Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzeramais ūdens Zaķumuiža negāzēts 5,2l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeramais ūdens Zaķumuiža negāzēts 5,2l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 0,23 €/l

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Avota ūdens Rimi negāzēts 5l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,20 €/l

  • Avota ūdens Rimi negāzēts 1,5l

    Avota ūdens Rimi negāzēts 1,5l

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,44 €

    Cena par vienību: 0,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Tērvete gāzēts 1,5l
    4 un vairāk
    -42%
    0
    49 €
    0,85 €
    0,33 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Tērvete gāzēts 1,5l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Avota ūdens Rimi gāzēts 1,5l

    Avota ūdens Rimi gāzēts 1,5l

    0.39 € par gab.
    Regulārā cena: 0,44 €

    Cena par vienību: 0,26 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens S.Pellegrino gāzēts 1l

    Minerālūdens S.Pellegrino gāzēts 1l

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 1,05 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzeramais ūdens Rimi Smart gāzēts 1,5l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Dzeramais ūdens Rimi Smart gāzēts 1,5l

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 0,19 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola 1,5l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola 1,5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Tērvete negāzēts 1,5l
    4 un vairāk
    -42%
    0
    49 €
    0,85 €
    0,33 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Tērvete negāzēts 1,5l

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Venden negāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Venden negāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Pepsi Max bezkal., ar saldin. 1,5l
    Bez cukura Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēr. Pepsi Max bezkal., ar saldin. 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūdens 885 negāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens 885 negāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Rimi ābolu 100% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sula Rimi ābolu 100% 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Gāz. dzēr. Coca Cola Zero ar saldinātāju 1,5l
    Bez cukura

    Gāz. dzēr. Coca Cola Zero ar saldinātāju 1,5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūdens 885 gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens 885 gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    49 €
    0,64 €
    0,33 €/l

    Dabīgs minerālūdens Rimi gāzēts 1,5l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Venden gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Venden gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dabīgais minerālūdens Nabeghlavi 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dabīgais minerālūdens Nabeghlavi 1l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Evian negāzēts 1,5l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Minerālūdens Evian negāzēts 1,5l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 0,83 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Rimi multiaugļu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulas dzēriens Rimi multiaugļu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Gāzet. dzēr. Coca-Cola zero ar saldinātāju 2l
    Bez cukura

    Gāzet. dzēr. Coca-Cola zero ar saldinātāju 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ūdens Lielbāta negāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ūdens Lielbāta negāzēts 1,5l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Zero ar saldinātāju 2l
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gāzēts dzēriens Pepsi Zero ar saldinātāju 2l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,85 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola 2l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola 2l

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,19 €

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Melnā ledus tēja persiku Rimi 1,5l

    Melnā ledus tēja persiku Rimi 1,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulu dzēriens Rimi persiku, vīnogu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulu dzēriens Rimi persiku, vīnogu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža gāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -25%
    0
    59 €
    0,79 €
    0,39 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulas dzēriens Rimi ābolu 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulas dzēriens Rimi ābolu 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Minerālūdens Mangaļi gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Mangaļi gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Laims 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Pepsi Laims 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Min. ūd. Venden sporta dabīgs, negāzēts 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Min. ūd. Venden sporta dabīgs, negāzēts 0,75l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,59 €

    Regulārā cena: 0,75 €

  • Minerālūdens Akvile 1,5l negāzēts

    Minerālūdens Akvile 1,5l negāzēts

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

    Regulārā cena: 0,69 €

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola Zero Caffeine 1.5l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola Zero Caffeine 1.5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūd. Venden viegli gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūd. Venden viegli gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs min.ūdens Venden Kids negāzēts 0,37l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgs min.ūdens Venden Kids negāzēts 0,37l

    0.66 € par gab.

    Cena par vienību: 1,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.dzēr. Coca Cola Zero ar saldinātāju 0,33l
    Bez cukura

    Gāz.dzēr. Coca Cola Zero ar saldinātāju 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzeramais ūdens Everest negāzēts 1,5l

    Dzeramais ūdens Everest negāzēts 1,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Zoo Minions multiaugļu 0.2l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    39 €
    0,59 €
    1,95 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Zoo Minions multiaugļu 0.2l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/l

  • Limonāde Cēsu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Cēsu 1,5l

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 0,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,15 €

    Regulārā cena: 1,39 €

Filtrs

Filtrs