Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • B.v.Louis Eschneauer Bor.S.Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v.Louis Eschneauer Bor.S.Blanc 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,49 €

  • Portvīns Noval Fine Ruby Port 19,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Noval Fine Ruby Port 19,5% 0,75l

    21.65 € par gab.

    Cena par vienību: 28,87 €/l

  • B.v. Cono Sur Chardonnay 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Cono Sur Chardonnay 13,5% 0,75l

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • S.v. Cono Sur Cab. Sauv. 13% 0.75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Cono Sur Cab. Sauv. 13% 0.75l

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • Šamp. Moët & Chandon Rose 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moët & Chandon Rose 12,5% 0,75l

    67.49 € par gab.

    Cena par vienību: 89,99 €/l

  • Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,59 €

  • Šamp. Veuve Doussot Brut, sausais 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Veuve Doussot Brut, sausais 12,5% 0,75l

    25.29 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 24,99 €

    Regulārā cena: 40,79 €

  • S.v. Monte Zovo Amarone15% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Monte Zovo Amarone15% 0,75l

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 22,99 €

    Regulārā cena: 32,99 €

  • Alk.kokt. Cēsu 14% Gin&Grapefruit 14% 0,28l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alk.kokt. Cēsu 14% Gin&Grapefruit 14% 0,28l

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 8,39 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Cielo Pinot Grigio Delle Ven. 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Cielo Pinot Grigio Delle Ven. 12% 0,75l

    6.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/l

  • Alkoholiskais kokteilis Lode ķiršu 14% 0,5l

    Alkoholiskais kokteilis Lode ķiršu 14% 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Stipr. augļu v. Beloff balts 18% 0,5l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Stipr. augļu v. Beloff balts 18% 0,5l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Stipr. augļu v. Beloff sarkans 18% 0,5l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Stipr. augļu v. Beloff sarkans 18% 0,5l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Laroche Art Des Sens Chardon. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Laroche Art Des Sens Chardon. 13% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • Brendijs Bartender's Club 38% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Brendijs Bartender's Club 38% 0,5l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,98 €/l

  • Viskijs Jameson Crested 40% 0,7l

    Viskijs Jameson Crested 40% 0,7l

    34.19 € par gab.

    Cena par vienību: 48,84 €/l

  • Viskijs JACK DANIEL'S Honey, 35%, 0,7l

    Viskijs JACK DANIEL'S Honey, 35%, 0,7l

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,84 €/l

    30 dienu zemākā cena: 20,99 €

    Regulārā cena: 27,49 €

  • Viskijs Bushmills original 40% 1l

    Viskijs Bushmills original 40% 1l

    24.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 23,99 €

    Regulārā cena: 32,49 €

  • Degvīns Moskovskaya Silver 40% 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Degvīns Moskovskaya Silver 40% 1l

    14.99 € par gab.
    Regulārā cena: 17,09 €

    Cena par vienību: 14,99 €/l

  • Konjaks Larsen VS 40% 0,5l

    Konjaks Larsen VS 40% 0,5l

    32.89 € par gab.

    Cena par vienību: 65,78 €/l

  • Džins Strange Luve Pink 40% 0,7l

    Džins Strange Luve Pink 40% 0,7l

    16.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,27 €/l

  • S.v. Casi. Del Diablo Dark Red 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Casi. Del Diablo Dark Red 13,5% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • Rums Kraken Black Spiced 40% 0,7l

    Rums Kraken Black Spiced 40% 0,7l

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 32,84 €/l

    30 dienu zemākā cena: 22,89 €

    Regulārā cena: 34,49 €

  • Sidrs Bellissimo bumbieru, puss.,5,5%,0,75l

    Sidrs Bellissimo bumbieru, puss.,5,5%,0,75l

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Rums Bartender's Club gaišais 37.5% 0,7l

    Rums Bartender's Club gaišais 37.5% 0,7l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,70 €/l

  • Rums Bacardi Spiced 35% 1l

    Rums Bacardi Spiced 35% 1l

    28.29 € par gab.

    Cena par vienību: 28,29 €/l

  • Baltvīns Bellissimo pussausais 11% 3l
    Izcelsmes valsts Francija

    Baltvīns Bellissimo pussausais 11% 3l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,33 €/l

  • Alus Cēsu Light Tequila & Lime 4,5% 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Alus Cēsu Light Tequila & Lime 4,5% 0,33l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,82 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sidrs Rekorderlig Mango-Aveņu 4,5% 0,33l

    Sidrs Rekorderlig Mango-Aveņu 4,5% 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Viskijs Sir Edwards 40% 1l

    Viskijs Sir Edwards 40% 1l

    25.85 € par gab.

    Cena par vienību: 25,85 €/l

  • B.v. Earth Garden Sauv. Blanc Org. 14% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Earth Garden Sauv. Blanc Org. 14% 0,75l

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,65 €/l

  • S.v. Cottini Stile Naturale Org. 13% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Cottini Stile Naturale Org. 13% 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • R.v. Cottini Bardolino Organic 12,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Cottini Bardolino Organic 12,5% 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • B.v. Umano Kisi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Umano Kisi 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,85 €

  • B.v. Umano Tsinandali 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Umano Tsinandali 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,79 €

  • B.v. Grimaldi Gavi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Grimaldi Gavi 12,5% 0,75l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 17,19 €

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • S.v. Ramblas Reales Reserva 13% 0,75l
    Piemērots vegāniem Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Ramblas Reales Reserva 13% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,25 €

  • Baltv. Maori Bay Pinot Grigio '19 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltv. Maori Bay Pinot Grigio '19 11,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,59 €

  • Sarkanvīns Maori Bay Shiraz '20 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Sarkanvīns Maori Bay Shiraz '20 14% 0,75l

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 8,59 €

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • Gaišais alus Walter 4,2% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gaišais alus Walter 4,2% 0,5l

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,50 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs