Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dzēriens Mangaļi Vitafruit citr.laima g. 1,5l
    2 un vairāk
    -36%
    1
    09 €
    1,69 €
    0,73 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Mangaļi Vitafruit citr.laima g. 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Deser. smūt. Rimi Strawberry cheesecake 250ml

    Deser. smūt. Rimi Strawberry cheesecake 250ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Rimi tomātu 100% 1l
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sula Rimi tomātu 100% 1l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/l

  • Burkānu sula Kadarbiku 500ml
    Labākai dzīvei

    Burkānu sula Kadarbiku 500ml

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Mangaļi negāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Mangaļi negāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula ābolu Fruti Go 100% 3l

    Sula ābolu Fruti Go 100% 3l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,53 €/l

  • Dzeramais ūdens Everest gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeramais ūdens Everest gāzēts 1,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāzēts dzēriens Pepsi Cola 1,5l

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,39 €

    Cena par vienību: 0,79 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Deser. smūt. Sel. by Rimi Blueb. muffin 250ml

    Deser. smūt. Sel. by Rimi Blueb. muffin 250ml

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sulu dzēriens Rimi apels.,banānu,pers. 200ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sulu dzēriens Rimi apels.,banānu,pers. 200ml

    0.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,25 €/l

  • Bezalkoholiskais alus Lielvārdes gaišais 0,5l
    2 un vairāk
    -46%
    0
    79 €
    1,45 €
    1,58 €/l

    Bezalkoholiskais alus Lielvārdes gaišais 0,5l

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 2,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Minerālūdens Mangaļi-1 viegli gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Minerālūdens Mangaļi-1 viegli gāzēts 1,5l

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,53 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzer. ūdens Rimi ar citronu garšu,gāz. 1,5l

    Dzer. ūdens Rimi ar citronu garšu,gāz. 1,5l

    0.85 € par gab.
    Regulārā cena: 1,09 €

    Cena par vienību: 0,57 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Avota ūdens Rimi Sport negāzēts 0,75l

    Avota ūdens Rimi Sport negāzēts 0,75l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,65 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēriens Sprite Zero ar saldinātāju 1,5l
    Bez cukura

    Gāz. dzēriens Sprite Zero ar saldinātāju 1,5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Apelsīnu sula 100% Rimi 1l

    Apelsīnu sula 100% Rimi 1l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/l

  • Dzeramais ūdens Everest viegli gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeramais ūdens Everest viegli gāzēts 1,5l

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,46 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēr. Mangaļi Vitafruit citrusu gāzēts 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Mangaļi Vitafruit citrusu gāzēts 1,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 0,73 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

    Regulārā cena: 1,69 €

  • Dzeram. ūdens Vitafruit aprikožu jasmīna 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeram. ūdens Vitafruit aprikožu jasmīna 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,11 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula ābolu bumbieru 100% 3l
    3
    69 €
    1,23 €/l

    Sula ābolu bumbieru 100% 3l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,69 €

  • Gāzēts dzēriens Coca Cola 0,33l

    Gāzēts dzēriens Coca Cola 0,33l

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,00 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido tomātu 1l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido tomātu 1l

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 1,75 €/l

  • Kvass Tērvete Godu 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kvass Tērvete Godu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 1,5l
    2 un vairāk
    -23%
    0
    49 €
    0,64 €
    0,33 €/l

    Dabīgs minerālūdens Rimi negāzēts 1,5l

    0.64 € par gab.

    Cena par vienību: 0,43 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sula Cido apelsīnu 1l
    1
    95 €
    1,95 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sula Cido apelsīnu 1l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 1,95 €

  • Nektārs Rimi greipfrūtu 1l

    Nektārs Rimi greipfrūtu 1l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/l

  • Sulu dzēriens Rimi dažādu ogu 1l

    Sulu dzēriens Rimi dažādu ogu 1l

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,65 €/l

  • Dabīgs minerālūdens Akvile viegli gāzēts 1,5l

    Dabīgs minerālūdens Akvile viegli gāzēts 1,5l

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 0,49 €

    Regulārā cena: 0,69 €

  • Limonād.Sanpellegrino Melograno-Arancia 0,33l

    Limonād.Sanpellegrino Melograno-Arancia 0,33l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,52 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dzēr. Enjoy citrons laims piparm. 1.5l
    2 un vairāk
    -24%
    1
    29 €
    1,69 €
    0,86 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gāz. dzēr. Enjoy citrons laims piparm. 1.5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža Sport 0,765l
    2 un vairāk
    -37%
    0
    79 €
    1,25 €
    1,03 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dabīgais minerālūdens Zaķumuiža Sport 0,765l

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 1,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Zoo Minions aveņu 0.2l
    2 un vairāk
    -34%
    0
    39 €
    0,59 €
    1,95 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēriens Zoo Minions aveņu 0.2l

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,95 €/l

  • Gāz. dzēr. Fanta Orange Zero ar saldin. 1,5l
    Bez cukura

    Gāz. dzēr. Fanta Orange Zero ar saldin. 1,5l

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 1,77 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Nektārs Cido vīnogu 1l
    1
    55 €
    1,55 €/l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nektārs Cido vīnogu 1l

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,09 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,09 €

  • Limonāde Gardu Muti rabarberu zelteris 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Gardu Muti rabarberu zelteris 0,5l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Zaļā ledus tēja citrusaugļu Rimi 1,5l

    Zaļā ledus tēja citrusaugļu Rimi 1,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Avota ūdens Rimi Kids negāzēts 0,5l

    Avota ūdens Rimi Kids negāzēts 0,5l

    0.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgs minerālūdens Akvile negāzēts 2l

    Dabīgs minerālūdens Akvile negāzēts 2l

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,45 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzer. ūdens Rimi ar ābolu garšu,negāzēts 1,5l

    Dzer. ūdens Rimi ar ābolu garšu,negāzēts 1,5l

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 0,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēr. Mangaļi Vitafruit plūškoka/citrona 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzēr. Mangaļi Vitafruit plūškoka/citrona 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

Filtrs

Filtrs