Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Čahohbili SGK konservēts 325g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čahohbili SGK konservēts 325g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 6,43 €/kg

  • Kalmāri Don Fernando saulesp. eļļā 111g/72g

    Kalmāri Don Fernando saulesp. eļļā 111g/72g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,36 €/kg

  • Desiņas Collection kabanos klasiskās 280g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desiņas Collection kabanos klasiskās 280g

    2.29 € par gab.
    Regulārā cena: 2,89 €

    Cena par vienību: 8,18 €/kg

  • Garneles Rimi vārītas ASC 350g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi vārītas ASC 350g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,40 €/kg

  • Makreles Rimi Smart tomātu mērcē 240g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Makreles Rimi Smart tomātu mērcē 240g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,79 €/kg

  • Tuncis Rio Mare olīveļļā 2x160g/104g
    Labākai dzīvei

    Tuncis Rio Mare olīveļļā 2x160g/104g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 52,84 €/kg

  • Kuprlaša sarkan.ikri Lemberg Alaska gold 250g

    Kuprlaša sarkan.ikri Lemberg Alaska gold 250g

    39.99 € par gab.

    Cena par vienību: 159,96 €/kg

  • Reņģu filejas Irbe marin. ar sīpol. 150g/110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Reņģu filejas Irbe marin. ar sīpol. 150g/110g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

  • Surimi nūjiņas Zigmas 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Surimi nūjiņas Zigmas 250g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 9,56 €/kg

  • Auksti kūpinātā desa RGK Portofino 170g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auksti kūpinātā desa RGK Portofino 170g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,12 €/kg

  • Mednieku desiņas Ventspils Miesnieks 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Mednieku desiņas Ventspils Miesnieks 300g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,30 €/kg

  • Mencu aknas Salling Princip savā eļļā 123g

    Mencu aknas Salling Princip savā eļļā 123g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 23,50 €/kg

  • Siļ.fil.gab.eļļ.Kaltenes zivis dill.180g/125g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siļ.fil.gab.eļļ.Kaltenes zivis dill.180g/125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Milzu kalmāri Don Fernando eļļā,ķipl.111g/72g

    Milzu kalmāri Don Fernando eļļā,ķipl.111g/72g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 41,53 €/kg

  • Kalmāra gredzeni Beer club 43g

    Kalmāra gredzeni Beer club 43g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 57,91 €/kg

  • Putasu Beer Club classic vītināta 36g

    Putasu Beer Club classic vītināta 36g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 41,39 €/kg

  • Siļķu fileja Northland tomātu mērcē 240g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Siļķu fileja Northland tomātu mērcē 240g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,88 €/kg

  • Desa Nākotne Doktora Klasiskā vārīta kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Desa Nākotne Doktora Klasiskā vārīta kg

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • FM Tunča salāti kārtainie 2,0kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Tunča salāti kārtainie 2,0kg

    13.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,75 €/kg

  • Uzkoda Kaltenes zivis vītināta forele 100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Uzkoda Kaltenes zivis vītināta forele 100g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 43,90 €/kg

  • Putasu zivs Fishka vītināta ar saldin. 20g

    Putasu zivs Fishka vītināta ar saldin. 20g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 64,50 €/kg

  • Cāļa pusspārni Rīgas Miesnieks asie 400g

    Cāļa pusspārni Rīgas Miesnieks asie 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Mencas strēmeles sālītas, kaltētas 36g

    Mencas strēmeles sālītas, kaltētas 36g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 62,50 €/kg

  • Kalmāru bizītes Dauparu Zuvis karsti kūp. kg

    Kalmāru bizītes Dauparu Zuvis karsti kūp. kg

    11.99 € par kg

    Cena par vienību: 11,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.55 kg 0.55kg

  • Kapāts bekons SGK 240g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kapāts bekons SGK 240g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,46 €/kg

  • Sardīnes Don Fernando saulesp. eļļā 115g/81g

    Sardīnes Don Fernando saulesp. eļļā 115g/81g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,86 €/kg

  • Siļķ.fil.Zigmas mazs.,eļļā ar dārz.garn. 200g
    1
    89 €
    9,45 €/kg

    Siļķ.fil.Zigmas mazs.,eļļā ar dārz.garn. 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Kalmārs Red pepper sālīts 46g

    Kalmārs Red pepper sālīts 46g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 54,13 €/kg

  • C/g ribiņas Rimi ar viskija garšu 600g

    C/g ribiņas Rimi ar viskija garšu 600g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/kg

  • Dzeltensvītru stavrida kūpināta, kaltēta 36g

    Dzeltensvītru stavrida kūpināta, kaltēta 36g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 62,50 €/kg

  • FM Salāti rasols 1,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Salāti rasols 1,5kg

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

  • Sāl.varavīksnes foreles fil. Rimi citr.g.100g

    Sāl.varavīksnes foreles fil. Rimi citr.g.100g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,90 €/kg

  • Zilās gliemenes Don Fernando marin. 111g/69g

    Zilās gliemenes Don Fernando marin. 111g/69g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 33,19 €/kg

  • Foreļu ikri Khan caviar 200g
    Labākai dzīvei

    Foreļu ikri Khan caviar 200g

    19.99 € par gab.
    Regulārā cena: 24,99 €

    Cena par vienību: 99,95 €/kg

  • FM Surimi salāti ar rīsiem 1,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Produkts gatavots īpaši Tev

    FM Surimi salāti ar rīsiem 1,5kg

    9.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,53 €/kg

  • Kalmārs Fishka vītināts, kūpin., ar sald. 20g

    Kalmārs Fishka vītināts, kūpin., ar sald. 20g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 64,50 €/kg

  • Cāļa krūtiņas fileja Rimi bez antibiot. 500g
    Jaunums

    Cāļa krūtiņas fileja Rimi bez antibiot. 500g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Bekons Noo Gardēžu garšaugos 115g

    Bekons Noo Gardēžu garšaugos 115g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Arktiskā palija Zivsuzledus svaiga, ķidāta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Arktiskā palija Zivsuzledus svaiga, ķidāta kg

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

  • Cāļa pusspārni Bauska Garšīgie 800g

    Cāļa pusspārni Bauska Garšīgie 800g

    Īslaicīgi nav pieejamas e-veikalā

Filtrs

Filtrs