Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Karbonāde Gurmānu kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde Gurmānu kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 250g
    Labākai dzīvei

    Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 250g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,96 €/kg

  • Cūkas cauraudzis Mājas gaumē kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas cauraudzis Mājas gaumē kūpināts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 12,29 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu augšdaļas Rimi 500g

    2.30 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Vistas pastēte Lido 120g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Vistas pastēte Lido 120g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 9,08 €/kg

  • Liellopa burgera gaļa Americano 220g

    Liellopa burgera gaļa Americano 220g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,68 €/kg

  • Tuncis Kaija savā sulā ar ūdeni 160g/112g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Tuncis Kaija savā sulā ar ūdeni 160g/112g

    2.89 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

  • Liellopu aknu pastēte fas. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu aknu pastēte fas. kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.21 kg 0.21kg

  • Humoss Rimi Planet ar karam. sīpoliem 180g
    Piemērots vegāniem

    Humoss Rimi Planet ar karam. sīpoliem 180g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 11,94 €/kg

  • Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    Aknu past. Rakvere ar saldo krējumu cep. 200g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 9,25 €/kg

  • Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi bez locītavas A šķira kg

    3.49 € par kg
    Regulārā cena: 4,16 €

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cūkgaļas ribiņas Rimi kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas ribiņas Rimi kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Cīsiņi Rakveres 500g

    Cīsiņi Rakveres 500g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/kg

  • Doktordesa augstākā labuma, šķēlēs 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa augstākā labuma, šķēlēs 190g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,95 €

    Cena par vienību: 7,84 €/kg

  • Pankūkas Rimi ar sieru un šķiņķi 4x90g, 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Rimi ar sieru un šķiņķi 4x90g, 360g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

  • Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu stilbi bez locīt.Ķekava 500g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Cūkgaļas karbonāde Rimi bez kaula šķēlēs 310g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas karbonāde Rimi bez kaula šķēlēs 310g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,71 €/kg

  • Sardeles Bērnu bez apvalka 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sardeles Bērnu bez apvalka 450g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,76 €/kg

  • Cūkas šķiņķis Melnais Barons kūpināts kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkas šķiņķis Melnais Barons kūpināts kg

    7.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,39 €

    Cena par vienību: 7,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Doktordesa augstākā labuma kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa augstākā labuma kg

    4.59 € par kg
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 4,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Desa doktora Rīgas miesnieks šķēlēs 190g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Desa doktora Rīgas miesnieks šķēlēs 190g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 7,11 €/kg

  • Cāļa gaļas nageti Bauska panēti 260g

    Cāļa gaļas nageti Bauska panēti 260g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,65 €/kg

  • Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni, augšdaļa, A šķira kg

    4.06 € par kg

    Cena par vienību: 4,06 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Cāļa kakli RIMi Smart 450g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa kakli RIMi Smart 450g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,98 €/kg

  • Tītara fileja Rimi svaiga A šķira fasēta kg
    Labākai dzīvei

    Tītara fileja Rimi svaiga A šķira fasēta kg

    11.09 € par kg

    Cena par vienību: 11,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Surimi gaļa Viči snow crab 120g

    Surimi gaļa Viči snow crab 120g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,58 €/kg

  • Liellopu aknu pastēte Lido svētku 120g
    Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Liellopu aknu pastēte Lido svētku 120g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,25 €/kg

  • Laša fileja Rimi savā sulā 170g/119g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Laša fileja Rimi savā sulā 170g/119g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,40 €/kg

  • Cepamdesas kupāti 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepamdesas kupāti 500g

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,49 €

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Aknu pastēte Delikatese 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aknu pastēte Delikatese 180g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 6,61 €/kg

  • Cāļa šķiņķ.Ķekava Gardā jogurta marinādē 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa šķiņķ.Ķekava Gardā jogurta marinādē 500g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

  • Cāļu pusspārni lieliskie 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni lieliskie 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Siera salāti ar ķiplokiem 400g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Siera salāti ar ķiplokiem 400g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,47 €/kg

  • Cāļa rulete Filejas Ķekava k/k kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa rulete Filejas Ķekava k/k kg

    9.39 € par kg
    Regulārā cena: 10,79 €

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cūkas kaulu izlase zupai Rimi Smart,fasēta kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkas kaulu izlase zupai Rimi Smart,fasēta kg

    1.09 € par kg

    Cena par vienību: 1,09 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs, atdzesēta 720g

    Cūkas karbonāde Rimi šķēlēs, atdzesēta 720g

    4.39 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 6,10 €/kg

  • Salami Rēzeknes pusžāvēta, šķēlēs 190g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salami Rēzeknes pusžāvēta, šķēlēs 190g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 7,84 €/kg

  • Surimi nūjiņas Viči classic dzesētas 150g

    Surimi nūjiņas Viči classic dzesētas 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g
    2 un vairāk
    -30%
    1
    05 €
    1,49 €
    9,55 €/kg

    Vārīts cāļa šķiņķis Ķekava tostmaižu 110g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,55 €/kg

  • Šķiņķis Selection by Rimi vītināts, šķēl. 70g

    Šķiņķis Selection by Rimi vītināts, šķēl. 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

Filtrs

Filtrs