Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tunzivju fil.Kaija citr.eļļā ar pip.160g/104g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tunzivju fil.Kaija citr.eļļā ar pip.160g/104g

    3.19 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 30,67 €/kg

  • Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Cālis Ķekava A kategorijas atdzesēts fas. kg

    4.25 € par kg

    Cena par vienību: 4,25 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.55 kg 1.55kg

  • Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Rīgas miesnieks doktora ekstra kg

    5.49 € par kg

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Liellopa strogonovs Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Liellopa strogonovs Rimi 400g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,47 €/kg

  • Liellopa stilbs ar kaulu Rimi fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Liellopa stilbs ar kaulu Rimi fasēts kg

    9.49 € par kg

    Cena par vienību: 9,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Tuncis sasmalc. s/s Rimi Smart 185g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tuncis sasmalc. s/s Rimi Smart 185g

    0.87 € par gab.

    Cena par vienību: 6,69 €/kg

  • Tītara krūtiņas fileja Rimi šķēlēs 360g

    Tītara krūtiņas fileja Rimi šķēlēs 360g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Laša rulete karsti kūpināta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Laša rulete karsti kūpināta kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Cāļu stilbi Rimi kg
    Labākai dzīvei

    Cāļu stilbi Rimi kg

    3.69 € par kg

    Cena par vienību: 3,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Gaļas bumbiņas Rakvere 300g

    Gaļas bumbiņas Rakvere 300g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

  • Cāļa cīsiņi Rīgas Miesnieks 500g

    Cāļa cīsiņi Rīgas Miesnieks 500g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/kg

  • Biezpiena plācenīši 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena plācenīši 250g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/kg

  • Giross Nākotne 220g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Giross Nākotne 220g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,86 €/kg

  • Cālis Rimi fasēts kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cālis Rimi fasēts kg

    3.32 € par kg

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.9 kg 1.9kg

  • Desa doktora 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa doktora 400g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Doktordesa Rāznas Iecienītā vārītā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Doktordesa Rāznas Iecienītā vārītā kg

    5.99 € par kg
    Regulārā cena: 6,99 €

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Laša fileja RIMI bez ādas un asakām 500g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,98 €/kg

  • Cūkgaļas lāpstiņa Forevers marin., kūpin. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cūkgaļas lāpstiņa Forevers marin., kūpin. kg

    7.97 € par kg

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa pusspārnu vidusdaļas Rimi 500g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Liellopa rumpsteiks Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Liellopa rumpsteiks Rimi 200g

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 6,69 €

    Cena par vienību: 29,95 €/kg

  • Cīsiņi De Lukss bērniem 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi De Lukss bērniem 300g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,39 €

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

  • Desiņas Cepamās ar sieru 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Cepamās ar sieru 400g

    3.29 € par gab.
    Regulārā cena: 3,79 €

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

  • Desa doktora Ādaži dūmota 400g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    89 €
    2,79 €
    4,72 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa doktora Ādaži dūmota 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Cāļa cīsiņi Ķekava Vist-zauriņi 250g

    Cāļa cīsiņi Ķekava Vist-zauriņi 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Karbonāde jubilāra kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Karbonāde jubilāra kg

    8.59 € par kg
    Regulārā cena: 11,99 €

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Cīsiņi Vīnes bez apvalka 520g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cīsiņi Vīnes bez apvalka 520g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,89 €

    Cena par vienību: 6,90 €/kg

  • Cāļa šķiņķi ar muguru Rimi Smart 500g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cāļa šķiņķi ar muguru Rimi Smart 500g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 3,50 €/kg

  • Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    Atkauloti cāļu stilbi Rimi bez ādas kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 1kg

    Lazanja Rimi ar Boloņas mērci 1kg

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,49 €/kg

  • Cāļu rulete Ķekava svētku kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu rulete Ķekava svētku kg

    11.29 € par kg

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.55 kg 0.55kg

  • Biešu salāti ar ķiplokiem 200g
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Biešu salāti ar ķiplokiem 200g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/kg

  • Pankūkas Mājas ar biezpienu 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Mājas ar biezpienu 420g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,55 €/kg

  • Salāti rasols 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti rasols 400g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,72 €/kg

  • Svaigas cūkgaļas cepamdesiņas Rimi 400g

    Svaigas cūkgaļas cepamdesiņas Rimi 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Biezpiena plācenīši Baltais 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biezpiena plācenīši Baltais 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Pankūkas Mājas ar sieru 420g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pankūkas Mājas ar sieru 420g

    2.75 € par gab.

    Cena par vienību: 6,55 €/kg

  • Tītara krūtiņas šķiņķis Arvi vārīts 90g

    Tītara krūtiņas šķiņķis Arvi vārīts 90g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,78 €/kg

  • Cāļu pusspārni gardie 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļu pusspārni gardie 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Cūkgaļas fileja Rimi fasēta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cūkgaļas fileja Rimi fasēta kg

    7.15 € par kg

    Cena par vienību: 7,15 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cāļa muskuļkuņģi Rīgas Miesnieks 500g

    Cāļa muskuļkuņģi Rīgas Miesnieks 500g

    1.56 € par gab.

    Cena par vienību: 3,12 €/kg

Filtrs

Filtrs