • Degvīns Gorilka Klasična 40% 0,7l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Degvīns Gorilka Klasična 40% 0,7l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,70 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 16,85 €

  • Degvīns Gorilka Pšeničnaja 40% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Degvīns Gorilka Pšeničnaja 40% 0,5l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 14,99 €

  • Alus Valmiermuižas Klostera 6,7% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Valmiermuižas Klostera 6,7% 0,5l

    2.95 € par gab.

    Cena par vienību: 5,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Tuborg lime cut 4,5% 0,33l

    Alus Tuborg lime cut 4,5% 0,33l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 3,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dz.v.Maschio Prosecco Spumante 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v.Maschio Prosecco Spumante 11% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,59 €

    Regulārā cena: 11,35 €

  • Rums Dead Man's Fingers Passionfr. 37,5% 0,7l

    Rums Dead Man's Fingers Passionfr. 37,5% 0,7l

    29.25 € par gab.

    Cena par vienību: 41,79 €/l

  • Viskijs Black Ram 40% 0,7l

    Viskijs Black Ram 40% 0,7l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,56 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

    Regulārā cena: 15,65 €

  • Viskijs J.Walker Red Label 40% 0,5l

    Viskijs J.Walker Red Label 40% 0,5l

    18.49 € par gab.

    Cena par vienību: 36,98 €/l

  • Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 10,59 €

  • B.v. Ruppertsberger S.Blanc 12% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Ruppertsberger S.Blanc 12% 0,75l, sauss

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Dz.vīns Moscato Asti Donelli 7% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.vīns Moscato Asti Donelli 7% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 11,75 €

  • Rozā vīns Umano Rose, pussausais 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Rozā vīns Umano Rose, pussausais 12% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 13,99 €

  • Šampanietis Jean Pernet Blanc De 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampanietis Jean Pernet Blanc De 12% 0,75l

    42.59 € par gab.

    Cena par vienību: 56,79 €/l

  • S.v. Umano Saperavi Qvevri, saus. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Umano Saperavi Qvevri, saus. 13% 0,75l

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,69 €

    Regulārā cena: 13,99 €

  • B.v. Umano Rkatsiteli Qvevri 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Umano Rkatsiteli Qvevri 12,5% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

    Regulārā cena: 13,99 €

  • Baltv. Badgers Creek Chardonnay 12% 0,25l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltv. Badgers Creek Chardonnay 12% 0,25l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/l

  • S.v. Papale Primitivo Manduria 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Papale Primitivo Manduria 14% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • Konjaks Camus Vsop Int Arom 40% 0.7l

    Konjaks Camus Vsop Int Arom 40% 0.7l

    49.99 € par gab.

    Cena par vienību: 71,41 €/l

  • Dz. vīns Martini Prosecco 11,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Martini Prosecco 11,5% 0,2l

    4.95 € par gab.

    Cena par vienību: 24,75 €/l

  • Alus dzēriens Solveza Rosado 4,5% 0,33l

    Alus dzēriens Solveza Rosado 4,5% 0,33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alus Solveza Agave & Lemon 6% 0,33l

    Alus Solveza Agave & Lemon 6% 0,33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Alk. kokteilis Salitos Mojito 5,6% 0,33l

    Alk. kokteilis Salitos Mojito 5,6% 0,33l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 8,03 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alkoholiskais dz. Bacardi Spiced 40% 0,7l

    Alkoholiskais dz. Bacardi Spiced 40% 0,7l

    35.99 € par gab.

    Cena par vienību: 51,41 €/l

  • Alus Labietis Ješka 5,2% 0,44l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Labietis Ješka 5,2% 0,44l

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Alk. kokteilis Le Coq Blue Lagoon 4,7% 0,33l

    Alk. kokteilis Le Coq Blue Lagoon 4,7% 0,33l

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,91 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

    Regulārā cena: 1,79 €

Filtrs

Filtrs