Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Melnā ledus tēja persiku Rimi 1,5l

    Melnā ledus tēja persiku Rimi 1,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Zaļā ledus tēja citrusaugļu Rimi 1,5l

    Zaļā ledus tēja citrusaugļu Rimi 1,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 0,63 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Fuze zaļā tēja ar citrusu garšu 1500ml

    Fuze zaļā tēja ar citrusu garšu 1500ml

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea  persiku g., bez cuk. 1,5l

    Ledus tēja Nestea persiku g., bez cuk. 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Fuze tēja ar persiku un karkādes garšu 1500ml

    Fuze tēja ar persiku un karkādes garšu 1500ml

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,25 €

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea persiku 1,5l

    Ledus tēja Nestea persiku 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Fuze Tea Lemon Lemongrass 1,5l

    Ledus tēja Fuze Tea Lemon Lemongrass 1,5l

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 0,93 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

    Regulārā cena: 2,25 €

  • Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus tēja Cido ar zaļās tējas ekst.pers.0,5l

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 1,90 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea citronu 1,5l

    Ledus tēja Nestea citronu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Melnā ledus tēja Cido persiku 1,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Melnā ledus tēja Cido persiku 1,5l

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 1,13 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča Abavas ar upen.,balto tēju 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Abavas ar upen.,balto tēju 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombu.Abavas ar dzērvenē.,meža ogu tēju 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombu.Abavas ar dzērvenē.,meža ogu tēju 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča Abavas ar cidonijām, ingveru 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Abavas ar cidonijām, ingveru 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Kombuča Abavas ar rabarberie.,mate tēju 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Abavas ar rabarberie.,mate tēju 330ml

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,06 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Dimdiņi aveņu kombuča 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dimdiņi aveņu kombuča 330ml

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Limonāde Dimdiņi bumbieru kombuča 330ml
    Izcelsmes valsts Latvija

    Limonāde Dimdiņi bumbieru kombuča 330ml

    2.19 € par gab.
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 6,64 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea zaļā tēja citrusu 1,5l

    Ledus tēja Nestea zaļā tēja citrusu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea ar mango, ananasu g. 1,5l

    Ledus tēja Nestea ar mango, ananasu g. 1,5l

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 1,30 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea ķiršu zero 1,5l
    1
    69 €
    1,13 €/l

    Ledus tēja Nestea ķiršu zero 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Ledus tēja Nestea persiku 0,5l

    Ledus tēja Nestea persiku 0,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tējas dzēr. Kombucha Trad. Sun365 BIO 0,5l
    Ekoloģisks

    Tējas dzēr. Kombucha Trad. Sun365 BIO 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Tējas dzēr. Kombucha Melissa Sun365 BIO 0,5l
    Ekoloģisks

    Tējas dzēr. Kombucha Melissa Sun365 BIO 0,5l

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea meža ogu 1,5l

    Ledus tēja Nestea meža ogu 1,5l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,33 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Pfanner ar persiku g. 0,75l

    Ledus tēja Pfanner ar persiku g. 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Gāzēts dzēr. Nestea mango g. ar saldin. 330ml

    Gāzēts dzēr. Nestea mango g. ar saldin. 330ml

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea citronu 0,5l

    Ledus tēja Nestea citronu 0,5l

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dabīgi gāzēts tējas dz. Sun365 kombucha 0,5L
    Ekoloģisks

    Dabīgi gāzēts tējas dz. Sun365 kombucha 0,5L

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz. dz. Nestea laima,piparm., ar sald. 330ml

    Gāz. dz. Nestea laima,piparm., ar sald. 330ml

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,21 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Pfanner ar arbūza garšu 0,75l

    Ledus tēja Pfanner ar arbūza garšu 0,75l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/l

  • Kombuča Kokmuiža Jaunā kaislība 0,33l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kombuča Kokmuiža Jaunā kaislība 0,33l

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,58 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzēriens Fuze Tea Blueberry Lavender 1,5l

    Dzēriens Fuze Tea Blueberry Lavender 1,5l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    + depozīts 0,10 €

  • Ledus tēja Nestea marakuja-citronzāle 1,5l

    Ledus tēja Nestea marakuja-citronzāle 1,5l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    + depozīts 0,10 €

  • Gāz.bezalk.dz.Limpo zaļās tēj.,pers.garša 1l

    Gāz.bezalk.dz.Limpo zaļās tēj.,pers.garša 1l

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

Filtrs

Filtrs